Şimdi Ara

Amazon Okula ve Şehre Dönüş Fırsatlarında kaçırmamanız gereken indirimler!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon Okula ve Şehre Dönüş Fırsatlarında kaçırmamanız gereken indirimler!
    Amazon'un Okula ve Şehre Dönüş Fırsatları başladı. 16 Eylül'e kadar çok sayıda üründe Prime üyelerini özel indirimli fiyatlar bekliyor. Bazı ürünlerde son ayların en düşük fiyatları sunuluyor. Sizin için son 6 ayın en düşük fiyatına inen ürünleri listeledik.

Hangi kategorilerde indirimler var?

Okula ve Şehre Dönüş Fırsatları’nda okul sezonu boyunca ihtiyaç duyacağınız ürünlerin yanı sıra giyim, cep telefonu, telefon aksesuarları, dizüstü bilgisayar, bilgisayar ekipmanları, televizyon, mutfak, yapı market ürünleri, kozmetik, kişisel bakım, gıda, hobi ürünleri gibi çeşitli kategorilerde indirimler dikkat çekiyor.

Tüm indirimli ürünlere ulaşmak için:

Okula ve Şehre Dönüş Fırsatları

Ayrıca Bkz.Amazon'da Okula ve Şehre Dönüş Fırsatları başladı

Satın aldığınız ürünün fiyatı düşerse aradaki fark iade

Amazon'un klasikleşen "aradaki fark iade" uygulaması bu kampanya için de geçerli olacak. Satın aldığınız bir ürünün fiyatı, 16 Eylül'e kadar sizin aldığınız fiyatın altına inerse Amazon aradaki farkı Amazon bakiyesi olarak hesabınıza yükleyecek. Böylece "Acaba daha da indirime girer mi?" endişesi olmadan alışveriş yapabileceksiniz. Aradaki fark iade kampanyası, satıcının Amazon.com.tr olduğu ve ürün sayfasında "Okula ve Şehre Dönüş" görseli bulunan tüm ürünlerde geçerli olacak. Kampanyadan sadece Prime üyeleri yararlanabilecek.

Aradaki fark iade kampanyası

Amazon'da son 6 ayın en düşük fiyatlı ürünleri

• Hayırlı olsun.
  • Bu firma satıcı eğer kendileriyse cok yavas gönderiyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headlong Into Carnage -- 3 Eylül 2024; 20:10:37 >
  • elektronik kampanyasına katılıp flash bellek aldım hediye bakiyeyi yüklemediler flash bellek önerilen ürünlerde olmasına rağmen flaş belleği elektronik ürün olarak kabul etmediler nette benzer şikayerler de gördüm bir daha asla alışveriş yapmayı düşünmüyorum
  • tttahmettt kullanıcısına yanıt

Ülkeye gelen yabancı firmalar bile lackalasıyor

• Headlong Into Carnage kullanıcısına yanıt

kimden bahsediyorsun Amazon'dan mı?

Tam tersi ,akşam sipariş ver, öğlene kadar teslim alıyorsun paketi.

İstanbul için Kolaygelsin ile sevkettiklerinde böyle oluyor.

• realgs kullanıcısına yanıt

Ben oradan cizim gerecleri satin almistim, versatil kalem ve bazi farkli uc derecelerinde kursun kalemler, ayrica fotokopi kagidi ve birkac kalem ucu falan satin aldim ucuncu gun hala kargolanmayinca iptal etmistim

• quote:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.