Şimdi Ara

Amazon'dan Transcend 256 GB SSD [STOK BİTTİ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
3
Favori
4.159
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4k hızı düşük değil mi birde benim trascend hafıza kartlarım hep bozuluyordu o nedenle transcende soğuğum biraz ocz yi aldıkdan sonra ssd işine girdi sanırım ocz dende çok başım ağrımıştı ssd konusunda, mimli 2 tane firmanın ürünü bir ssd , bolca yedekli çalışmanızı tavsiye ederim
  • bende 120 lik aldım fiyat uygun. konuyu açan arkadaşa teşkkürler.
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Ssd ile ilgili yorumlariniz hakkinda bisey diyemem ama transjet h.kartlarimin ikiside 1 2 senede bozuldu. Markasız 1 gb kartlarim bile hala sağlam mesela.
    Insallah ssd de kendini daha iyi bir yere getirmiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (ihtiyacım yok almayacağım,ihtiyacım yok almamalıyım,almayacağım)
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    3-4 saate cekerler muhtmelen

Ve sicakligi gayet iyi alanlara hayırlı olsun
    Trden ssd almasaydim kesin bunu alirdim fiyat mükemmel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11.com da elektronikte %11 indirim olsa yine? 250 gb 850 evo 330 lira civarina gelir. 100 lira daha fazla verip samsung garantisi + 850 evo kalitesi mantikli degil midir? Samsung servisi evimin yaninda. İçim rahat olur. Vsvs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

4k hızı düşük değil mi birde benim trascend hafıza kartlarım hep bozuluyordu o nedenle transcende soğuğum biraz ocz yi aldıkdan sonra ssd işine girdi sanırım ocz dende çok başım ağrımıştı ssd konusunda, mimli 2 tane firmanın ürünü bir ssd , bolca yedekli çalışmanızı tavsiye ederim

İlk defa SSD ile tanışacak kişiler için değerler bence yeterli birde fiyatını düşününce şuan alternatifi yok diyebiliriz. Arızalanma konusunda bir şey söyleyemem daha önce kullanmadım.
  • İyi günlerde kullanın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akke4323 -- 11 Haziran 2015; 17:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dieselsingle

N11.com da elektronikte %11 indirim olsa yine? 250 gb 850 evo 330 lira civarina gelir. 100 lira daha fazla verip samsung garantisi + 850 evo kalitesi mantikli degil midir? Samsung servisi evimin yaninda. İçim rahat olur. Vsvs

Herkes en iyisini almak ister lakin an geliyor o 100 TL çıkarıp verilemiyor. 120 GB SSD'nin kendisine yetmeyeceğini düşünen kullanıcılar için şuanki fırsat gerçekten çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dieselsingle

N11.com da elektronikte %11 indirim olsa yine? 250 gb 850 evo 330 lira civarina gelir. 100 lira daha fazla verip samsung garantisi + 850 evo kalitesi mantikli degil midir? Samsung servisi evimin yaninda. İçim rahat olur. Vsvs

Aslında konuyu açan arkadaş sağolsun iyi bir fırsat sunmuş ama bence de sizin dediğiniz alışveriş daha mantıklı. Hem garanti olayı hem kalite olarak Samsung u N11 den almak daha mantıklı görünüyor. Ayrıca eğer anında indirim dışında kupon indirimi de uygulanırsa fiyat biraz daha aşağı çekilebilir. Bu aralar ben de SSD almayı düşünüyorum ama bakalım uygun bir N11 kampanyası yakalarsam Samsung Evo alabilirim.

• Fiyat harika görünüyor ama bu SSD olayında bazı kriterler çok önemli.
    Mesela Samsung Evo - Sandisk Ultra 2 - Ocz ARC ile bunun 4k yazma hızlarının karşılaştırılması lazım.

Hepsi görüntüde 500mb yazma/okuma veriyor ama işi bitiren kilit nokta 4k yazma hızının ne kadar yüksek olduğu....
    Yine de her açıdan fiyat çok iyi.

Transcend flash belleğim var, yazma hızı 30mb, 4-5 senedir de kullanırım harika bir ürün.
  • Alsam mı ne yapsam karar veremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Alsam mı ne yapsam karar veremedim

Ihtiyacınız varsa alınabilir.

• Ben siparis ettim ama megawolt aklimi kurcaliyor şuan.

• transcend bellegim var 6 ayda bir kendini formatlar, 16gb hafiza kartim var senelerdir bi skntim olmadi. Ssd desen bellek ordan kontrolcu burdan pek bozulcagini sanmiyorum zaten 1gb 1 liranin altinda ihtiyaci olan icin dusunulmeyecek firsat..

• Beyler gumruk falan sikinti yok degil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Beyler gumruk falan sikinti yok degil mi ?

Limitin altında olduğu için sorun yok alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akke4323 -- 11 Haziran 2015; 20:53:34 >
  • https://www.amazon.com/gp/buy/spc/handlers/display.html?hasWorkingJavascript=1

Şunu almaya çalışıyorum. Fiyatı son ekranda 122$ oluyor

• Beyler baska ssd icin ugrasmaya deger mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

Beyler baska ssd icin ugrasmaya deger mi ?

Bence değmez tabiki tercih sizin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.