Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.235
Cevap
92
Favori
84.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda bir kisi o-ringleri cikartmisti yanlis hatirlamiyorsam. Biraz daha BW'ye benzedigini soylemisti. Denenebilir.
  • BW cok güzel orası ayri ancak bir sey sorucam ses cikarmayan gaming keyboard var midir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrarevolt

BW cok güzel orası ayri ancak bir sey sorucam ses cikarmayan gaming keyboard var midir ?

Mekanik olmayan klavyelerin sesi daha azdir.Logitech G510S,G105 falan.

• Neden elime geçiceği tarih çok fazla bi yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertw1

Neden elime geçiceği tarih çok fazla bi yardım edin

Çünkü standart kargo ile aldın hocam, ayrıca zaten orda belirtilen 2.tarih sana ulaşması beklenilen en geç tarih ve genelde o tarihten önce geliyor. Eğer ki sana çok geç gibi geliyorsa hızlı kargo seçip fazladan ücretide ödeyebilirsin sana kalmış.

• Bugün kargoya verilmiş ama iparcel g930 ups ile gelmişti :D

• quote:

Bugün kargoya verilmiş ama iparcel g930 ups ile gelmişti :D

Hocam sen o zaman ücretsiz kargo yaptırmıştın ve sanırım ya sen ya da müşteri temsilcisi kargonu öncelikli yapmış olabilir o yüzden ups getirmiştir. O dönemde herkes öncelikliyle alıyordu. İ parcel ile geliyorsa hemen hemen 10 günü bulur.
  • Hayır hocam 20 dolarlık kargoyu yaptırmıştım. Şimdiki kargom iparcel ile geliyor kargo takip numarasını nasıl öğreniceğim ?

• quote:

Hayır hocam 20 dolarlık kargoyu yaptırmıştım. Şimdiki kargom iparcel ile geliyor kargo takip numarasını nasıl öğreniceğim ?

Track package bas hocam ordan görülür. Ardındanhttps://tracking.i-parcel.com/Home/Index?trackingnumber=INVALID bu linkten takip edebilirsin. Ayrıntılı bilgi bu konuda var.

http://forum.donanimhaber.com/m_99980530/f_//tm.htm

• Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • G930 umun neden ucuz kargoyu seçmeme rağmen hızlı kargoyla gelmesinin sebebini buldum çünkü ben ürünü almak için ininal kartıma 200 tl yüklemiştim para yetmeyince hata verdi bende ürün silmedim ertesi gün indirim bitmişti bende revise payment yazan yere tıklayarak kartıma 25 tl daha yükledikden sonra tekrardan ürünü aldım indirim bitmişti ama ben ürünü sepetden silmediğim için indirimli halde aldım böyle olunca amazonda herhalde aldığım ürünü öncelikli ürün olarak görerek hızlı kargo ile yolladı böyle mi olmuştur siz ne düşünüyorsunuz ?
  • amazon store card alırsam 10$ indirim olacakmış, mantıklı bir hareket mi?

edit: bir de 3 tip posta var, geliş süreleri falan farklı. onu ne yapmam lazım. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blattodea -- 23 Aralık 2014; 15:21:19 >
  • Logitech g230 garanti türkiye de geçiyor mu? Garanti işi nasıl olucak?
    Bir de razer ürünlerinin garantisini aral mı yapıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafafgs

Logitech g230 garanti türkiye de geçiyor mu? Garanti işi nasıl olucak?
    Bir de razer ürünlerinin garantisini aral mı yapıyor?

Logitech'in TR'de garantisi geçerli değil ama Razer'ın garantisine Aral bakıyor.
  • Şimdi bu ürünler belirlediğim fiyatın altına düşünce bana mail mi gelicek yada öyle bir sistem varsa yardımcı olurmusunuz ?
  • Evet urun sayfasina tiklayin tablo vs, aciliyor. O tabloda urunun minimum 59,99a dustugunu varsayalim, siz 60,00 yazin oraya ve mail hesabinizi yazip abone olun. Belirlediginiz fiyatin altina dusunce mail geliyor size.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederimde deli oldum bunedir be

• 99 $ ya Free Shipping diyor Türkiye'ye de free shipping geçerli mi?

İlerleyen zamanlarda 60$'a kadar düşer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky41

99 $ ya Free Shipping diyor Türkiye'ye de free shipping geçerli mi?

İlerleyen zamanlarda 60$'a kadar düşer mi ?

Prime üyelikten bahsediyorsanız türkiyeye bedava kargo olmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.