Şimdi Ara

AMAZON - GP Batteries Recyko+ 2700 AA Kalem Ni-MH Şarjlı Pil, 4'lü - 60 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
6.894
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Link mi yanlış ürünler mi değişmiş :)

• biyikliadam kullanıcısına yanıt

burdaki espiri şu mudur ? full pil 12 ay sonra %70e kadar tutar, sonra tine doldur bi 12 ay daha sonrsa yine %70. yoksa toplam kapasitesi 12 ay sonra %30 kayıp mı oluyor ? ilk dediğim gibiyse por almanın bi anlamı yok bence, pili 5 sene kenarda tutup sonra kulanacak bir durum yoktur :)

ben aaa almayı düşünüyorum, 6 tane normal recyko 38 tl. 4 tane pro 51 tl. hem ucuz hem 2 tane daha fazla. olay sadece bekleme durumunda tuttuğu oransa yeşilleri almak üzereyim :D

800 ve 850 gözüküyolar, pro olanının daha az harcama gibi bir olayı var mıdır, ortalama ikisi de aynı anda mı biter acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 8 Kasım 2020; 18:29:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

burdaki espiri şu mudur ? full pil 12 ay sonra %70e kadar tutar, sonra tine doldur bi 12 ay daha sonrsa yine %70. yoksa toplam kapasitesi 12 ay sonra %30 kayıp mı oluyor ? ilk dediğim gibiyse por almanın bi anlamı yok bence, pili 5 sene kenarda tutup sonra kulanacak bir durum yoktur :)

ben aaa almayı düşünüyorum, 6 tane normal recyko 38 tl. 4 tane pro 51 tl. hem ucuz hem 2 tane daha fazla. olay sadece bekleme durumunda tuttuğu oransa yeşilleri almak üzereyim :D

800 ve 850 gözüküyolar, pro olanının daha az harcama gibi bir olayı var mıdır, ortalama ikisi de aynı anda mı biter acaba

Toplam kapasiteden kaybedecek olsa rafta 12 ay beklemiş pil üzerinde yazan kapasiteyi veremez.

Dolu pilin beklerken deşarj olma süresi belirtilmiş. Doldurup 12 ay sonra kullanırsan %70 kullanabilirsin diyor. Doldur hemen kullan.

Konuda pil üzerine bilgili arkadaşlar yorumlarıyla katkılar yapmış, ben de yeni bilgiler edindim. Şunu tekrar etmek istiyorum. Pilin 300 döngü 1500 döngü ömürleri pili nerede kullanacağınızla da ilgili.. 1-2 haftada bir şarj edilen pili 1500 döngü ömürlü almaya gerek yok, yüksek kapasiteli almak daha mantıklı.

Pilini her gün, en fazla 2-3 günde bir şarj eden için 1500 döngü mantıklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt

Lazer konusu dövizle artık cep yakıyor ama ;

https://www.sanwulasers.com/product/304

Yeşil 20$ 80mv kasa 304 üretici güvenilir güzel kaliteli buildler yapıyor. (Pil vs alma oradan pahalıya geliyor burada 18650 pil 35tl fln ama güzel charger lazım i2 gibi li on pilleri şarj eden bir alet lazım.)

https://www.laserpointerstore.com/products/301-prome-series-laser-pointer/

Buda Çin işi ama kaliteli 50mw 301 kasa 10$ yukarıdaki kadar kaliteli sayılmaz ama asla kötü değildir.

Daha ucuzada bulamazsın en ucuzu budur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pro serisinden 8 tane AA, 4 tane AAA aldım 12 pile 125,5 ödedim, indirim koduyla tabi. Piller geldi hepsi siyah pro pil, varsın MA değeri daha düşük olsun pro olsun tavsiyem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkürler, GP çok konuşulan bi marka olmasına rağmen öyle süper bi Pil değil. Kendim yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve artık öldü ölecekler hemen bitme sorunları vs gibi problemler olmaya başladı. Tavsiyem alacaksanız Pro modeli alın veya Panasonic Eneloop Pillerini şidettle tavsiye ederim alabileceğiniz en iyi Pil markasıdır 10 yıl ömürleri var. Belki Amazon Basics Pilleri de olabilir GP nin yeşil pillerinden daha iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Ben Xbox Kontrolcüsünde kullanacağım için 2'li aldım. Çok fazla pille çalışan eşyam yok çünkü. Pillerin ömrü dolana kadar 2'li yeter diye düşündüm.

@Kimsediil

Şarj aleti olarak Hepsiburada dün 77,90 TL'ye Duracell CEF 14 satıyordu. Onu almıştım.

https://www.hepsiburada.com/duracell-cef-14-sarj-aleti-2-ser-adet-aa-ve-aaa-pil-p-HBV000005N4V0?magaza=Hepsiburada

Ben de series s için cef 14 ü almıştım geçen gün. Pil olarakta gene hb den güzel bi indirimle gp recyko pro 2000 mah aldım. Daha çok tavsiye ettiler normal yeşillere göre

• 4 tane aaa da 42 ye düşmüş, yeşillerden 4 tl fazla ve 2 tane az ama o kadar yorumdan sonra bunları lamaya karar verdim :D

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    resim yanlış. açıklama doğru. yorumlarda teyidi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 12 adet pili nasıl 128 tl ye aldınız ? benımde 8 aa 4 aaa sarklı pile ıhtıyacım var. Bana 193 TL hesap çıkıyor. Prime üyesiyim ama kodum yok onu nereden alıyorsunuz ? AMAZON 25 denedım olmadı . Baska ver mı yada nereden alıyorsunuz ?

@artemisbd

• Baxı kullanıcısına yanıt
    Amazon da stok bittikçe veya azaldıkça fiyat değişir. 25tl indirim kodu süresi de bitti malesef. Takip edersen yine enazından 140-150 ye inebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.