Şimdi Ara

Amazon.com.tr hediye kartı satışı başladı (Carrefour,Bim,Teknosa) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
551
Cevap
82
Favori
86.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Paraf günüm ile birleşiyor, parafın konusunda arkadaşlar yazmış. Benim paraf günüm indirim Max 20 TL indirim oluyor. Paraf puan olarak alanların bazıları 145 paraf puan yüklendi yazmış bazılarıda 150 paraf puan yüklendi yazmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bim de satış başladımo

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

İşliyor.
    İşliyordan kastın ne hocam, ne kadarlık amazon aldın

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    1000tl hocam. Kampanyanın alt limiti bu kadar zaten.

• oup59 kullanıcısına yanıt
    paraf muhabbetini anlamadım,
    Paraf günümle birleşse max 20tl değil mi zaten? %5
    teknosadan alınca 120x2 = 20 tl var.

ee yine çok yetersiz bir combo?
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Teknosadan 1000TL üstüne 120 TL paraf para veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 21 Aralık 2019; 22:55:14 >
  • Bu paparanin olayı nedir

• 3 tane bim, ve 2 tane carrefoursa gezdim. Adamlar kampanyadan bilhaberler. Konu başlığını a'dan z'ye inceledim, barkod numaralarını kasaya veriyoruz arkadaşlar doğrumudur ? Papara kampanyasından faydalanmayı düşünüyorum, amazondan modem alacağım. Papara 150 / 30 bim veya carrefoursadan alırsak geçerli olur zannedersem. 150 ₺ lik kod yok galiba, tek fişte 2 kod satın alımı yapıyoruz 100+50 şeklinde haksızmıyım ? Kodların yarım yamalak veya eksik çıkma ihtimali yoktur zannedersem işlemi gerçekleştiren arkadaşlar bilgi verebilirlerse çok makbule geçer. Ayrıca teknosada süreç nasıl ilerliyor, aynı durumu teknosadada yaşadım, önlerinde bilgisayardan bakmaya, bilen birine sormaya aciz adamlar vallahi yazık. Sanki gsm mağazasındayız, adamlara durumu izah etmeye çalışıyorum boş müşteri gibi yüzüme bakıyorlar. Senin duyuru ekranın yokmu, bu kadar mı acizsin bakmaya, söylesen sıkıntılı müşteri olursun vallahi acıyorum yazık. Şirketini benimseyen personel, az olsun uğraşır, bakar, tamam günde onlarca müşteriye bakıyorsunda, madem böyle bir durumdasın, kafan bozuk gider ya başkasına paslarsın yada bilen birine sorarsın.

• Bildiğim kadarıyla parafgününde başka paraf kazanım var ise paraf puan vermiyor. Ben de o yüzden indirim tanımladım. Diğer gelen 20 paraf muhtemelen parafın 120tl lik harcama kampanyasına işlemin sayılmış olmasından olabilir. 5 paraf da harcamadan gelen normal paraf.

1000tl harcamam için 120 paraf yüklendi. 20tl parafgünüm indirimi geldi. 120tl harcama kampanyasına bir işlem olarak sayıldı. 4.5 paraf harcama için geldi. 3 taksit olarak bölündü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 22 Aralık 2019; 8:44:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saw1616

Amazon sektör olarak elektronik gecmedigine eminmisin ona göre alışveriş yapacam

Alıntıları Göster
    Hizmet veya diğer olarak geçiyor iyzico kullandığı için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Benim paraf günüm de indirim. Ben diğer konuya yazan iki arkadaşın mesajlarını aktardım hocam.

• kizilsultan kullanıcısına yanıt
    O mesajları buldum ve konuya gidip sordum hocam. Cevap gelince netleşir. Aynı anda paraf kazanım olmadığındam ben de parafgünümü indirim olarak kullanıyorum.

• Bu kampanyayı ankara optimum avm de 300+300+400 tl lik fişler ile tek ödeme 1000 tl yapabilirseniz, 90 tl de po yakıt hediyeniz olur. Paraf günüm de yapılırsa, 140 puan +90 yakıt olur
    120 lik kampanyaya da bir işlem sayar. Tadından yenmez.

Amazon.com.tr hediye kartı satışı başladı (Carrefour,Bim,Teknosa)

• quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Bu paparanin olayı nedir
    https://www.papara.com/#!/campaign

kampanyaları inceleyin. sayfada aşağı doğru inin.
  • Teknosada 1000tl lik amazon kart alsak paraf gununden 20..toplamfa 140 paraf kazanırmıyız arkadaşlar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arquerox

3 tane bim, ve 2 tane carrefoursa gezdim. Adamlar kampanyadan bilhaberler. Konu başlığını a'dan z'ye inceledim, barkod numaralarını kasaya veriyoruz arkadaşlar doğrumudur ? Papara kampanyasından faydalanmayı düşünüyorum, amazondan modem alacağım. Papara 150 / 30 bim veya carrefoursadan alırsak geçerli olur zannedersem. 150 ₺ lik kod yok galiba, tek fişte 2 kod satın alımı yapıyoruz 100+50 şeklinde haksızmıyım ? Kodların yarım yamalak veya eksik çıkma ihtimali yoktur zannedersem işlemi gerçekleştiren arkadaşlar bilgi verebilirlerse çok makbule geçer. Ayrıca teknosada süreç nasıl ilerliyor, aynı durumu teknosadada yaşadım, önlerinde bilgisayardan bakmaya, bilen birine sormaya aciz adamlar vallahi yazık. Sanki gsm mağazasındayız, adamlara durumu izah etmeye çalışıyorum boş müşteri gibi yüzüme bakıyorlar. Senin duyuru ekranın yokmu, bu kadar mı acizsin bakmaya, söylesen sıkıntılı müşteri olursun vallahi acıyorum yazık. Şirketini benimseyen personel, az olsun uğraşır, bakar, tamam günde onlarca müşteriye bakıyorsunda, madem böyle bir durumdasın, kafan bozuk gider ya başkasına paslarsın yada bilen birine sorarsın.
    karfurdan alım yaptım 100+50 şeklinde fişte çıkıyor kodlar sonra hesaba yükledim sorunsuz.

• spoiler4all kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yok, barkodu girip satıyor, olmazsa üstünü arayıp sorsun

• Arkadaşlar merhaba,bimden amazon kart veya kodu alabilen var mı ? Alan varsa işlemi nasıl halletiniz ? Çalışanlar amazondan bi haber elinde bim için barkod olan paylaşırsa çok teşekkür ederim
  • Güzel olay, yaygınlaşması sevindirici olur ama Amazon.com.tr'de pek ürün çeşidi yok.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.