Şimdi Ara

altus bulaşık makinası hakkında bilgi alabilirmiyim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
44.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben de şu an hb nin kampanyasıyla 400tl ye düşen (100tl hediye çeki ile) Altus AL-434 modeli almayı düşünüyorum.. iş görür mü makine?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M i M

ben de şu an hb nin kampanyasıyla 400tl ye düşen (100tl hediye çeki ile) Altus AL-434 modeli almayı düşünüyorum.. iş görür mü makine?
    arkadaşlar gördüğüm kadarı ile hala soruşturan arkadaşlar var. 2 senedir kullanıyoruz. neredeyse elde bulaşık yıkanmıyor evimizde. kurutma konusunda mükemmel diyemem ama yıkama konusunda mükemmel. bulaşıklara da zarar vermiyor. ben 450 tl ye almıştım. iyi ki gidip 1000 - 1200 tl verip başka marka almamışım. alacak arkadaşların korkusu olmasın.ç gayet güvenilir bir ürün ve özelliklerine göre çok ucuz.
  • aldım ben de 2 hafta oldu gayet memnunum, sadece sesi biraz fazla gibi ama o da sorun değil benim için çünkü gece yatarken çalıştırıyorum tasarruf için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 28 Ocak 2013; 17:29:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M i M

aldım ben de 2 hafta oldu gayet memnunum, sadece sesi biraz fazla gibi ama o da sorun değil benim için çünkü gece yatarken çalıştırıyorum tasarruf için
    Forumlarda birşey dikkatimi çekti sadece bu ürüne özgü değil birçok marka ve üründe kullananların çoğunluğu memnuniyetini + ve - lerini belirtiyor.Bir kısım var ki alınmaz iyi değil vs.alınmaz da bu kadar insan neden memnun düşündünüz mü?Dünya globalleşiyor birçok marka işbirliği içinde birbirini satın alıyor veya üretimini yaptırıyor hepsinin nedeni rekabet ve daha uygun fiyata ürün satma bu nedenle altus dediğiniz markanın arçelik veya beko dan hiçbir farkı yok altusa marka parası ödememiş oluyorsunuz ayrı fabrikalarda mı üretiliyor sanıyorsunuz.Mesela vestel marka olarak en çok eleştiriyi alan markalardan biridir ama benim aldığım çamaşır makinası.,buzdolabı,tv 4 yıldır servisin kurduğu gibi çalışıyor kullanıcı olarak memnunum.Bir keresinde kendi hatamdan dolayı zorladığım ve kırılan çamaşır makinası kapağını servisi garanti kapsamında değiştirdi hiçbir şey söylemedim garantiden yapın vs.diye.Şikayetvarı inceledim üründen kaynaklı hataları bile kullanıcı hatası diye kullanıcıya yükleyen forumlarda tavsiye edilen yüksek fiyata sahip ünlü markaları görebilirsiniz.4 yıl önce Vestel A+ sınıfı 7 kg kapasiteli Çamaşır makinasını 550 TL ye almıştım o zamanın en uygun fiyatlı ürünlerinden biriydi.Kulaktan dolma sözleri iyi ki dinlememiş almışım param cebimde kaldı.

• merhaba arkadaşım

altus bulaşık makinesi aldım yaklaşık 5 ay önce arçeliğin üretimi dediler servisine de arçelik bakıyor dediler hem hesaplı bi üründü bütçemize uygundu ben çok memnunum sana da tavsiye ederim

istersen bi buradan incele tavsiyemdir>>>http://www.altusyetkilisatici.com/Altus-Bulasik-Makineleri.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusaa

merhaba arkadaşım

altus bulaşık makinesi aldım yaklaşık 5 ay önce arçeliğin üretimi dediler servisine de arçelik bakıyor dediler hem hesaplı bi üründü bütçemize uygundu ben çok memnunum sana da tavsiye ederim

istersen bi buradan incele tavsiyemdir>>>http://www.altusyetkilisatici.com/Altus-Bulasik-Makineleri.html
    sikayetvarda 56 tane altus sikayeti var dısrıadan bakınca arcelikten cok farklı durmuyor. artık bunn malzemesindenmi eksiltiyorlar nedendir rekabet amaclı farklı adlarla piyasaya sunuyrlar. Bende düsünüyrum hediye olarak almayı ama emin degilim acıkcası. evimde 8 senedir bosch beyaz esya kullanıyorum sükür hicbir sıkınıt vermedi. ,Şanş işi midiri nedir bilmiyorum artık:D bu arada sikayetvarda bosch 491 tane sikayet var. hadi buradan yak. tabi su da var bosch kac tane satılmıs altus kactane satılmıs sikayetlerini oranlamak lazım ama iste eldeki verilere gore deglerndirmek bize kalıyor artık:DD:

