Şimdi Ara

amazon hesabındaki parayı nakite çevirmenin en iyi yolu ne beyler + döner ayran ödüllü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gençler amazon.com hesabımda gift card var yaklaşık 200-250 dolar değerinde. bu kartlar bildiğiniz üzere sadece amazon.comda kullanılabilir

fakat ben bu dolarları mümkün olan en az komisyon farkıyla banka hesabıma geçirmenin bi yolunu arıyorum. aklıma gelen en basit şey ordan ürün alıp trde satmak , özellikle dijital şeyler

sizce bu işi yapmanın başka yolu varmıdır , veya bu şekilde yaparsam neleri alıp satmamı önerirsiniz? dediğim gibi bu dolarları en az kayıpla banka hesabıma geçmek istiyorum

gerçekten işe yarar bi çözüm sunan olursa ve parayı hesabıma geçebilirsem bi öğünlük döner ayran parası olan 5 lirayı banka hesabınıza havale edicem(tavuk döner)

• quote:

Orijinalden alıntı: xKUZENLERx

Hindi döner teklif etseydin yardım edebilirdim.

onlar ne kadar
  • upupup
  • yukarı
  • satabilirsin 250 dolarlık kartı 200 dolara sat gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasdqwertyveyaalxyvance

satabilirsin 250 dolarlık kartı 200 dolara sat gitsin

250 doları 200e mi satayım :D

hocam istesem %10-13 komisyon farkla satmanın yolunu biliyorum zaten. ben ise nerdeyse 0 kesinti yaratacak bi çözüm arıyorum

kaldıki kodlar benim amazom hesabıma kayıtlı, kodları veremem yani. hesabı vermem gerekiyor. ama onu da yapmam.
  • Ben olsam ürün getirip satardım. 10-15 lira kar ile termos filan satabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • usb hard disk al sat

• Hocam aynı olay şuan benim başımda, 200 usd hediye kartı var amazon.com için, nasıl minimum masrafla bu parayı kurtarırız, yardımcı olabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suleymansrk S kullanıcısına yanıt
    İstediğim ayakkabıyı al hocam değeri neyse tr de euro karşılığını vereyim

• Louis Montana kullanıcısına yanıt

Olur hocam istediğiniz ayakkabı kaç euro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suleymansrk S kullanıcısına yanıt
    Nike air max 97, 42,5 numara nerden alacağını bilmiyorum fiyat ortalama 150-180 euro arası.

• Benim de elimde 3 tane 1000 TL'lik google play kodu var. Nasıl paraya çevireceğimi düşünüyorum..

• Englisher E kullanıcısına yanıt
    880 den 3 ünü alırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.