Şimdi Ara

Altyapı Yok Diyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hangi siteden sorgulama yapsam altyapı görünmüyor ama netspeed 35mbıt paketi kullanıyorum taşıma için bazı firmaları aradım Telekom altyapınızı kapatmış vesayre diyorlar telekom la görüşün başına böyle birşey gelen var mı acaba
    https://hizliresim.com/ZCC8hU
    https://hizliresim.com/uGG69w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParTaa -- 31 Mayıs 2020; 14:33:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim bölgemde de aynı problem var, santralde çalışma olduğu için yeni abonelik alımını kapatıyor Telekom, bir süre beklememiz lazım.

• Ayni sorun bendede var isin garibi persembe gunu altyapi cikti sorgulamada millenicona basvurdum bekliyorum ama her sorgulamamda altyapi cikmiyor

• Çok ilginç 1 2 ay önce sorguladığımda alabileceğim hız görünüyordu şimdi bazılarında bulunmamaktadır bazılarında çalışma var ibaresi veriyor

• ParTaa kullanıcısına yanıt
    Altyapı çalışması vardır saha dolabı değişiyordur yeni hız tanımlanınca görünmeye başlar
  • Uzun süredir böyle ne kadar sürüyor ki bu işler

• Ekiplerin çalışmalarını bitirmelerini beklemek zorundasınız maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aynı durum bende de var 75mbps hız alabiliyorum ama hangi siteden bakarsam bakayım altyapı yok diyor. genel bir sıkıntı sanırım.
  • konu ile alakasız ama görselleri hızlıresim yerine imgur yada imgbb gibi sitelere yükler misiniz yurt dışından girişlerde sorun oluyor.

• ParTaa kullanıcısına yanıt
    Extranetten sorgulama yaptinizmi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Echonight83

Extranetten sorgulama yaptinizmi hocam
    Alt-yapı bilgisi bulanamadı diyor

• Beyler ben de netspeede abonelik için evrakları yolladim sms geldi altyapı olmadığından başvurunuz onaylanmadı diye halbuki iki gün önce aradığımda vdsl bile var dediler. 8 ay kadar önce 8mbite kadar 44 paket kullaniyordum Netspeedden şimdi bu Türk telekomu aradim çalışma vardır diyor ama bizim paketlerden birine gelin oradaki ekibe yazı yazalım harekete geçirelim diyor ben anlamadım şimdi bunların keyfini mi bekleyeceğiz bence çakallık yapıyorlar kendi abonesi yapmak icin

• Turk telekom gine yapmis yapacağını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 16 Haziran 2020; 12:9:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.