Şimdi Ara

Amazon Prime Türkiye [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
382
Favori
172.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hele şükür https://www.amazon.com.tr/prime adresi aktif olmuş ve sorunsuz açılıyor. Konu sahibi arkadaş ilk mesajdaki karışıklığı düzenleyip bu linki bırakabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Her gün 10 liralık ürün alıp ücretsiz kargolatacaklar yüzünden kısa zamanda düzenleme gelir..

Zaten 50 lira üzeri ücretsizdi, Prime için de alt limit 30 olabilirdi mesela, belki olur.. TL zaten değer yitiriyor, şu 50 lira ücretsiz kargo olayı bile korunsa uzun süre gayet yeterli..
    amazondan bahsediyoruz hocam :) . bu fiyat da büyük ihtimal tanıtım amaçlıdır zaten. Ürün çeşitliliği arttığı zaman çok iyi olur
  • Aramızda para toplayıp Jeff bezosa saç ektirelim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam iyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rival 3ü aldım arkadaşı aradım bu saatte oda aldın diye.Ama o alamadı sanırım bitti

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 15 Eylül 2020; 4:50:47 >
  • telefon almamı engelleyen bir site prime değil ultra olsa ne yazar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paşa1978 -- 15 Eylül 2020; 4:58:43 >
  • Ya arkadaşlar şunu 1 yıllık falan alamıyor muyuz .Hiç güvenemiyorum bu fiyattan kalacağına malum bu sıralar fiyatına sevindiğimiz ne varsa fiyatında ‘’düzenlemeye’’ gidildi

• prime gamingi bir türlü aktif edemedim. Var mı aynı sorunu yaşayan? Hesapları bağladım ancak aktif et diyince hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustophile

prime gamingi bir türlü aktif edemedim. Var mı aynı sorunu yaşayan? Hesapları bağladım ancak aktif et diyince hata veriyor.
    aynı sorunu yaşadımhttps://www.twitch.tv/settings/connections hesapları 3-4 kere bağlayıp bağlantısını kestim. Hesaptan çıkış yapıp tekrar girdim sonunda oldu.
  • marut06 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar denediysem de olmadı. Sonra bir daha denerim olmadı.
  • şuraya park edelim . 30 günlük deneme başlatıldı
  • Geldiğinden beri alışveriş yapıyoruz, ya hiç kargo ödemedim ya da 1 defa ödedim.
    Fırsatı yakala olayını ya 1 ya da 2 defa kullandım.
    Video, Music, Gaming kullanmam, Music zaten dahil değilmiş gibi görünüyor.
    Hızlı teslimat bulunduğum ilde yok.

Sanırım 5TL bile olsa gerekli olmaz durumu benzer olanlara.
    Ürün fiyatlarında indirim olursa da o anda üyelik başlatmak daha akıllıca olacaktır sanıyorum. İndirim derken konuda verilenler gibi göstermelik indirimler değil elbette.

Bu arada çok yüklenmeyin arkadaşlar yoksa anında zam gelecektir.

• Çimdikçi geldi. İtina ile çimdik atılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustophile

prime gamingi bir türlü aktif edemedim. Var mı aynı sorunu yaşayan? Hesapları bağladım ancak aktif et diyince hata veriyor.
    sanal kart ile falan deneme sürümü yapıyorsanız eğer

prime gaming 0.84 kuruş çekiyor karttan ücretsiz deneme olsada çektikten sonra iade ediyor o yüzden kartınızın limitini artırın.
  • Kindle ve Fire TV Türkçe dil desteği gelecek mi? Bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Samimi söylüyorum asla batmaz dediğimiz e-ticaret sitelerini silip süpürmeye geliyorlar. 20+ yaşında e-ticaret siteleri önlemini aldı aldı yoksa piyasadan silinecekler. Bir yerde okumuştum., Amazon çoğu ülkede kimleri kimleri batırmış.
    Ne kadar mutlu oldunuz yerli sermayenin batacak olmasindan ya. Ulkenin boyle vatandaslara sahip olmasi uzucu gercekten

• Kuveyt banka kartımı kullandım. İçinde bakiye de var. Bir şeyi yanlış yapıyorum ama çözemedim.

• Nerede Amazon basic ürünler, fire tabletler, TV stickler, motor yağları, filtreleri... Hâlâ Türkiye'ye tam olarak gelmiş değil Amazon. Bu haliyle de prime falan para etmez

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.