Şimdi Ara

AMAZON GELİYOR ALIŞVERİŞLERİ DURDURUN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
13
Favori
45.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
246 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekleme: Arkadaşların İsteği doğrultusunda amazon açıldığında konu sıcak fırsatlara taşınacaktır.

Amazon martta kendi kargo şirketi ile geliyor.Komisyon oranlarında yüzde 10 ile piyasaya girip ve açılışa özel büyük indirimler ile gelecek olduğu için marttaki amazon açılışına kadar alacaklarınızı bekletin,fırsatları kaçırmayın.Ayrıca adamları istismar etmeyin de,kaliteli ve ucuz alışverişten mahrum olmayalım.

https://tr.sputniknews.com/ekonomi/201802261032404101-amazon-turkiye-mart/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 28 Şubat 2018; 17:49:15 >

• Hemen ergenler havalara uçuyor seviniyor.

Şimdi n11, Hepsiburada'ki gibi komisyon usulü çalışacak ama toptancılara %10'luk bir komisyon oranı sağladığından ve bir de kendi kargo şirketi ve ürünleriyle geleceğinden, sadece ürün çeşitliliği inanılmaz artacak.

Onun dışında fiyatların ucuz olacağını sananlar, hiç boşa ümitler, hayaller kurmasın. Ülke yine, Amazon'nun kendi ürünlerinden hayvanlar gibi vergi alacağından, ürün fiyatlarında değişen çok bir şey olmayacak.

Belki refurbished veya onun gibi ürünlerde uygun fiyatlı şeyler olabilir ama öyle tüm dünyası bilgisayar, internet oyun olmuş ve parçaları, oyunları ıvırları zıvırları, ucuza alırım diye sevinenlere, kocaman bir nah çekiyorum.

Türkiye ulan burası, ucuza bir şey olacağını mı sanıyorsunuz. Tek güzel yanı, dediğim gibi ürün yelpazesi muhteşem olacak. Aradığınız kitaplardan tutun elektroniğe, burda bulamadığımız ve dilediğimiz her şeyi bulabileceğiz, tek artı bu. Tabi yine olay, parası olanlar için işleyecek.

Yani Hepsiburada'ki dolandırıcı satıcılar da yine Amazon'da olacak değişen bir şey olmayacak ve %10'luk bir komisyon olduğundan da önüne gelen tüm satıcı ve toptancılar orada olacak, yani aslında potansiyel olarak alıcıyı daha fazla sorun bekliyor bana göre. Onun için ürünü, Amazon'nun kendisinden ya da Amazon'daki Türkiye distribütörü veya yetkili satıcısından almaya bakın.
  • Acaba Almanya'daki , Amerika'daki gibi depoları mı olacak yoksa n11 gibi kendi ürünlerinin ilanını veren satıcılar mı ürün satacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi prime üyelik falan olursa yaşadık ya.
  • bende tam pc toplayacaktım iyi oldu bu
  • keşke amazon go marketi açsalar da bişiler calmak için ugrassak
  • İnşallah batarsın Hepsiburada.
  • Up

• Amazon Türkiye'nin müşteri hizmetlerine şimdiden başarılar diliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Amazon Türkiye'nin müşteri hizmetlerine şimdiden başarılar diliyorum

Ben de bolca sabır diliyorum

• Hemen ergenler havalara uçuyor seviniyor.

Şimdi n11, Hepsiburada'ki gibi komisyon usulü çalışacak ama toptancılara %10'luk bir komisyon oranı sağladığından ve bir de kendi kargo şirketi ve ürünleriyle geleceğinden, sadece ürün çeşitliliği inanılmaz artacak.

Onun dışında fiyatların ucuz olacağını sananlar, hiç boşa ümitler, hayaller kurmasın. Ülke yine, Amazon'nun kendi ürünlerinden hayvanlar gibi vergi alacağından, ürün fiyatlarında değişen çok bir şey olmayacak.

Belki refurbished veya onun gibi ürünlerde uygun fiyatlı şeyler olabilir ama öyle tüm dünyası bilgisayar, internet oyun olmuş ve parçaları, oyunları ıvırları zıvırları, ucuza alırım diye sevinenlere, kocaman bir nah çekiyorum.

Türkiye ulan burası, ucuza bir şey olacağını mı sanıyorsunuz. Tek güzel yanı, dediğim gibi ürün yelpazesi muhteşem olacak. Aradığınız kitaplardan tutun elektroniğe, burda bulamadığımız ve dilediğimiz her şeyi bulabileceğiz, tek artı bu. Tabi yine olay, parası olanlar için işleyecek.

Yani Hepsiburada'ki dolandırıcı satıcılar da yine Amazon'da olacak değişen bir şey olmayacak ve %10'luk bir komisyon olduğundan da önüne gelen tüm satıcı ve toptancılar orada olacak, yani aslında potansiyel olarak alıcıyı daha fazla sorun bekliyor bana göre. Onun için ürünü, Amazon'nun kendisinden ya da Amazon'daki Türkiye distribütörü veya yetkili satıcısından almaya bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break the cycle -- 27 Şubat 2018; 9:31:19 >

• Gebze Güzeller organize sanayide bulunan hepsiburada deposunun tam karşısına şuan inşaatı yapılıyor çok büyük bir depo. Açılsın bakalim rekabet güzeldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyor, hepsiburada, n11

Bu haberi beğenmedi

• Amazonda iş arıyorum bu mesaj burda dursun belki işe alırlar
  • amazon amerikadaki ürünlerden bulabilirmiyiz ?
  • Etkisi olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Hayatta iyi şeyler olmaz"

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pcoyuncy

"Hayatta iyi şeyler olmaz"

Hatalı mesaj içeriği tespit edildi

Doğrusu; Türkiyede iyi bir şey olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon'un Amerika sitesinde satılan her ürünü burada da alabilecek miyiz peki?Sistem nasıl işleyecek?Sadece n11,Hepsiburada gibi basit bir site olacaksa anlamı kalmaz o zaman?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon işi nasıl olacak?

satabilecekler mi?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.