Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DR100 kosu ile 100 tl indiirm alıyorsunuz
  • Konuyu buz kesti ne günlerdi be herkes her saniye bu konuda yazıp duruyordu 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hakkaten , stok olmayınca ümitler azaldı , yurtiçi alışverişe döndü çoğu kişi kurlar artınca da , sonuçta konu da söndü buz oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dualsense charging station arıyorum ama bir türlü yakalayamadım.Bununla ilgili stok gören var mı ?

• Lionheart kullanıcısına yanıt
    Bende arıyorum bulamadım hiç bi yerde
  • Kasım-Aralık ayında görecektiniz konuyu   Popülerdeydi sürekli.

• amazon almanya dan ps5 alıp dualsense kolu bozulan var mı, bendeki kolda kronik drift hatası baş göstermeye başladı. amazon chata bağlandım, kolu tek başına değiştiremezmiş ya ps5 komple göndereceğim stok gelince yenisini göndereceklermiş ya da para iadesi, dedim oldu başka. işe bak kol bozuldu öyle kala kaldık.

ps4 pro yu da amazon almanya dan aldım bir sene sonra kol bozuldu yenisi gönderildi, şimdi niye böyle mağdur ediyorlar anlamadım yakışmadı amazon a, birde müşteri temsilcisi küstah biri çıktı

amazon almanya yı bu sorunları yaşamamak için tercih ettik yanılmışız

• quote:

Orijinalden alıntı: volkie

amazon almanya dan ps5 alıp dualsense kolu bozulan var mı, bendeki kolda kronik drift hatası baş göstermeye başladı. amazon chata bağlandım, kolu tek başına değiştiremezmiş ya ps5 komple göndereceğim stok gelince yenisini göndereceklermiş ya da para iadesi, dedim oldu başka. işe bak kol bozuldu öyle kala kaldık.

ps4 pro yu da amazon almanya dan aldım bir sene sonra kol bozuldu yenisi gönderildi, şimdi niye böyle mağdur ediyorlar anlamadım yakışmadı amazon a, birde müşteri temsilcisi küstah biri çıktı

amazon almanya yı bu sorunları yaşamamak için tercih ettik yanılmışız

Hocam mail olarak atın canlı müsteri temsilcileri tuhaf oluyorlar. Maılde daha duzgun daha yardımcı olunuyor dıye bılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Hocam mail olarak atın canlı müsteri temsilcileri tuhaf oluyorlar. Maılde daha duzgun daha yardımcı olunuyor dıye bılıyorum.

Alıntıları Göster

aynen deneyeyim bi

• quote:

Orijinalden alıntı: roverman

Selamlar, dualsense cihazimda drift sorunu basladigi icin amazon.de canli destek ile gorusup iade sureci baslattim, ptt ye verdim. Bu tarz sorunlari olan olursa direkt destek alsin :) ben kart’a iade istedim burdan alirim kur farkindan dolayi cok fark etmeyecek. Ayrica gumruk ucreti odemeside olur vs karsilamayiz dediler ;)

hocam aynı sorun bende de oldu siz gamepad mi iade ettiniz yoksa komple konsol kol vs hepsini mi, bana konsolu komple gönder dediler kabul etmedim, 473 euro iade diyor şaşırmışlar, sadece kolu kabul etmiyorlar

• dünya karaborsaya düştü , iki aydır amazonda stok namına bir şey açılmadı. enterasan zamanlar yaşıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

dünya karaborsaya düştü , iki aydır amazonda stok namına bir şey açılmadı. enterasan zamanlar yaşıyoruz

dünyada çip krizi var hocam, araba üretimleri bile çok yavaşladı 2021 de böyle geçecek hatta 2022 ilk çeyreğine kadar bu kriz devam edecek diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 3 Mayıs 2021; 16:20:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lider.25

Bu mesaj silindi.

Söylediğinizden hiçbir şey anlamadım. Ekstra kol alıp konsolun içinden çıkan bozuk kol ile değiştirip tekli kolu öyle mi gönderiyoruz? Seri numarası vs yok mu bu kolların amazon sattığı ürünü bilmiyor mu? Uyanıklık yapacağız derken pişman olmayalım?

• Dostlar kasım ayında amazon almanyadan diskli cihaz almıştım mail atmış amazon 180 euro vergi iadesi yaptık diye. O dönemde alanlar varsa kontrol etsinler vergi iadesi olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    180 Euro mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

180 Euro mu?
    Evet hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Dostlar kasım ayında amazon almanyadan diskli cihaz almıştım mail atmış amazon 180 euro vergi iadesi yaptık diye. O dönemde alanlar varsa kontrol etsinler vergi iadesi olmuş

Hocam FR de benım arkadaşa series x den o akadar iade vermiş. Ama o hiç iade almamıstı o zamandan bu zamana siz o sıra almısmıydınız

• 
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.