Şimdi Ara

Amazon’da günün avantajlı kampanyaları – 22 Kasım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon’da günün avantajlı kampanyaları – 22 Kasım

Amazon’da 29 Kasım’da sonra erecek Gülümseten Cuma Fırsatları’nın son haftasına girdik. Çeşitli ürünlerde indirimler devam ediyor. İndirime giren ürünler sık sık yenileniyor. Biz de bugünkü aktif kampanyalardan öne çıkanları listeledik.

Yıldızlı Ürünlerde fiyat düşerse aradaki fark iade

Gülümseten Cuma Fırsatları boyunca Yıldızlı Ürün etiketi bulunan ürünlerden herhangi birini satın aldığınızda, bu ürün 29 Kasım’a kadar daha düşük fiyata satılırsa Amazon aradaki farkı hesabınıza iade edecek. "Acaba fiyatı daha da düşer mi?" derdi olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca ayda 7,90 TL ödeyerek Prime’a abone olarak Prime’a özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Çeşitli ürünlerde Prime’a özel indirim ve ücretsiz hızlı teslimat hizmeti sunuluyor. Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz.

Ayrıca Bkz.Amazon’da yıldızlı ürünlerde indirim garantisi başladı

Öne çıkan Amazon kampanyaları

Tüm indirimler: https://www.amazon.com.tr/blackfriday

• Çoğu indirim haberinde gerçekten indirim göremiyorum sadece girip reklamlar işe yarıyor zannetsinler diye birkaç linke tıklayıp gidiyorum :D

• bugünde boş geçti. amazon kendisi ne zaman indirim yapacak acaba. illa ki hepsiburadanın indirim yapmasını bekliyor. hepsiburada olmasa amazon türkiyeden bir cacık olacağı yok. açık ve net aksini iddia eden zır ve kör cahildir.

• 350tlye skechers aldım cuma günü. Dün iptal olmuş. Ulan ayda yılda bi indirim tutturduk onu da iptal ettiler :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.