Şimdi Ara

Amazon.de'den Columbia Bot Alanlar İçin Değişim Konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
100
Cevap
3
Favori
6.723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werrol -- 30 Kasım 2016; 8:53:18 >
  • werrol kullanıcısına yanıt
    M al hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: werrol

Arkadaşlar, 77kg 1.78 boyum bu montu hangi beden almalıyım? S mi M mi?
    https://www.amazon.de/gp/product/B00SJOWVME/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Kesinlikle S beden al simdi denemedin geliyorum ayniyiz boy kilo olarak bilgin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyuk ihtimal o sitede olan numara bölumu ve cm bolumu yanlis simdi denedim 42.5 numarali ayakkabi 27.5 cm ama o cm lik bot farkli numara gosterio sitede ona dikkat edin urun aynidir heralde sitede yanlis bilgilendirme var numara konusunda

• 2. ürün türkiyeye teslimat yapılamaz diyor nasıl gelcek arkadaslar? alsak gelıyormu
  • 1. ürün 41 kere maşAllah :)
  • 2. üründen 44.5 aldım
  • 2. üründen 43 aldım bende
  • 1 nolu üründen 42.5 aldım
  • Arkadaşlar Amazon.fr den merrell fazladan bot alan varsa kargo daha ucuza gelsin diye 44.5-45 ben talip olabilirim.
    Bilginize.
  • Arkadaşlar bu botların kalıpları nasıldır.Spor ayakkabı da 43.5 giyen biriyim.Bunda 44 mü alsam sizce

Ayağımı ölçtüm 27.5 çıktı

• 2 numaralı üründen 44,5 numara aldım. Ayağıma küçük geldi. 45 numarası olan var mıdır acaba? Evin içinde denedim, yanlardan sıktığı için dışarı çıkarmadım hiç.

Ayakkabı bu: https://www.amazon.de/gp/product/B018511XKQ/?th=1&psc=1
  • Lopster kullanıcısına yanıt
    Şimdi şöyle: 44,5 numara var bende. Onun etiketinde 29,5 cm diye yazıyor. Fakat ürün sayfasında 44.5 numarada 28.1-28.5 cm yazıyor. Burada normalde kaç numara giyiyorsanız o numarayı alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tysonpearl

Şimdi şöyle: 44,5 numara var bende. Onun etiketinde 29,5 cm diye yazıyor. Fakat ürün sayfasında 44.5 numarada 28.1-28.5 cm yazıyor. Burada normalde kaç numara giyiyorsanız o numarayı alın derim.

normalde ayak numaranız kaç. bir de anlamadım sitede 28.1-28.5 uygun diye alıp etiketinde 29,5 cm yazıyor ve küçük geliyor. o zaman 1 numara büyük sipariş etmemiz gerekmez mi?
  • xacob X kullanıcısına yanıt
    Normalde ayak numaram klasik ayakkabıda 45, sporda 46. Markaya göre değişebiliyor çünkü farklı kalıplar kullanılıyor.İç malzemesi, ayakkabının kalınlığı vs numarayı etkileyebiliyor.
    Ayak cm olarak ölçüsünü alarak ayakkabı almak en doğrusu.
    Cm ölçüsünde columbia nın kendi sitesinden bakmak en doğrusu.
    Sayfayı biraz aşağı kaydırdığınızda "Beden Tablosu" sekmesine tıklayın.

http://www.columbia.com.tr/urun/redmond-mid-waterproof-erkek-ayakkabi-24884#messages
  • Hatta şöyle söyleyeyim; US ölçüye göre Columbia nın konuda belirtilen 2 numaralı modelinin 11,5 (US) numarası 44,5EU ya denk gelirken Merrell in orta bilekli botu 11 (US) numara 45 numaraya denk geliyor.o sebeple cm bazından ölçüye bakarak alırsanız sorun yaşamazsınız.
  • Ayakkabılar kaç güne geliyor hocam?

• Ayakkavi eline ulaşan arkadaşlardan biri bana pm atabilir ise cok iyi olur.

• Markanın turkçe sayfasındaki beden cetveli ile amazonun
    sayfasındaki cetvel arasında yarım santimden fazla fark var la.
    Bu marka hangi magazalrda satılır. Gidip deneme yapmak için.
    skeechers yürüyüş ayakkabısını denedim. 42.4 oldu bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 2 Aralık 2016; 16:35:20 >
  • bu botu gidip dün denedim bir mağazada diğer ürünlerinde 42.5 olurken bu modelde 43 oldu banada.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.