Şimdi Ara

Amatör Fotoğrafçılığa Giriş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Canon Eos 1100d 18-55 ve 75-300 mm lens aldım. Fotoğraf makinası yarın elimde olacak.
    Güzel fotoğraf çekmek için nelere dikkat etmeliyim. Ne yaparsam daha güzel resim çekebilirim.
    Bilmem gerekenleri kısaca yazarsanız sevinirim

• Kullanılan iso,diyafram ve perde hızı farketmeksizin ışığı doğru kullanabilmek amacıyla pozometre değerinin sıfır olması gerektiğini dikkate alarak başlayabilirsiniz. Ekipmanlarınız hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

Kullanılan iso,diyafram ve perde hızı farketmeksizin ışığı doğru kullanabilmek amacıyla pozometre değerinin sıfır olması gerektiğini dikkate alarak başlayabilirsiniz. Ekipmanlarınız hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim peki bunları nasıl yapacağım?

Ayrıca fotoğraf makinası ile ilgili açtığım tüm konularda sizin yorumlarınızı gördüm ve bütün yorumlarınızda bilgilendirici bundan sonra sorun falan olduğunda sizi rahatsız edebilirmiyim acaba
  • quote:

Çok teşekkür ederim peki bunları nasıl yapacağım?

Diyafram,iso ve perde hızını ölçüm sistemi sıfır olacak şekilde ayarlamanız yeterlidir.
     Amatör Fotoğrafçılığa Giriş.

quote:

Ayrıca fotoğraf makinası ile ilgili açtığım tüm konularda sizin yorumlarınızı gördüm ve bütün yorumlarınızda bilgilendirici bundan sonra sorun falan olduğunda sizi rahatsız edebilirmiyim acaba

Estağfurullah ne rahatsızlığı,sorunuz olduğunda bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.

• Çok teşekkür ederim hocam.
  • arkadaşa katılıyorum iyidir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Murphy -- 21 Şubat 2015; 14:01:58 >
  • güzel manzaralar bul
  • istedigin herşeyi çekebilrsin .ögrenmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reisssss

istedigin herşeyi çekebilrsin .ögrenmek için.

Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel manzaralar bulun hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • başarılarr

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.