Şimdi Ara

Amazon.de den vu+Uno 4k SE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar türkiyede Atlanta Vu+ Uno 4K SE 4K UHD Uydu Alıcısı 2799 tl den satılıyor.
    Bu ürünü amazon.de gönderiyor. Vergiler dahil 286 euro. yani 1840 tl .
    Yani 900 tl daha avantajlı.
    ücret şu şekilde

Ürünler : EUR 226,05
    Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 19,23
    İthalat Ücreti Depozitosu: EUR 40,69
    Sipariş Toplamı : EUR 285,97

bu ücrete başka birşey eklenirmi bu konuda fikri olan veya deneyimi olan varmı.
    Şu an gigablue ultra ue enigma 2 cihazı kullanıyorum ama 4k uydu alıcısınada geçmek istiyorum. Bu cihazlar görüntü kalitesi, uygulama marketi, kanal geçiş hızlarıyla bilen bilir çok iyi cihazlar. Bu riski almaya değermi yoksa 900 tl fazla verip türkiye den mi almalı.

• bu ülkeye 4k gelene kadar o uydunun turşusunu kurarsın boşuna para...4k ya daha rahat 10+ sene var hele bu ekonomiyle hayal,20+ senedir daha dijital karasal gelmedi bu pahalılıkta en son alıcağım şey 4k uydu alıcı olur herhalde..herkesin maddi durumuda başka tabi tuzum kuru heyacan arıyorum diyorsan al..çok pahalı hiç değmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Eylül 2019; 12:15:55 >
  • İkinci el bir cihaz alamayacağım. Sonra evdekilerle uğraşmak istemem.

Bende merak ettim, forumdan bir arkadaş VU+ ile Octagon önermişti. Uydu hiç kullanmadık, mecburi olacak. 2 adet alıcı almamız gerekiyor. Biri güçlü olsun, hızlı kanal değişimi, Digitürk/Kablo TV ve Türksatı aynı anda izleyebileyim.(KabloTV veya digitürkte olmayan ulusal kanallar için.) Diğeri Turksat ile idare etsin istiyorum.

Bir kullanıcı olarak Takılı olması gerekli modül/wireless perf. önerinizi beklerim.
  • bwhiteshark kullanıcısına yanıt
    hayatında hiç uydu kullanamdıysan basit birşey almanı öneririm değerleri prof tipleri ilgilendiren cihazlar..çatıda hotbridin filan gene yoksa hiç değmez...dediğin bütünleşik cihazlar biraz sakat oluyor turksat için 100 tlik uydu alsan bile yeter..ayrı ayrı cihaz kulanman daha mantıklı...hele evdekiler 50+ yaşsa yok açılma süresi yok tuşa bastım şuraya buraya girdiler kanallar yok ne dandik şeybu nereye basçam paparalarıyla kanser olursun....
    evdeki yaşlı anlamayan guruh bayanlar sadece turksat izler 100 tl lik 10 yaş zeka düzeyinde kullanılcak uydu yeter, diğerleri baş ağrıtır...enigmalı cihaz kullandım ordan biliyorum annem daha işyerimi arayıp bu aptal şeyi söküp eski cihazı tak o daha güzeldi dediğini bilirim eski cihaz piyasada 70 tl civarı yeni aldığımı 600 tl almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Eylül 2019; 14:6:13 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.