Şimdi Ara

Amacim Bilgilendirmek Yermek Değil Ama Gmd (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Halloween97

Göster amcalara gmd ni

Adamın ekranı gayet ips, soket için gönderdi servise ücretsiz yaptılar

ilk parti IPS olan Ekranlı cihazım Beyaz Leke Nedeniyle Servise yolladım Ekran LCD olarak Geri Geldi

Göndermeden Önce Ekranda 2 tane Leke Vardı Geldi 2 gün Lekeler yoktu 3. Gün Ekrandaki Beyaz lekeler 3 Oldu
    ayrıca nasıl Bir Panel Takmışlarsa Ekranın tamamında Dikey Olarak harelenme var anlatılmaz yaşanır ...
    Ekrana her Baktığımda Bu Ekranı Tasarlayanın , Yapanın , Telpada Bu Ekranı Takanın Ekran Takıldıktan Sonra Bu Ekrana Onay Verenin
    Gelmiş ve Gelecek Aile Bireylerine ... Anladın Sen Onu
    Ha Unutmadan Ben Bu teli İlk aldığımda 1 Tane Beyaz leke vardı her Servise Yollamamda leke Sayısı Arttı 3 kere yolladım

haziran içinde 4. Kez yollayacam değişim talep edicem tabi telpa beni Tınlarsa Kısaca bana Telpa yı ve GM Savunmayın
    Servisinin Ne Olduğu ortada
    ilk Servise Yollaldığımda Servise ulaşmak için 380 DK Harcadım Ancak karşınıza Çıkan Maldan Başka Bir Şey değil
    Derdini Söylüyorsun Hı Hı diyerek Geçiştiriyor
    yine Yazıyorum GMD ve Telpa İbaresi Olan Ürünü Almam Aldırmamda

• Telpadaka Musteri temsilcisiyle konusmaya çalisirken acaba şöyle desem kizar mi diye korkmaya basladim utanmasalar küfredecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon iyi bende aldım 1 hafta kullanmadan ekran bozuldu kendi kendine dokunmaya başladı gönderdim 10 12 günde geri yolladıklar ekranı yandaki tuşları değiştirdiler bende soğudum gmd den ama özelikleri iyi fakirin zengin telefonu şarjı berbat wireless felan 1 saat zor gider su gibi şarj gidiyor kitkat gelince belki düzelir ekranı ips mi bilmem ama ben videoalrdaki gibi yaptim kararma renk karışması felan olmadı canlı renkler her açıdan belli oluyor ben bize geliş fiyatına 670 e almıştım vatabnda felan 730 küsürken 16 gb aldım şimdi bana 670 verseler satarım 700 800e 2. el temiz note 2 alırım
  • Ben de discovery aldim aldirdim. Benim telde sorun cikmadi ama aldirdiklarimin bazisinda cikti. Ama gel gelelim 599 lira alınan [n11 den kampanya ile 390 almisligim var] bir telefondan bahsediyoruz. Bize kimse 599 liraya bu özellikleri saglamadi. Bazi sorunlar olabilir ama 599 liradan daha iyisi kesinlikle yok. Adamlar guncelleme desteği de sundular. Siz dua edin Zopo ile danismadiniz. Arkadas diyor ki 41 gün tamirde kaldi. Zopo'dan sipariş verenler 50 güne dayandi paralarini ödediler hala bekliyorlar. Buna da şükür demek lazim

• Ben telfonu aldim tam 1 hafta olamdi ve servise gonderdim 28 gun gecti telefon ama 19 is gunune denk geliyirdu eger 20 olsaydi parami alip baska tel alacaktim . Telpayi ve Gmd yi Allah a havale ediyom 2i gun boyunca beni modur ettiler ikinci gondermemede 23 gun surdu ama yine 20 is gunune dejk gelmiyodu bida 23 gun madur oldum telefonu alali 3 ay olmustu 1 ay zor kullanmistim.
    Bide telefonun sole iyi bole iyi akiyo ucuyo diyonuz ben neden akitip ucuramiyom bu telefonu
    Video izliyecek olsam tuslarin isigi sonmuyo krndiliginden gideyoyu kaptiyo
    Tarayicida biraz gezinsem kendiliginden cikiyor
    Muzik calari desen telefonla uyumlu degil gibi bilfirim cubugundaki widgedinden muzgi degistirmek istesen muzik kapaniyot veyada sarki bittikendi degisecek yine muzik kapaniyor veya yuruyosu kulaklik takili muzik gidip geliyor.
    Bazende home tusu tutukluk yapiyor rrsmen gorev yoneticini acayim diye basili tutuyom naz yapiyor galiba acmiyor yonetiyi diger tuslara basi geri home tusuna basinca isliyo.
    Ben neden baska tarayici baska muzik calar kullaniyom ve neden telefona root atip garanti disi birakip tuslarin isigini kapatiyom . Zorundamiyim

