Şimdi Ara

Amazon.com.tr hediye kartı satışı başladı (Carrefour,Bim,Teknosa) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
83
Favori
85.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: phatron_23

geçen bim e gidip sordum şaşkın şaşkın yüzüme baktı.
    Bimden alan var mı?
    dün akşam sordum bizde yok dediler
  • Amazon TR indirim günlerinde güzel fiyatlar veriyor. Hediye kartı da güzel bir gelişme ama önemli servisleri ve ürünleri hala yok. Kindle, Fire TV vs. resmi satışı burada yapmadığı gibi diğer sitelerinden TR gönderimi de yapmıyor. Umarım bu yönde de bir gelişme olur.
  • Bim'de AMAZON kartı mı satılacak?

yok artık BİMDE???
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    kart olarak değil fişte kod olarak vericekler.

garanti bonus market kombosu olur mu acaba 300/30

carrefour hem hepsiburadaya express yapıp hem amazona kart nasıl satacak acaba yakında kavga çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignite -- 5 Aralık 2019; 15:16:50 >
  • Hacıletto H kullanıcısına yanıt
    Kartı Amazon'dan değil marketten alıyorsunuz. Yani sadece 37,5tl chip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memis0051 kullanıcısına yanıt
    amazon'un kendisi de satıyor.
    https://www.amazon.com.tr/Amazon-307_TR_Email-Amazon-com-tr-Hediye-Kart%C4%B1/dp/B07SL6ZFGZ
  • memis0051 kullanıcısına yanıt
    Amazon satıyor bro iyi bak sitesinde bile Var

• Amazon gibisi yok, sürekli alışveriş yapıyorum. Hem anlık indirimlerle çok iyi fiyatlar veriyor, hem de iade konusunda tartışmasız en iyisi. Hediye çeki de iyi olmuş. Axess kampanyası bitmeden 750 TL’lik çek alıp kenara koyarım. Nasıl olsa sürekli alışveriş yapıyoruz. Asıl soru, bir alışverişte birden fazla çek birleştirilebiliyor mu? Her sipariş için sadece tek bir çek mi kullanabiliyoruz?

Amazon US’den 98’den beri zaten alışveriş yapıyordum ama Amazon TR açıldığından bu yana piyasanın çok altında aldığım ürünlerin sayisi da az degil: iPhone XR, DJI drone, monitörler, dahili SSD, harici SSD, pek çok giyim aksesuar, akıllı lamba, aksesuar vb... İyi ki malum kitle Amazon’a çemkirip duruyor ve uzak duruyor. O sayede fırsatları yakalayabiliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Amazon gibisi yok, sürekli alışveriş yapıyorum. Hem anlık indirimlerle çok iyi fiyatlar veriyor, hem de iade konusunda tartışmasız en iyisi. Hediye çeki de iyi olmuş. Axess kampanyası bitmeden 750 TL’lik çek alıp kenara koyarım. Nasıl olsa sürekli alışveriş yapıyoruz. Asıl soru, bir alışverişte birden fazla çek birleştirilebiliyor mu? Her sipariş için sadece tek bir çek mi kullanabiliyoruz?

Amazon US’den 98’den beri zaten alışveriş yapıyordum ama Amazon TR açıldığından bu yana piyasanın çok altında aldığım ürünlerin sayisi da az degil: iPhone XR, DJI drone, monitörler, dahili SSD, harici SSD, pek çok giyim aksesuar, akıllı lamba, aksesuar vb... İyi ki malum kitle Amazon’a çemkirip duruyor ve uzak duruyor. O sayede fırsatları yakalayabiliyoruz.
    çek dediği şey bakiye gibi oluyor galiba

yani bir 500 tl lik çek aldın, bir daha 200 tllik çek daha alırsan 700 tl lik çekin oluyor gibi sayılıyor olması lazım
  • Bonus gelse güzel olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teknosa'larda var mı acaba hediye kartı, bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonythetonguc

Birisi bir açıklayıversin ne oluyor bu neye kombo yapıyoruz? Örneğin Bu 100tl lik kart daha ucuza mı satılıyor? Avantajı nedir?
    Örneğin gidip Carrefour 'a kredi kartı ile alabilirsin. Kredikartı ile alırken de, market kampanyası vs varsa ondan faydalanmış olursun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kombo mu Siz komboyu yakında görürsünüz .
    Lan siz değil misiniz ininali bitiren ,
    Siz değil misiniz Axess ile free kartın farkı yok ben enayi miyim Axess alacak deyip free kartı boş beleş kart yaptıran,
    Siz değil misiniz sarıkız neymiş loo altın altın diye diye world vb kampanyaların içine eden,
    Vs vs
    Sıra buna geldi . Sen yazmasan kimse bilmiyordu komboyu momboyu. Zaten bilmeyen adam sıcak fırsatçı da değildir ama burda açık açık yazıp kampanyalara taş koyanla işin olmaz

• Carrefour da şu an satılıyor mu acaba?

• 10 sene önce BİM ve Amazon'u aynı cümle içinde kullansak güler geçerdik. Gerçek oldu.
  • Dün teknosa da gördüm satıldığını.
  • Geçen flexi kartta 50 bonus birikmişti migrosta alışveriş yaparken bonustan kullandırttım şimdi carrefourdan bu kartı alırken bonustan kullandırabilir miyiz?
  • Nakit kullanarak bu kartı alın yazıyor... ininal de teknosada nakit yukleme ile baslamıstı

Amazon.com.tr hediye kartı satışı başladı (Carrefour,Bim,Teknosa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spoiler4all -- 6 Aralık 2019; 22:30:21 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.