Şimdi Ara

Ama sizin Uefa kupanız var :( (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
2
Favori
10.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fatih211

Ego mu ? Anlatan fenerli onaylayan besiktasli.Uefa kupasi eski uefa kupalari gibi olmasa da genelde yari finalde ceyrek finalde 2-3 iyi takim oluyor.Lyonda bunlardan biriydi.Yokluk icinde bir takim kriz yillarinda onune geleni yenip bir kupa almis takimi kalkip tesaduf o bu dersen kucultmeye kalkarsan cevap verilir.

Ceyrek final oynayip lyona penaltilarda eleniyorsan bu basaridir.Fazla ucmamak kaydiyla sevinirsin ama zor kosullarda yenilgisiz 2 sene oncesinin sl sampiyonu dortmundu 1 sene sonra yenilmezlik serisiyle premier lig sampiyonu olan arsenali 1 sene sonra sl yari finali oynayan leedsi donemin guclu takimlarindan mallorcayi hertha berlini icerde disarda hosaf eden sampiyonlar ligi sampiyonu real madridi yenip kupayi alan takima laf uzatirsan 20 yilda 2 sampiyonluk oranin da hatirlatilir kupanin resmi de resmi sayfaya konur.Sonra da cebi cikar basin toplantisi yapmak zorunda kalir.O yuzden had bilinmiyorsa bildirilmeli

Gelirler abuk sabuk konuşurlar sonrada egoları tavan yapmış diye yazınca kızarlar.Biz stadımız yokken şampiyon olduk okadar yokluklar içerisindeydik.Asıl sen haddini bileceksin bir kere tarih öğren bu ülkeye çoğu ilki yaşatmış olan Beşiktaş'tır.Gordon Milne dönemini bilmiyorsan bi öğrende gelde öyle yaz burada.Açlıktan nefesleri kokuyor hala gelmiş burada 17 yıl önce kazandıkları kupayı hatırlatıp duruyorlar siz önce bi futbolcularınıza paralarını ödeyin bir stadınızın çatısını yaptırında öyle gelin yazın burada ne yazacaksanız.Gerçi stadınızıda TOKİ yaptıydı değilmi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 21 Nisan 2017; 19:55:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Kimsenin hatırlamadığı, unutanlara da "olm biz almıştık ya hani hatırlasana" diye zorla hatırlattırılan kupadır. Gslilerin klasik kaçış yöntemidir, rezil oldukları her konu arkası sonrası köprüden son çıkıştır.

Uefa hesabı arada hatırlatır o kupayı. Sizin 8 yediğiniz maçı hatırlattığı gibi. Herkesin başarı anlayışı farklı tabi. Futbolda her şekilde sizden üstünüz, her kenara sıkıştığında ama biz şerefliyiz, efendiyiz cart curt yazan babam sanki. Kendi evinin önüne bak konuşmadan önce.

Kimsenin hatırladığı yok 20 sene olacak kendini kandırma yada kendini ka durmaya devam et sorun değil, senin neden üstün olduğunu kaçak fetöcü futbolcularınla doğanlar şahinlerle olduğu sen dahil cümle alem biliyor, hadi üçüncülük için çekişin bundan sonra böyle

Tam düşündüğüm gibi sıkışınca fetöye döndü olay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Kimsenin hatırlamadığı, unutanlara da "olm biz almıştık ya hani hatırlasana" diye zorla hatırlattırılan kupadır. Gslilerin klasik kaçış yöntemidir, rezil oldukları her konu arkası sonrası köprüden son çıkıştır.

Uefa hesabı arada hatırlatır o kupayı. Sizin 8 yediğiniz maçı hatırlattığı gibi. Herkesin başarı anlayışı farklı tabi. Futbolda her şekilde sizden üstünüz, her kenara sıkıştığında ama biz şerefliyiz, efendiyiz cart curt yazan babam sanki. Kendi evinin önüne bak konuşmadan önce.

Kimsenin hatırladığı yok 20 sene olacak kendini kandırma yada kendini ka durmaya devam et sorun değil, senin neden üstün olduğunu kaçak fetöcü futbolcularınla doğanlar şahinlerle olduğu sen dahil cümle alem biliyor, hadi üçüncülük için çekişin bundan sonra böyle

