Şimdi Ara

Amatör işi oldu ama şimdilik idare eder :o) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • görüntüdeki ekran kartı 9600gt ise oyunları açabilirsiniz fakat tatminkar bir performans alamassınız :)
    kasanın dış görünüşüne gelirsek gerçekten güzel görünüyor ellerine sağlık bana sorarsan ben kasa kullanma taraftarı deilim o ayrı:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDComrade -- 13 Mayıs 2010; 19:24:24 >
  • iyi bir başlangıç :)
  • Güzel olmuş.Araç altı neon gibi kasa altı neon
  • Çok amatörce Şaka bi yane kimse şöle veya böyle diyemez eleştirel yapıda! sen kendi zevkini yansıtmışsın oda gerçekten güzel olmuş.Eleştirel yapıda değilde öneri tarzında yazılanları doğru buluyorum her zaman! Emeğine sağlık çok şık duruyor oda içinde!
  • kasa kapağındakı ızgaraya bir tane daha fan eklseydın keske
  • Güzel olmuş Birazda Turuncu eklesen iç tarafa veya ızgaralara Fena olur
  • İdare eder..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blood955

keşke içinide boyasaydin ??

Kesinlikle katılıyorum içini boyaamdan kasa çok çıplak duruyor . Özellikle şu anda mat siyah çok moda
  • Eline emeğine sağlık güzel olmuş. Biraz da eleştiri: o içerideki beyaz bölüm resmen facia... Tez zamanda boyamalısın! Yan paneli biraz yamuk kesmişsin. Bir demirciye götürüp taşlama aleti ile düzelttirebilirsin. Kullandığın sihay boya çok kötü. Mat siyah kullansan daha iyiydi. Boyanın üzerine vernik atıp atmadığını bilmiyorum, atmadıysan kesin at yoksa yarın öbür gün elini boyamaya başlayabilir kasa. Bir de acemilikten olsa gerek boya işinde bazı kusurlar var. Keşke nasıl yaptığını biraz daha detaylı açıklayarak anlatsaydın da yanlışın varsa yardımcı olsaydık?

Sonuç olarak güle güle kullan diyorum. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderwatcher -- 22 Temmuz 2010; 15:42:01 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.