Şimdi Ara

Amazon’da günün avantajlı kampanyaları – 22 Kasım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MarionCobretti (1 mesaj) samtiger (1 mesaj) Sarper Yasin Mutlubay (1 mesaj) theJuDGe_41 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) (2 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Amazon’da günün avantajlı kampanyaları – 22 Kasım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6919 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Amazon’da 29 Kasım’da sonra erecek Gülümseten Cuma Fırsatları’nın son haftasına girdik. Çeşitli ürünlerde indirimler devam ediyor. İndirime giren ürünler sık sık yenileniyor. Biz de bugünkü aktif kampanyalardan öne çıkanları listeledik.

Yıldızlı Ürünlerde fiyat düşerse aradaki fark iade

Gülümseten Cuma Fırsatları boyunca Yıldızlı Ürün etiketi bulunan ürünlerden herhangi birini satın aldığınızda, bu ürün 29 Kasım’a kadar daha düşük fiyata satılırsa Amazon aradaki farkı hesabınıza iade edecek. "Acaba fiyatı daha da düşer mi?" derdi olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca ayda 7,90 TL ödeyerek Prime’a abone olarak Prime’a özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Çeşitli ürünlerde Prime’a özel indirim ve ücretsiz hızlı teslimat hizmeti sunuluyor. Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz.

Ayrıca Bkz.Amazon’da yıldızlı ürünlerde indirim garantisi başladı

Amazon’da günün öne çıkan kampanyaları

Tüm indirimler: https://www.amazon.com.tr/blackfriday

|
    |

• Çoğu indirim haberinde gerçekten indirim göremiyorum sadece girip reklamlar işe yarıyor zannetsinler diye birkaç linke tıklayıp gidiyorum :D
  • Yüzbaşı
    272 Mesaj
    Çoğu indirim haberinde gerçekten indirim göremiyorum sadece girip reklamlar işe yarıyor zannetsinler diye birkaç linke tıklayıp gidiyorum :D
    |
    |
  • Binbaşı
    1239 Mesaj
    bugünde boş geçti. amazon kendisi ne zaman indirim yapacak acaba. illa ki hepsiburadanın indirim yapmasını bekliyor. hepsiburada olmasa amazon türkiyeden bir cacık olacağı yok. açık ve net aksini iddia eden zır ve kör cahildir.
    |
    |
  • Yarbay
    3622 Mesaj

350tlye skechers aldım cuma günü. Dün iptal olmuş. Ulan ayda yılda bi indirim tutturduk onu da iptal ettiler :(

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.