Ne mutlu fransız bir fetocuyum diyene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu bjk taraftari ciddi anlamda capsız, kafasi banko guzel ve eziklik psikolojisi ile yanip tutusuyorlar. Ciddi ciddi oturup yazmistimda sildim. Biri basaksehir 4 der digeri 61 puan der, digeri gelir gorden milne deyip 17 sene der. Actim baktim adamin calisma tarihi bizim kupadan daha eski 😂 Saka gibi bir taraftar toplulugu var kulube cok zarar veriyorlar malesef...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olm hayretler içerisindeyim forum tarihinde bir ilk yaşıyoruz.. beşiktaşa bir sürü kişi laf geçirmiş ve mesajların hiç birisi silinmemiş allah allah yav

adminler tahminimce bu başlığı göremiyorlar, başlığı açan arkadaş forum da nasıl bir bug bulduysan anlatta bizde kullanalım

bu forumda beşiktaşa bir şeyler söylemek = malum partiye bir şeyler söylemekle eş değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Bu bjk taraftari ciddi anlamda capsız, kafasi banko guzel ve eziklik psikolojisi ile yanip tutusuyorlar. Ciddi ciddi oturup yazmistimda sildim. Biri basaksehir 4 der digeri 61 puan der, digeri gelir gorden milne deyip 17 sene der. Actim baktim adamin calisma tarihi bizim kupadan daha eski 😂 Saka gibi bir taraftar toplulugu var kulube cok zarar veriyorlar malesef...

Hiçbir taraftar topluluğu sizinkilerden daha çapsız olamaz cıbılın kabadayıları sizi.Siz anca Avrupa kupası maçından sonra bir Türk takımı elendi diye göbek atmaya devam edin Kulübünüzde aynı yaptığı paylaşımdan belli.Biz zamanında boşuna sevinmişiz demekki zamanında Galatasaray UEFA kupasını almış diye.Sonuçta hepsi Türk takımı Beşiktaş,Galatasaray,Fenerbahçe lig hadi neyse de konu ulusal duygular olunca fanatizm bir kenara bırakılmalıydı. Yazık ülkemizin geldiği duruma bak herşeyde ayrı bir kamplaşma. Onun için ülke olarak bir arpa boyu yol alamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 21 Nisan 2017; 20:17:6 >

• slord236 S kullanıcısına yanıt
    Tamam konuşalım bu günü.

-Doğru düzgün atağa çıkamayan lyon'a, 10 tane boş kaleye nasıl atamadınız yönetim, futbolcu, taraftar hep birlikte el ele vizyonsuzsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

olm hayretler içerisindeyim forum tarihinde bir ilk yaşıyoruz.. beşiktaşa bir sürü kişi laf geçirmiş ve mesajların hiç birisi silinmemiş allah allah yav

adminler tahminimce bu başlığı göremiyorlar, başlığı açan arkadaş forum da nasıl bir bug bulduysan anlatta bizde kullanalım

bu forumda beşiktaşa bir şeyler söylemek = malum partiye bir şeyler söylemekle eş değer.

Haklısın çünkü Beşiktaş Ermenistan'da bir futbol klübü Türk Klübü değil.

• Kimse gs nin basarisi kucumsemiyor ama 17 sene oldu ve tekrar edilmesi gerek artik. Fb gs bjk kim olursa olsun birisinin almasi lazim artik bjk bu sene cidden alabilirdi tosic ve mitorovic mallarinin yuzunden alamadik + aboubakar

• quote:

Orijinalden alıntı: berbatine

Tamam konuşalım bu günü.

-Doğru düzgün atağa çıkamayan lyon'a, 10 tane boş kaleye nasıl atamadınız yönetim, futbolcu, taraftar hep birlikte el ele vizyonsuzsunuz.

Senin vizyonunun ne olduğu Galatasaray amblemi üstündeki resimden belli zaten.
  • SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    En azından bir vizyonumuz var, senin vizyonun, amblemin ne değişik ?
  • quote:

En azından bir vizyonumuz var, senin vizyonun, amblemin ne değişik ?

Saygı sınırlarını zorlama adam ol insan ol!
    Ne anlatiyorsun kardes sen ? Nerde gordun benim lyonu destekledigimi falan ? Geliyorsun buraya saga sola salca oluyorsun. Millet laf soyleyincede cirkinlesiyorsun. Daha 3 gun once fenere gonderme yaparken avrupada tek takimiz derken agzinizin suyu akiyordu. O begenmediginiz , 17 sene once dedigin kupayi paylasinca neden zorunuza gitti ? Ayrica siz rakip takim falan derken, juventus, real bayragi acan hollanda 19484893. lig takimiydi galiba. Gec bu duygu somurusu,gec bu milli duygular somurusu ayaklarini. Gelip burda sacma sapan cevaplar yazarsaniz gereken cevabi alirsiniz. Nasil sizde troll var bizdede var. Sen burda gelip genel konusursan bende burda gelip net bir sekilde konusurum. Kendinle celisende sensin. Once sen su trollerinizi, tinercilerinizi cek hele surdan, ondan sonra gel burda milli duygudan bahset bize. Dun biz gece 1e kadar koca binayi uyutmadik bagira bagira su capsiz, ezik taraftarinizin yazdiklarina bak. Bir resim paylasildi diye bu kadar zorunuza gitmesin. Bunlar takimlara gondermedirm Takimlari daha cok hirslandirir. Tabi sizde eziklik psikolojis oldugu icin hirslanmak, daha iyi olmak yerine gelip burda 61 puandan basaksehirden bahsediyorsunuz. Keske su dursun ve ekibi defolup gitsede sizin su kendinizi uzayda gorme olayiniz bir son bulsada sesiniz kesilse... Cok ciddiyim su taraftar grubunuz takiminizi itibarsizlastiriyor....

• quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

olm hayretler içerisindeyim forum tarihinde bir ilk yaşıyoruz.. beşiktaşa bir sürü kişi laf geçirmiş ve mesajların hiç birisi silinmemiş allah allah yav

Haklısın çünkü Beşiktaş Ermenistan'da bir futbol klübü Türk Klübü değil.

fenerbahçeliler ve galatasaraylılar zamanında birbirlerini yerken birbirlerine demediklerini bırakmazken ses etmeyen adminler konu beşiktaş olunca hemen koruma moduna geçiyor yoksa sizlik bi durum yok. yenersiniz yenilirsiniz çokta önemli değil bence ilk kez olmadı bu sonda olmayacak. asıl konu forumdaki çifte standart ben ondan bahsettim.

Sen gel benim şahsi fikrime, düşüncemi yadırga sonra karşılığını verince saygı sınırlarını zorlama de. Yok öyle yağma sen adam olup benim düşünceme veya öylesine profile koyduğum ambleme laf etmeyip dursaydın burda insanlıktanda, adamlıktanda bahsetme hakın olurdu.

AMA NE HAKKIN NEDE YÜZÜN YOK.
  • O dönem o takım şampiyonlar liginde dikiş tutturmuş olsa inanın şampiyonlar ligine göz dikebilirdi. Hatta o kadronun iskeleti dünya üçüncüsü olmayı başardı.

O senenin şampiyonlar ligi şampiyonunu yenip, kupayı elinden aldık...Tekrardan yazıyorum, eğer o takım şampiyonlar liginde dikiş tutturmuş olsa bir daha göremeyeceğimiz kupayı alabilirdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Ne anlatiyorsun kardes sen ? Nerde gordun benim lyonu destekledigimi falan ? Geliyorsun buraya saga sola salca oluyorsun. Millet laf soyleyincede cirkinlesiyorsun. Daha 3 gun once fenere gonderme yaparken avrupada tek takimiz derken agzinizin suyu akiyordu. O begenmediginiz , 17 sene once dedigin kupayi paylasinca neden zorunuza gitti ? Ayrica siz rakip takim falan derken, juventus, real bayragi acan hollanda 19484893. lig takimiydi galiba. Gec bu duygu somurusu,gec bu milli duygular somurusu ayaklarini. Gelip burda sacma sapan cevaplar yazarsaniz gereken cevabi alirsiniz. Nasil sizde troll var bizdede var. Sen burda gelip genel konusursan bende burda gelip net bir sekilde konusurum. Kendinle celisende sensin. Once sen su trollerinizi, tinercilerinizi cek hele surdan, ondan sonra gel burda milli duygudan bahset bize. Dun biz gece 1e kadar koca binayi uyutmadik bagira bagira su capsiz, ezik taraftarinizin yazdiklarina bak. Bir resim paylasildi diye bu kadar zorunuza gitmesin. Bunlar takimlara gondermedirm Takimlari daha cok hirslandirir. Tabi sizde eziklik psikolojis oldugu icin hirslanmak, daha iyi olmak yerine gelip burda 61 puandan basaksehirden bahsediyorsunuz. Keske su dursun ve ekibi defolup gitsede sizin su kendinizi uzayda gorme olayiniz bir son bulsada sesiniz kesilse... Cok ciddiyim su taraftar grubunuz takiminizi itibarsizlastiriyor....

Asıl sen kendinle çelişiyorsun millet durmadan buralarda Beşiktaş'a olmadık şeyler yazacak olmadık hakaretlerde bulunacak bizde kuzu kuzu yazdıklarınızı izleyeceğiz öylemi? Yazık şu ülkemin düştüğü duruma bak Allah sizi ıslah etsin diyorum siz antika kupalarınızla kendinizi tatmin etmeye devam edin Allah yolunuzu açık etsin.

• quote:

Sen gel benim şahsi fikrime, düşüncemi yadırga sonra karşılığını verince saygı sınırlarını zorlama de. Yok öyle yağma sen adam olup benim düşünceme veya öylesine profile koyduğum ambleme laf etmeyip dursaydın burda insanlıktanda, adamlıktanda bahsetme hakın olurdu.

AMA NE HAKKIN NEDE YÜZÜN YOK.

Aferin sen bu kafayla gitmeye devam et onun için bu ülke durmadan kaybetmeye mahkum ya.Yazık güzel ülkeme.
  • "omo sozon oefo koponoz var" diye dalga geçen arkadaşım gece kalp krizi geçiriyodu maçı izlerken.
    Amin troll kardes amin sagolasin.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.