Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
381
Favori
172.483
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçenlerde xbox game pass üyeliğinde sanırım bir fiyat hatası yapılmış sonradan zamlanmıştı, umarım böyle bişey olmaz. ilk etapta çok agresif bir fiyat vermeleri mantıklı ama belki sonradan çok arttırabilirler..şu açlıkta sene sonu kampanyaları için de amazon u bilen kitle feci saldıracaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HünkarBeğendi

geçenlerde xbox game pass üyeliğinde sanırım bir fiyat hatası yapılmış sonradan zamlanmıştı, umarım böyle bişey olmaz. ilk etapta çok agresif bir fiyat vermeleri mantıklı ama belki sonradan çok arttırabilirler..şu açlıkta sene sonu kampanyaları için de amazon u bilen kitle feci saldıracaktır..
    Dediğiniz Steam'den alınan EA Play aboneliğiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HünkarBeğendi kullanıcısına yanıt
    o betadaydı 1 yıldır falan, beta süreci bitti fiyat 2 katına çıktı o yüzden.
  • Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]
    Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Prime daki kitap fiyatlarına bakarsak ortalık fena karışacak.Bir aydır aldığım kitaplar dan rahat %40 fazladan ödemişim.
  • herkese 1 ay ücretsiz deneme dağıtacaklar anlaşılan. mobilde görseller gelmeye başlamış
  • sanki yeni bir uber vakası yada vestel sendromu yaşayacağız gibi geliyor bana sanki bazı ağır abiler bazı koridorlarda koruma talebinde bulunmuşlar da karşılığında bol bol reklam vermeyi taahhüt etmişler falan gibi geliyor nedense..inşallah bu rekabet eninde sonunda tüketiciye yansır..
  • Darısı Amazon Basics ürünlerine.
  • Mobilde fark etmedim bir değişiklik. Yarın detaylıca bakarım.

Nasıl yaptığımı ise bilmiyorum. 30 gün deneme başlat'a tıkladım ve devamında 7,90 ₺ alınacağı yazıyordu.

• Amazon hesabınızda kayıtlı kredi kartı bulunuyorsa 7,90 TL çıkıyor. Yoksa 5,99Euro çıkıyor.
  • Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]

Dayanamadım başlattım.

Alttaki ürünü şuan sepete ekleyip alabiliyorum. Soran bir arkadaş vardı yukarılarda.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B082XQHPCL/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

----

Edit: 50 TL altına ücretsiz ekspress teslimat var. 50 TL üzerine çıkartınca aynı gün teslimat da ücretsiz oluyor.

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• hepsiburada son 3 ayda en az 20 parça alışveriş yapıp en az 2000 tl harcamanızı istiyor efsaneler kulübüne girebilmeniz için

amazon baba ise ayda sadece 7.90 tl ye sana hem bütün fırsatlardan yararlandırıyor, kargoyu bedava yapıyor bir de üzerine netflix benzeri amazon prime video yu ve prime gaming sistemini ücretsiz sunuyor

yerli e-ticaret siteleri. maalesef hiç şansınız yok bu gidişe amazon karşısında.
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    stok bitmeden alırsın artık hocam, hazır kimse prime'lı değil zaten
  • Bu fiyat böyle kalırsa yıkarlar ortalığı :) Deneme başlatmak için linklere tıklıyorum üzgünüz hatası veriyor.
  • 50 tl altında ücretsiz express kargo mu?

abo piyasa karışacak aga. bu ne böyle
  • piyasayı dağıtır bu gidişle, tüketicinin işine yarar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 15 Eylül 2020; 2:3:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 sayfa olmuş 2 saatte konu, bu kadar açız işte kaliteli hizmete, yaşa amazon
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

50 tl altında ücretsiz express kargo mu?

abo piyasa karışacak aga. bu ne böyle
    Prime sayfasına baktığımda 50 TL'nin üzerinde ücretsiz ekspres teslimat olarak anlamıştım. 50 TL altına da kargo ücreti ödemeden ekspres veriyor adamlar. Çok şaşırdım. Daha da diğer sitelere çok çok büyük indirim olmadığı sürece bakmam.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Nihayet TV kumandasındaki prime video tuşu bir işe yarayacak artık, Türkiyede dizi çekimi de başlayacaktı ama pandemiden dolayı durdu sanırım

Kindle satışı da başlamalı artık, çok bile beklediler

• baseus type c kablolardan uygun fiyatlı olanlar var. kargo da yok süper :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.