Artik su gm discoveryi ve telpayi savunmayi
    Elite ve lite nasil bilmem am umarim iyi telefonlardir.

• Ben fazlasıyla memnunum telefondan bu fiyata alt seviye telefonlar satan firmalar utansin..

• GMD GMD GMD GMD GMD
    GMD GMD GMD GMD
    GMD GMD GMD GMD GMD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 28 Mayıs 2014; 12:15:16 >
  • Arkadaşlar beni yanlış anlamayın ben GMD ile bu tecrubeleri yaşamamış olsam telefonla aramda şahsi bir mevzu yok…

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetreha61

Evet arkadaşlar GMD gördüğüm en saçma telefon neden mi
    10aylik tecrubem
    1-) Ekran IPS ekran falan değil
    2-) Telefonun malzeme kalitesi berbat
    3-) Şarj soketi 5kere bozuldu ilkinde garantiye gönderdim haliyle 50lira tokatlandim. Sonraki ibozulmalarda tamirciye götürdüm telefonun içini açti ve dedi ki ;" Bu soket bu şase bu ayaklar resmen kirilisin diye soket yapmişlar kaç yillik telefoncuyum böylesini soket ayaklarini çakma çin telefonunda dahi görmedim "
    4-) Ekrandaki iki adet ölü pixel ise artik normal geliyor
    5-) Telefonun bir dönem kafasi bulandi bir de 7saatte toplam %30sarj doluyordu
    6-) ekran parlakliği en düşükte kullanmayacaksan 12 saat kullanim imkansiz!
    7 -) Kardeşimin replikas4 kamerasi bile kameramdan daha iyi

YALANSIZ DOLANSIZ UYARI BABINDAKI DENEYIMLERIMDIR. CIHAZI ELDEN CIKARMAK UZEREYIM. GENERAL MOBILE BANA BEDAVA TELEFON VERSE ARTIK KULLANMAM. HA BU ARADA SERVISE GONDERDIĞIM TELEFON ILK SOKET ARIZASINDA 41. GUN SONUNDA GELDI…

1 ve 4 hariç katılıyorum.
    7iÇİN CAMERA ZOOM FTORAF ÇEKME UYGULAMASINI ÖNERİRİM.

• Ablamda ve eniştemde var. Eniştem 4 aydır kullanıyor ablam 1 aydır. Enişteminkinde 4 tane beyaz leke var ama rahatsız edici büyüklükte değiller. İkisininde şarjları çok iyi gidiyor Ekranları kesin ips test ettik. İnternet tarayıcı peformansları da efsane zaten. Tek kötü noktası malzeme kalitesi samsunga göre bile çok kötü ve aksesuar sınırlı.
  • hayırlısı be gülüm
  • İlgi görmek için açılmış bir ergen konusu daha...
  • bu telefona root atanlarda çok sorun çıkıyor benim gözlemediğim

telde rom root yok bende

94 adet oyun uygulama program yüklü

9 aydır da kullanıyorum maşallahı var tık demedi

ortalama 4.5 ile 6 saat da ekran görüntüsü alıyorum

bozulmadığı sürece daha ne istenebilir ki

• Benim cihazim bozulmasaydi ben dr keyiften başlik açmazdim

• Halloween97 H kullanıcısına yanıt
    Arkadasim etiketlemis doğrudur ücretsiz yaptilar garantidende telefondan da memnunum

• Beğenen benim gibi kullanmaya devam etsin, beğenmeyen de satsın yenisini alsın, bu kadar laf kalabalığına hiç gerek yok ki
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.