Şimdi Ara

AMAZON.COM.TR diye yazılır ADAM diye okunur...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
3
Favori
20.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 157
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 26
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Bekirin (26 mesaj) programmer_onur (8 mesaj) K@TiP (5 mesaj) keremcem7 (5 mesaj) kontratak (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (71 mesaj) Mobil (62 mesaj) Mini (17 mesaj) Uygulama (87 mesaj)
  • @
343 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> AMAZON.COM.TR diye yazılır ADAM diye okunur...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    143 Mesaj

Kötü niyetli insanlar var cidden. Amazonun ups kargo ile iş yapması ayrı bir güzel. aras kargo ve ptt kargo tam bir kanser...

|
    |

SİSTEM: AMD Ryzen 5 3600 İşlemci - Arctic Liquid Freezer II sıvı soğutma Asus Tuf B450-Pro Gaming DDR4 4400 Anakart - Gigabyte RX 5700 XT Ekran kartı- Corsair Vengeance RGB PRO 3600 Rgb RAM 16GB(2x8GB) - Seasonal Focus 750W + GOLD Power Supply - Xpg SX8100 512GB M.2 - Samsung 970 Evo 1TB M.2 - MSI MAG Forge 100M KASA - Philips 27 İnc 75 Hz 4Ms Curved Monitör
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Amazondan remington tıraş makinesi aldım tabi ki farklı bir firmaymış, neyse geldi ürün açtım kutuyu taktım prize şarj almıyor 3-4 saat bekledim yok çalışmıyor. Hemen iade talep oluşturdum, gelen cevap yetkili servise gideceğim servis raporu alacağım sonra ürünü onlara göndereceğim,onlarda tekrar çalışan biri ürün gönderecek. Tabi dedim ben de vakit bol zaten bütün gün boş geziyorum, bir sinirle kırıp attım a.q ürününü, şimdi düşünüyorum amazon olsaydı, acaba ! nasıl bir yol sergilerdi ? sonuçta kişisel bir ürün katagorisine giriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    messevim

Amazonun yayın hayatına başladığı ilk haftalarda bizim arkadaşla beraber kendisine Philips marka bir elektrikli süpürge sipariş ettik. 3 gün sonra kargocu aramış, aşağıya gelebilir misin tek başıma yukarı çıkaramam yardım et diye. Arkadaş aşağı iniyor aşağıda devasa büyüklükte bir Philips Tv onu karşılamış. O zamanlar amazon güzeldi ama şimdi bozdu. Elektrikli makine isteyince elektrikli makine gönderiyorlar artık

|
    |

Sergileyeceği yol belliydi hocam. " Ürün sizde kalabilir biz size para iadenizi gerçekleştiriyoruz. "

Ama benim düşüncem Amazon'un kendi sisteminde tüm kullanıcıların bütün sergilediği davranışları not alıyor yani nasıl bankalarda kredi puanı var bu Amazon'un sistemde de bence öyle birşey var.

Yoksa yeni bir üye böyle bı acik bulup bunu durmadan tekrarlar yani böyle adamlar çok demek istediğim deneyen de çok olmuştur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    cemeteryy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    208 Mesaj
    Sipariş verdiğinde ertesi gün elinde olması da ayrı bir adamlığı bence. Diğer e-ticaret siteleri Jeff’in burnunu yesin.

• Yüzbaşı
    856 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

%100 çok yakında bu politika değişir. Benim tanıdığım Türk halkı bunu kesinlikle suistimal eder.

Bütün dünyada suistimalcilar çıkıyor ama Amazonun aşırı gelişmiş sistemi mevcut kim neyi neden yapıyor algılıyor adamlar, o kişi 1 kez yapar bilemedin 2 kez yapar ama 3. yü kesin yapamaz. Kimse suistimal etmese keşke orası ayrı bir konu..

|
    |

HBnin Cem Yılşmaz ile reklam vermesine gülüyorum. Demek işler o kadar kesat. Çok iyi oldu. Az perişan olmadım telefon ile size ulaşıp derdimi anlatacağım diye.

¯\_(ツ)_/¯
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bunlar bence çok iyi günleri eğer dikkat ettiyseniz hb de hangi ürün indirime girerse girsin amazonun indirim yapmicagi ürün olduğu halde 5-10 TL aşağısında satışını yapıyor. Eğer sistemi değiştirmezlerse Amazon tr de tekel olacak ki bu da aslında iyi birşey değil.

|
    |
    Jlozde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    108 Mesaj

Amazonda benzer bir olay yaşadım çok iyiler milletçe köstek olmayıp destek olsak güzel işler başarırlar diğer firmalarda örnek alır.

|
    |

------------------------------Her Fikir Bir Işıktır---------------------------
  • Yüzbaşı
    458 Mesaj
    https://www.youtube.com/watch?v=W1yqcagavfY&app=desktop

Sebebi bu olsa gerek.

|
    |
  • Yarbay
    2632 Mesaj

bu forumda logitech ürünlerini alıp arıza var diye ikincisini göndertip ilkini satan insanımsılar ile doluydu, her kaliteli marka gibi standartları giderek düşecek, misal vodafone iyi bir marka ama ülkemizde en kötü operatör konumda.

|
    |

Amazon beyaz eşya ve elektroniğe biraz daha ağırlık vermeli bu konuda diğer firmalardan gerideler.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: iriven

Müşteri hizmetleri o kadar iyi ki, anlatamam.

Bunları anlatmaya devam edinde suistimaller başlasın amazonda diğer yerli firmalara dönüşsün tıpkı zamanında mühendis muratın amazon konusu ile vergi muafiyetinin düşürülmesi gibi.

[28 Kasım 2020 19:17:54 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Yorumlarda yalanlar iyi uçuyor

• Binbaşı
    1918 Mesaj

Kendilerinden kaynaklı bir aksaklıktan dolayı günlerce uğraştırdıktan sonra, tüketicinin kendi hakkını öyle ya da böyle kullanabilmiş olmasının övülecek ne tarafı olabilir ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: unraveling

Emin olun böyle sürekli iade edip iyi niyeti suistimal edenler yüzünden 1 seneye kalmaz çekilecekler, ...

Merak etmeyin o tip kullanıcıya perma ban atıyorlar. Hesap daha da açamıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Seni 1 sene thh de uğraştırmadigi için güzel konusulasi bir tarafi oluyor 100 tl de bende ampul de bende daha ne yapacaklar anlamadim?

|
    |
    kontratak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bunlar ampullerin iadesi

Buda kargonun iadesi

Tammam mi canım :)

|
    |
    deliemre34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Gülüş Tasarımı
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.