• güzel kardeşim inan bende aldım pişman oldum bimeksten aldım kargo bedava 3 programlı diye aldım 3 tane programı var ama en kısa programı 2 saat sürüyor 4-5 ay önce vestelin 3 programlısını aldım harika bir makina 600 tl ve 6 yıl garanti ücretsiz garanti kısa progrmı da var 58 dakika ben memnun kalmadım altustan neymiş arçelik beko bakıyor isterse koç kendisi baksın iyiolmadıktan sonra sırf ucuz diye altım 479 lira 10 taksit bu iyiydi gerçi idare eder diye düşünüyorum artık demesekte ne faydaki aldık 4 aydır kullanıyorum sorun yok ama bütçen imkan veriyorsa samsung siemens ten şaşma haylırlı olsun
  • bence ben aldım pişman oldum teneke desem yeridir yok arçelik fabrikalarında üretiliyor yok aynı kesinlikle yalnış hiçti benzemiyor vestelde aldım 3 programlı olanı harika bir şey 600 liraya kısa yıkamasıda var ama çok memnunum 6-7 aydır kullanıyorum altusu hiç bir şekilde tavsiye etmem almışsın artık bir kere bende aldım babamlara 4 nüfus artı 480 liraya aldım ucuz diye aldım pişmanım ama iş iştengeçti tavsiye etmiyorum.
  • goker52 G kullanıcısına yanıt
    malesef güzel kardeşim yatmıyor @goker52
  • Alali neredeyse 5 sene olmuş vay be dedim hala bozulmadı ya bu makinada tek dikkat edilecek şey çok fazla bulaşık yuklemeyeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

Alali neredeyse 5 sene olmuş vay be dedim hala bozulmadı ya bu makinada tek dikkat edilecek şey çok fazla bulaşık yuklemeyeceksin
    4 programlı olanı anneme hediye olarak almayı düşünüyorum.
    hayır duası alırmıyız :) yoksa anne dırdırı yermiiz :D
  • 4 programli al434y modelini aldim, masallah mukemmel yikiyor, para vermeye gerel yok. 58 dakika da miss gibi yikiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

4 programli al434y modelini aldim, masallah mukemmel yikiyor, para vermeye gerel yok. 58 dakika da miss gibi yikiyor.
    bende ki makinada 4 programlı maşallahı var,ben alacaklara öneririm,servide ilgili müşteriyi önemsiyor,koç grubu kazansın işte ne güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

bende ki makinada 4 programlı maşallahı var,ben alacaklara öneririm,servide ilgili müşteriyi önemsiyor,koç grubu kazansın işte ne güzel

Alıntıları Göster
    Çamaşır makinam ve fırınım Altus marka.11 yıldır kullanıyorum birkere sorun çıkarmadılar.Buna güvenerek bulaşık makinasını da alacağım.
  • Ucuzluk ilk kriterim olduğu için almayı düşünüyorum ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slitheen

Ucuzluk ilk kriterim olduğu için almayı düşünüyorum ne dersiniz?
    Takip ......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birbilenesormalı

Takip ......

Alıntıları Göster
    Merhabalar Herkese.

Bende su anda Altus 434 Y/434 T A+ 4 Proglamlı Bulaşık Makinesi makinayı almayı dusunuyorum. Altus'u tercih etmemin nedeni ucuz olması butce meselesi ama bunun yanında daha önceden yapılan yorumları okudum. Ben arçeliğin bulaşık makinası fabrikasında staj yaptım. Bu staj sırasında gordugum uretim bantlarında arçelikte altusta bekoda blomberg de aynı üretim bandından cıkıyor iç kısımda kullanılan malzemelerin hepsi aynı. Peki ne değişiyor? motorları ve kontrol üniteleri değişiyor. Altus sadece piyasa ile mucadale edebilmek için cıkmıs bir markadır. Alırken bütün diğer markaları ile aynı kalitede olacagından emin olabilirsiniz. Bu makinanın alt bolgesinin plastik mi çelik mi oldugunu bilmiyorum yarın obur gun gidip makinayı gorup oyle karar verecem. Plastik olanların çeliğe karşı dayanıklılıgı daha az. Altus al 435 x almayı dusunuyordum ama ne yazıkki bimeksteki 709 tl ye olan kampanyayı kacırdım o yüzden bu modeli dusunuyorum. aldıgım zaman kullanmaya basladıgımda goruslerimide sizlerle paylasırım.

• Altus AL-434 T/C A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

bu nasıl iyimi yada bu fiyata fp ürün bulunur mu
  • 434 c ile 435 x arasında 140 tl fark var. 435 pahalı olan, 5 programlı. arasındaki özellik farkı ise şöyle:

pahalı olanda LCD ekran gösterge var, katlanır teller var alt ve üst sepette, parlatıcı göstergesi var, mini 30 dk programı var. ucuz olanda ekran göstergesi yok, katlanır teller yok, yani tencere falan koymak için, parlatıcı göstergesi yok ve 30 dakikalık program yok
    bir de pahalı olanda 3 tane pervane (su fışkırtan) yazıyordu ama kullanma klavuzunu indirdim, öyle bişeye rastlayamadım.
    ha bir de üst sepet yükseklik ayarlaması var pahalı olan modelde. ucuz olanda sabit.

AL 434 t alınması taraftarı değilim, onda kurutma sistemi statik.

Ama ben şu iki model arasında kararsızım. Yukardaki özellik farkları acaba 140 tl'ye değer mi?
  • 434 T yerine 434 C tavsiye ederim. Kurutmadan ötürü.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.