Şimdi Ara

Amazon Prime Gaming bu ay yine dolu dolu: Toplamda 1000 TL'lik 8 oyun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
7.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Prime day da verilen oyunlar mass efect,grid legends nfs falan vermişti

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hayrat resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondan kitap alın kargo beleş on numara beş yıldız

• NeyzenEfendi kullanıcısına yanıt
    Türkiye özel mıydı hocam ben reddit üzerinden takip ediyorum genelde orada görmedim paylaşım belki gözümden kaçtı

• Fm 2022 gerçek mi ya cidden acaba şaka olmasın steamde 199 tl suan oyun ona göre ordan alıcam :(

• Justruling10 kullanıcısına yanıt

Hocam hep ne demek  

Adamlar o fiyatı belirlediğinde dolar kuru da öyleydi yani fiyat 1 dolara denk geliyordu. Şu an 50 cent bile değil. Adamlar noluyo diyip çıkarabilir yani gayet. Başta bu tanıtım fiyatı değil asıl fiyat demişti ama amazon TR piyasasını domine etmeye başlıyor yani oturunca zamlanabilir.

• 8 liraya her ay minimum 500₺’lik oyunlar, oyun içi mikro ödemeler, filmler diziler, ücretsiz kargo.

ben yola 8 lira atsam dönüp kimse almaz lan. yemin ediyorum amazon zam yapsa gıkımı çıkarmam çok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • binary06 B kullanıcısına yanıt

Kıytırık, sokak arası bir fast foodcuda sular 6 tlden başlıyor.

• Ulan hepsi var be ??

• Origins'i 2 gün önce alan ben

• Amazon 7,90’ı 10tl yapsa kıyamet kopar :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BF.Skinner kullanıcısına yanıt

Off aynen ok. Üstte iki kere yazdım gidip o yorumlarımı okuyabilirsiniz.

• binary06 B kullanıcısına yanıt

İşim gücüm yok üstteki mesajlarını mı arayacağım

• BF.Skinner kullanıcısına yanıt

O zaman niye alıntılıyorsun işin gücün yok mu? Market fiyatı 1,5lira su. Arkadaş restoran veya market fiyatı diye belirtmeden like alma heveslileri hemen rostoronlordo şo kodor diyip hawalı olmaya çalışmış

• quote:

Orijinalden alıntı: binary06

O zaman niye alıntılıyorsun işin gücün yok mu? Market fiyatı 1,5lira su. Arkadaş restoran veya market fiyatı diye belirtmeden like alma heveslileri hemen rostoronlordo şo kodor diyip hawalı olmaya çalışmış

Forumda insanlar alıntılanabilir, cevap yazılabilir. Buranın amacı zaten bu. İletişim. Fakat cevap vermek yerine şuradaki mesajlarımi oku denmez. Kimse gidip o mesajları bulmak zorunda değil.

Dostum sonuçta bir fast foodcu da, bir kafede, bir restoranda canın su isteyince markete bir koşu gitmiyorsundur herhalde. Kız arkadaşın kafede su isteyince olmaz aşkım bimde 1.5 TL oradan alırız demiyorsundur ins. Ona bakarsan evde çeşmeden suyunu doldur çik dışarı. Bedavaya yakın maliyeti var.

• Amazon sen oyun dunyasının Kralı hatta Allah’ı sın 8₺ Assassin's Creed® Origins bana verdin ya

• nuksws_99 N kullanıcısına yanıt
    Az önce Prime video ile Amazon'a özel samaritan filmini izledim. Gerçekten keyifliydi ve izlerken "8 liraya bu filmi kiralayamazsın bile" diye aklımdan geçirmiştim :)

• megaster kullanıcısına yanıt

oddesy kaldımı  

• fearless06 F kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum onun hakkında bir şey bulamadım sadece pc olmıyabilir  

• coolbro kullanıcısına yanıt
    yanlış bilmiyorsam steam veya diğer platformlar için kod veriyordu amazon. gidip o platformlardan kuruyorsunuz. hiç kullanmadığım için emin değilim yine de.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.