Şimdi Ara

Amasya-Ölüdeniz Yol Tarifi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arakadaşlar. Amasyadan ölüdenize gitmek istiyorum inşallah. Güzergah olarak Ankara-Afyon istikameti çıkıyor ama Kırıkkaleden sonrasında gem ışıklar ile dur kalk hemde eds ve yol kontrolleri çok olduğundan gereğinden çok fazla yavaşlamak durumunda kalınıyor.

Bende Kırıkkale- Isparta güzergahından kısa yol varmı varsa bile bölünmüş müdür sizlere danışmak istedim.

iki güzergah resmi yükledim. Biri Ankara-Afyon ki mümkünse tercih etmek istemiyorum.

Diğeri Kırıkkale Kulu Akşehirden Isparta istikameti.

Amasya-Ölüdeniz Yol Tarifi

Ha bu arada yol tahminimce 15-16 saaat sürdüğü için Isparta da 1 gece konaklamyı düşünüyorum. en kısa ve rahat istikamet sizce nasıl olmalı.

• Amasya-Ölüdeniz Yol Tarifi

diğer güzergah ta bu çıkıyor.

• maviplanet kullanıcısına yanıt
    Amasyalı hemşerim, ben yılda beş altı kez paylaştığınız ikinci istikameti kullanıyorum. Eğer virajlı ve gidiş-geliş yol tecrübeniz yoksa ve yol kalabalık olursa Tefenni Seydikemer arası zorlanırsınız. Ama tecrübeli iseniz gece o yol sakin oluyor ve çok keyifli. Ben Ankara-Seydikemer yaparım hep, yolu bildiğim için en keyifli kısmı akşamları Burdur sonrası olur. İyi tatiller.
    K.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • birader gideceğiniz 12 saat yol bu kadar korkak olmayın yapıştır 150yle arabanın keyfine vararak git işte ne otelde konaklaması Amasya-Ölüdeniz Yol Tarifi 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.