Şimdi Ara

Amazon germany iade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PTT ile geri iade yaptım bugün 14. Gününde . Takip ettiğimde ise 6 gün öncesi için teslim edilmedi yazıyor. İade eden varsa süreç nasıl ilerledi? Durum normal gibi durmasa da bir bilene danışmak istiyorum. M.temsilcisi ile 3 gün önce konuştum 14 gün bekleyin diye soylemisti.

• ben iade yapmıştım bir süre sonra ellerine geçince mail attılar

ptt ücretinide geri ödüyorlar. sadece beklemek gerekiyor

• bekleyeceksin hocam
  • @yolunubulacakadam @Blizzard Days @murat007m tahmini bir ayakkabının geri gönderme ücreti ne kadar oluyor acaba arkadaşlar? kimseyi de fazla zarara sokmak istemem açıkçası.

• mr.shadowx kullanıcısına yanıt
    Zaten 128 TL mi ne o kadarını karşılıyor kargo ücretinin. Şu an sen göndersen yaklaşık 300 TL gibi bir kargo ücreti odersin o da PTT ile. Kargo ücretinin çoğu sana yüklenmiş olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat007m

Zaten 128 TL mi ne o kadarını karşılıyor kargo ücretinin. Şu an sen göndersen yaklaşık 300 TL gibi bir kargo ücreti odersin o da PTT ile. Kargo ücretinin çoğu sana yüklenmiş olacak.

burada 4000-5000 tl olan columbia ayakkabılar 2000 tl civarına satılıyor. 100-200 liranın lafı olmaz yani. teşekkürler hocam cevap için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.shadowx -- 1 Ağustos 2022; 1:55:25 >

Merhaba hocam. Gümrük vb kesintilerle birlikte tam ücreti mi iade ediyor amazon? Bir de DHL ile ücretsiz gönderilmiyor muydu PTT ile neden uğraştınız?

• Montana007 kullanıcısına yanıt
    ptt yi nerden çıkardınız bilmiyorum. dhl ile ücretsiz iade ettim. evet tüm ücreti iade ettiler.
    Hocam her yere DHL hizmet vermiyor.
  • Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar

• Arkadaşlar amazon italya ya bilgisayar parçası iade edicem. Hızlı biçimde hangi firma ile gönderebilirim ve amazon kargo parasının tamamını mı iade edecek?

Konuyu hortlatıyorum ama bende amazon.com.tr üzerinden amazon almanyadan ayakkabı aldım. Büyük küçük gelme durumunda kargo maliyeti bana ne oluyor? 3'de 1 fiyatına geliyor o yüzden y.dışından almak daha cazip.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.