Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladım çok teşekkür ederim bankayla görüştüm kontrol edeceğini söyledi. neyseki serüvenim bitti kavuştum proya darısı bekleyenlerin başına
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3bruli93

Şoktayım kapı çaldı ve kargom geldi. Daha yeni müşteri temsilciyle konuştum gümrukde srun oldu demişlerdi takip kodunda hiç harekette yoktu
    Hadi hayırlı olsun fotoğraf at. Benimki de gelir herhalde eli kulağındadır. Senin Gaziosmanpaşa'dan burası çok uzak değil
  • Bende teslimat tarihi bile belli degil daha sizden 1 gun sonra siparis vermistim.Ne iş anlamadım nerdeyse 6.gün olucak bugun bilgi veren de yok eposta attim bugun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3bruli93

Dün formu dolduurup gönderdim ama sayfada Transitte
    29/11/2018 14:51 -
    Paket şu anda bizde. Alıcı, UPS dışındaki bir aracı tarafından gümrükleme talep etti. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor.
    böle bir yazı çıktı ben başka firma görevlendirmedim ki ups halletsin istedim herşeyi neden böyle oldu anlamadım
    Bende de bu sekilde bir bilgi yaziyor. Siz bu durum icin herhangi birşey yaptıniz mi?

• Benim ürünüm de geldi kurulumu yaptım. Şimdi oyunları ve hesapları aktarıyorum. Darısı isteyen herkesin başına

• veloso V kullanıcısına yanıt
    Ups ile görüştüm ama bu bilgi hala böyleyken bugun kargom geldi yani teslimatta fln yazmazken güncellemiyorlar demekkı
  • Ups Tr kadar, hantal bi firma görmedim

• Merhabalar bende amazonde den Spiderman + pro aldım 23 Kasım 22.40 siparişli 27 Kasım 20.30 da ödendi

Amazon.de den Pro alan ve hala kargoya verilmemiş arkadaşlar varsa onlar için bilgi vermek için üyelik açtım. Dün gece burda Fransa'dan kargo iptali mesajları görünce tr saati ile 9 da aradım Mh yi yetkili birisi açtı telefonu ve dediği cümleleri aktarıyorum size

1- 22 Kasım Perşembe akşam 6 ya kadar yapılan siparişler kargoya verildi dendi ödeme gününün önemi yok vs dedi bana

22 Kasım 6 dan sonra verilen siparişler ise sıraya alındığını Fransa daki depodan ürünlerin hazır olduğunu yeni geldiğini ve en geç salı yada çarşamba yola çıkacağını haftaya cuma- cumartesi elimde olacağının garantisini verdi.

Israrla Fransa'dan yola çıkan bazı siparişlerin iptal edildiğini söylediğimde ise kesinlikle iptal olmayacak içiniz rahat olsun dendi

Zaten tüm konuşma kayıt altına alındı eğer iptal vs olursa arayıp baya baya kavga ederim heralde.

Oyunlar gebze depodan geliyormuş o yüzden hızlı sürüyor gelmesi ps ten önce birde

Şimdi aklıma ps neden burdan gelmiyor sorusu geldi heralde 7216b kasa ps Tr de olmadığı için yurtdışından gelmekte

Gelişme olursa yazarım

• 24 kasımda verdigim düz pro 7216b siparişi daha anca bugun kargolanmiş fransa lyon dan.Nasıl bir yogunluksa artık tam 9 gün sürdü.Perşembe t.varış ile birlikte 11 gün olucak sanırım.Sanırsın uzaydan geliyor..

• Benimde Ps4 Pro 7216 B ürünüm an itibariyle yola çıktı bakalım kaç günde gelecek

• RaNCeR91 R kullanıcısına yanıt
    Hızlı kargo mu seçtiniz acaba? Bana 19 Aralık Çarşamba diypr

• 6 aralık perşembe diyor hocam.Hızlı kargo seçmedim.Acelem yok dedim normal kargo seçtim.Hayırlısıyla bir gelsinlerde artık.O kadar bekledikten sonra orasında burasinda absürt yada anormal birşey çıkmasın da.Adamı aldığına pişman etmesinler sonra.

• Benden önce sipariş etmene ragmen çok ileri bir tarih çıkmış.Ama daha erkende gelebilir sonuçta o tahmini tarih.spider man lı pakette belki avantajından dolayı benim duz proya gore daha fazla talep gormustur ve o da ekstra bir yogunluk veya teslim tarihinde uzamaya sebeb olmuş olabilir.Daha erken gelicektir o tarihden bence.

Umarım öyle olur bügün verilmiş işte oyunda 7 Aralık Cuma diyordu ama 1 inde ankaraya gelmişti cumartesi diye dağıtıma çıkmadı bügün aldım tahminim bu ürün en geç.çarşamba İstanbul gümrükte olur perşembe ordan çıksa cumartesi elimde ankarada olur diye umut ediyorum

• Dhl den takip nosu girincede 4 aralik salı gun bitimine kadar diyor.birde ordan bak.farklı birseyler yazmişlardır belki.

Ups ile gelmekte benimki Lyon dan

• Benden ikinci kez para çekildi bugün.ebruli arkadasimizdan da cekilmisti.sizdn de çekildi mi.

Benden daha ilki çekilmedi hocam aradım bügün provizyon da vs dedi o işlem için 1 tane çeksin 2. Ye izin vermem sanal € kart olduğu için bakiye kapatırım

• Önlemini al hocam da sonradan uğraşma.Gerçi her turlü geri yatıracaklar.

Ups ten az önce baktım ürün Fransa dan Almanya ordan yola çıkmış tahmini teslime internet sitesi yarın diyor ben perşembeye de razıyım.

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.