Şimdi Ara

Amazon’da DH’ye özel indirimler başladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon’da DH’ye özel indirimler başladı!
    Amazon’da Prime üyelerine özel Prime Day indirimleri başladı. Amazon ve DonanımHaber iş birliği ile DH takipçilerine özel indirimler hazırladık.

Prime Day indirimleri öncesinde DH üyelerine en çok hangi ürünlerde ve hangi kategorilerde indirim istediğini sormuştuk. Sizlerin talepleri doğrultusunda dizüstü bilgisayarlarda, ekran kartlarında, anakartlarda, televizyonlarda, telefonlarda, oyuncu ürünlerinde, kulaklıklarda ve elektrikli ev aletlerinde önemli indirimler yapıldı.

Ayrıca Bkz.Amazon Prime Day indirimlerini takip edebileceğiniz forum konuları

Prime Day indirimleri 11 Temmuz'da başladı ve 17 Temmuz saat 23.59'da sona erecek. Fırsatların bazıları uzun süreli olacak. "Flaş Fırsatlar" kategorisindeki indirimler ise günlük olarak yenilenecek.

Aşağıdaki bağlantıdan DH üyelerine özel indirimlere ulaşabilirsiniz:

Prime Day'de DH'ye özel fırsatlar 

Tüm indirimler:

Prime Day indirimleri

• DH'ye özel olan link çalışmıyor. Zaten içeriği boştur da görmek isterdim neymiş diye.

Edit: Artık açılıyor, evet boşmuş klasik indirimler işte. DH'ye özel mözel diye yalan uydurulmasaymış keşke. Diğer fenomenler daha beter, Berfu Yenenler ile Amazon arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışıyorum dünden beri. Kaç para akıttı Amazon acaba bu saçma durum için.

• DH'ye özel olan link çalışmıyor. Zaten içeriği boştur da görmek isterdim neymiş diye.

Edit: Artık açılıyor, evet boşmuş klasik indirimler işte. DH'ye özel mözel diye yalan uydurulmasaymış keşke. Diğer fenomenler daha beter, Berfu Yenenler ile Amazon arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışıyorum dünden beri. Kaç para akıttı Amazon acaba bu saçma durum için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 11 Temmuz 2023; 13:51:10 >
  • Son birkaç gündür içimiz dışımız amzn oldu :)
    zaten ortada indirim yok
    önce yüzde 80 bindirim sonra yapılan yüze 80 bindirimin yüzde 50 i kadar indirim var yersen indirim var
    Adam akıllı indirim çok az nadir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0667FD738 -- 11 Temmuz 2023; 13:58:43 >
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt

Değer al gitsin . Bu enflasyonist ortamda ne alırsan kardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon bu sosyal medya ''ünlü''lerini getirince satışların arttığına nasıl inanabiliyor? Bunlara para vereceğine gerçek indirim yap zaten insanlar gelip senden alacak

• Mühendislere özel biz göremeyiz , linkler reflensin düzelir merak etmeyin bu kadar

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Bende ters etki yapıyorlar birde o durum var D

Alabiliyorsan al dostum. Bir hafta sonra aynı fiyata alamayacaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Değer hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tırışka!

• DH özell indirmler sennhaisser kulaklıklar a yok mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.