Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hemen alıp ne yapacaksınız bekleyin kara cuma indirimleri,n11 çekleri falan gelir. Kaldı ki yurtdışı ürünü alın, alamıyorsanız yurt dışından getirip satacaklardan alın. Bu vergilere tepki gösterilmezse böyle devam eder.

• Amazondan ne alsam ödeme yaptığım an siparişlerim iptal oluyor şüpheli işlem maili geliyor adrese kadar tüm bilgiler sıfırlanıyor. Defalarca uğraştım defalarca yazdım tr, de, fr ile görüştüm geri dönüş yapıcaz dediler yapmadılar çözmediler de. Ekstre istediler yolladım doğrulayamadık dediler amazondan inanılmaz midem bulandı bu kadar olmamalı bu güvenlik önlemi değil saçmalık.. Ya anlamıyorum bi alışveriş sitesi dünya çapında satış yapmaya kalkıpta satamamak için elinden geleni yapar mı ya.. Playstation 5 siparişimde bu şekilde iptal edildi geri istedim tartıştım vermediler burada bakıyorum iptal olupta sonra geri alabilenler olmuş bendemi sıkıntı anlamadım ki...

• 8300 liradan ön sipariş bekliyorum diyenler var ey Allahım🤦‍♂️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Ukrayna da Makedonya yada uygun yaz beni yanına hocam
    Biz baştayız zaten, organize edelim, aslında kendim gidip rahat rahat ikinci parti sorunsuz gruptan almak ve tatil de yapmış olmak isterim, bize katılanlar olcaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim siparişim de iptal oldu çok da takmıyorum artık bir sipariş vereceğiz dünyanın saçmalığı yok hesap kapat yok iptal et işim gğcüm yok beyefendilerin keyiflerine göre hareket edeceğiz. Kartta para yoksa yok deyip iptal et kartta para var adam iptal ediyor. Hiç uğraşmıyorum cehennemin dibine kadar yolu var

• Ortada belirgin bi neden yok kendileri bile bilmiyolar sebebini ya

@snakefatih

• Aynı durumda birçok kişi var. Sevkiyat zamanı bu duruma maruz kalanlar da olur. Amazon bir acayip ben de çözemedim açıkçası. Zaten dolar Euro çok yüksek pek de anlamı kalmadı benim için

• Arkadaşlar selamlar yasadıklarımı anlatıp bir fikriniz var mı danışmak istiyorum.ben ıngıltere amazondan ps5 dıjıtal sıparısı vermıstım 1 ay evvel. ayrıca rtx 3080 siparişi vermiştim arkadaşım için ancak kart arkadaşıma ait oldugu ıcın suphelı işlem denerek hesabımın guvenlık kontrolunde oldugu soylendı ve hesabıma cep telefonu uygulaması dısında gıremıyorum o gunden berı . canlı yardım sorunun cozulecegını hesabımın acılacagını soyledı ancak 3 haftadır ses seda yok ve hala sadece cep tel uygulamasından gırebılıyorum.oradanda sıparıslerıme baktıgımda rtx 3080 sıparısımın ıptal oldugunu ancak hala ps5 sıparısım durdugunu goruyorum kargo tarıhlerının beklendıgı yazıyor. bende deneme amaclı amazon 10 poundluk kart aldım gecen gun kabul ettı ve ps5 fıyatından dustu aldıgım amazon kart bakıyesı. sizce tecrubenız ve bılgınız ısıgında bu sıparıs ıptal olur mu gelır mı ?dusuncelerınızı merak edıyorum .dipnot: amazon kart gibi dijital ürünleri alabılıyorum ancak baska bır fiziksel sıparıs verdıgımde suanda hesabımın guvenlık sorusturmasında oldugunu ve bır urun alamayacagımı soyluyor.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseymert -- 16 Ekim 2020; 22:42:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Aynı durumda birçok kişi var. Sevkiyat zamanı bu duruma maruz kalanlar da olur. Amazon bir acayip ben de çözemedim açıkçası. Zaten dolar Euro çok yüksek pek de anlamı kalmadı benim için

Siyasi gerginliklerden pislik mi yapıyolar nabıyolar anlamadım ki daha önce amazon, ebay ve aliexpress kullandım hiç sorun yaşamadım bu ara noluyo anlamıyorum lanet olsun dedim parasını euro yaptım duruyor nabıcam bilmiyorum

• caseymert kullanıcısına yanıt
    Selam hocam.Hala siparislerim kisminda gorunuyor ise gelecektir ama siparislerim kismindan kaybolur veya siparisinizin iptaline dair bir mail gelirse o zaman yapacak birsey yok maalesef. Benim sahsi önerim hesaba gerekmedikce girmemen ve baska hicbir urun satin almamandir tr amazon dahil olsa bile.Zaten su an alamazsin herhangi bir urun o hesaptan ben denemeni bile onermiyorum.Ne sifre degistirin ne kart ekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 16 Ekim 2020; 23:54:6 >
  • Ardamax kullanıcısına yanıt

Adamlar açıklamıştı ps4 CD iş ps5 de çalışacak diye

• headhunter kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dediler dedilerde iki gün sonra kafasına göre çalıştırmıyorumda demesi bir ihtimal diyorum hocam

• Twitter girdim ps5 fiyatının altına "oha çok pahalı alınmaz alamam imkansız " yorumlarını gördüm, forum donanıma girdim ah vergiler bah vergiler mahvettin bizi yorumlarını gördüm

sonra bu konuya girdim şimdiden ön sipariş için ilk 100 dolmak üzereymiş

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 16 Ekim 2020; 22:52:52 >
  • Ben de anlam veremedim trilyon dolarlık şirket olunca böyle oluyor demek ki. Canımı sıkacak o kadar mevzu oldu ki şu aralar inan Amazon bunların yanında hiçbişey

• quote:

Orijinalden alıntı: neytullah1

Twitter girdim ps5 fiyatının altına "oha çok pahalı alınmaz alamam imkansız " yorumlarını gördüm, forum donanıma girdim ah vergiler bah vergiler mahvettin bizi yorumlarını gördüm

sonra bu konuya girdim şimdiden ön sipariş için ilk 100 dolmak üzereymiş

775k üyesi olan donanımhaber’de neredeyde 100 kişi PS5 almış. Ne büyük rakam 😂😂

• İptal olupta geri aldım diyenler geyik derdindeler hocam sen onlara bakma. Umarım çözüm bulabilirsiniz.

• DexterMoser D kullanıcısına yanıt

Gerçek mağdurları kastetmiyorum bu işi şova dökenlere kastım..

• rfncskn kullanıcısına yanıt

O konuda haklısın :D

• Amazon de kulak geldi

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.