Şimdi Ara

Amazon.de Playstation 4 Slim Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
4.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PlayStation 4 Slim 1 TB+ FIFA 20 + 2 DualShock Kol

Fiyat: 350.69€ (Kargo - Vergi Dahil)

Türkiye’de Tek Kol ve 500 GB bu fiyata

LİNK:https://www.amazon.de/PlayStation-Slim-Konsole-DualShock-Controller/dp/B07WHSY2WT/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Oyunsuz konsol 1500 lira civarına denk geliyor. Fena değil aslında. Ama gel gelelim bu Telegram olayına bir ara dahil oldum. Affiliateci dolu. Fırsat falan doğru düzgün yok.
  • Linke direk tıklayıncada affilete programına dahil oluyorsun (dh)
  • Aynen ben de şimdi fark ettim. Ben refsiz link koydum ama linke tıklayınca dh kendi referansını ekliyor.
  • bu ürün garantili mi oluyor acaba?
  • Gümrük ücreti ne çıkar onu da hesaba katmak lazım...
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Hocam satıcısı amazon olan ürünlerde gümrük ücreti de sipariş sayfasında hesaplanıp ekleniyor. Üstteki fiyata gümrük vergisi de dahil yani
  • neyalansoyliyim kullanıcısına yanıt
    Amazon.de destek veriyor.
  • OxMetrics kullanıcısına yanıt
    Bu ücreti ödersem hiçbir sorunsuz şekilde buna sahip olabiliyor muyum ? Bir de tahmini ne kadar zamanda geliyor ve bir de içerikte dil olarak Almanca mi İngilizce oluyor mu en azından paylaşım için teşekkürler
  • 500gb tek kol slimi 2-3 sene önce 650tl ye amazon.de den almıştım. ne günlerdi bee
  • salagil kullanıcısına yanıt
    Merhabalar sorunsuzca geldi mi gümrükte falan takılmıyor mu ki ya
  • mrtkrdag M kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz geçer. Sorun yaşarsanız help kısmından beni arayın diyin. Türkçe bilen birisi arar, yardımcı olur.
    Paket gümrüğe gelince mail atıp vekaletname doldurmanızı ister kargocu
  • salagil kullanıcısına yanıt
    Harika çok çok teşekkür ederim efendim. Bir de kargolarda vergi şartına dahil değil mi kutu büyüklüğü
  • İlave ücret çıkmaz. Tam tersine verdiğin vergiden az tutar alınırsa, üstü iade edilir. Eskiden verginin tamamının iade edildiği bile oldu defalarca.
  • Oooo çok iyi çok soru soruyorum özür dilerim valla ama başka ürünler içinde vergi + gümrük dahil demi Amazon.de de. Bu bana pahalı geldi ama 1500 1700 liraya yakın olanını sipariş vereyim diyorum çünkü
  • Ben şimdi almaya kalktım ancak alamadım çünkü teslim edilecek ülkeler arasında Türkiye yok :)
  • goldweb kullanıcısına yanıt
    Şu anda var imiş teslimat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.