Şimdi Ara

Amazon.com.tr hediye kartı satışı başladı (Carrefour,Bim,Teknosa) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
82
Favori
86.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknosa ya amazon kart var mı diye sordum. İlk önce yok dedi sonra sistemden baktı var dedi. Sonra Kredi kartıyla satmıyoruz dedi. Kredi kartıyla alımla ilgili böyle bir kural var mı?
  • bilgi için teşekkürler
  • maverick15 kullanıcısına yanıt
    teknosa cevahir'den aldım kredi kartıyla. hatta chip-para kullandım.
  • carrefour mini de amazon kartlar vardı 50 tl'lik ben bu 100 tllik koddan girelim alacağım dedim ama olmuyor dedi. fiziksel kart da alsak aynı şeydir değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick15

teknosa ya amazon kart var mı diye sordum. İlk önce yok dedi sonra sistemden baktı var dedi. Sonra Kredi kartıyla satmıyoruz dedi. Kredi kartıyla alımla ilgili böyle bir kural var mı?
    Bende Kızılay mağazasında aynı sorunu yaşadım. Süresiz dolan puanlar vardı. Amazon çek alayım dedim. Kasadaki arkadaş kod olarak geliyor sisteme girmiyoruz, puan kullanamayız dedi. Tek çare karşıya migrosa gidip hediyem kart aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lafata kullanıcısına yanıt
    bim de de bu kodları deneyen oldu mu acaba?
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    bimde 50 ve 25 lik kodu denedik ürün bulunamadi dedi. farkli barkodu var muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden süresi dolacak puanları hızlıal'da stoklardık. Eğer puan kullanımında sıkıntı olmazsa artık amazon kart ile amazonda stoklarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumruyen

bimde 50 ve 25 lik kodu denedik ürün bulunamadi dedi. farkli barkodu var muhtemelen
    +1

Kasiyer, bizim barkodlar bu numaralarla başlamıyor dedi.

• horozcu yavuz abi kullanıcısına yanıt
    Amazona barkodu gönderin diye mail attım :) üzgünüz gönderemiyoruz demişler hediye çeki kodu filan mı sandılarsa artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumruyen

aynısı bende de oldu. haberleri yok böyle bişiyden
  • 2 farklı carrefoursa süperde denedim ilkinde sistem izin vermedi ikinci carrefourda barkodla aldım ve banka puanlarımıda kullandım.
  • Amazon dan hediye kart almıştım iadesi gerçekleşir mi?

• bim den alabilen oldumu??

• umityasar kullanıcısına yanıt
    Hediye kartlar kod şeklinde olduğu için iade alınmıyor diye biliyorum ama amazondan teyit alın.

• Teknosa barkodu okutarak kodu A4 kağıtta çıktı olarak veriyor. İade edilemez gibi bir ibare göremedim ben. Ama teyit etmekte fayda var.

Amazon.com.tr hediye kartı satışı başladı (Carrefour,Bim,Teknosa)
  • bim e mail atmıştım, yeni başladı bu hediye karti satisi uygulamasi henüz bir çok ilde uygulanmamakta, bizi takip etmeye devam edin diye cevap yazmislar.

• Bime sordum bugün.adam suratıma bakıyo.değişik.a101 var yanında ordakilerde bi cins.kampanyalarda falan hiç oralı olmuyorlar sanki kendi dükkanları.

• Az önce carrefourdan 50 lik aldım bonus puan kullanarak, fişi tanımladım şimdi bu iyi oldu puan kullanım süresi yarın sona eriyordu şimdi amazonda son kullanma tarihi 14 Aralık 2029 Cuma yazıyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.