Şimdi Ara

Altis body gym çalışma istasyonu 614 tl (bitti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.420
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/altis-body-gym-calisma-istasyonu-tek-kisilik-p-SPORBTBODYGYM

Açıkçası karşılaştırma yapacak pek bir satış yeri bulamadım bu model için lakin fiyat iyi gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 29 Kasım 2017; 5:10:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benzerini 5 sene önce 450 liraya almıştım.

Ama ısınmadan bacaklara 120kg yük bindirince menüsküs oldum doktor ameliyat dedi.

İnternete ilan veri 200 liraya sattım. Menüsküsten kurtulduğum için ameliyat olmama gerek kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Benzerini 5 sene önce 450 liraya almıştım.

Ama ısınmadan bacaklara 120kg yük bindirince menüsküs oldum doktor ameliyat dedi.

İnternete ilan veri 200 liraya sattım. Menüsküsten kurtulduğum için ameliyat olmama gerek kalmadı.

Hocam öncelikle geçmiş olsun, aynısı başıma geldi. Ameliyat diyor doktor.

Nasıl kurtuldunuz meniskusten?

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    aletin suçu yok kendi hatanız.

bir anda 120 kg kaldırınca vücut yapılacağını mı düşündünüz?

• laider kullanıcısına yanıt
    Aleti ortadan kaldırınca ağrı kalmadı.

Zaten ameliyatın başarı oranı %50

• Bu arada bu aletin diğer kullan at aletlerden bir farkı var:

Odanın yarısını işgal ettiğinden ister istemez sizi çalışmaya teşfik ediyor.

Ben hep daha ağır kaldırmak için çalışırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

Ben fizyoterapistim açıkçasını söylemek gerekirse menisküsün türleri var fakat eğer yırtık boyutu çok büyük değilse ameliyatı önermem. Çevre kasları güçlendirerek ağrıdan kurtulabilirsiniz. (Anatomik olarak bir sıkıntınız yoksa, doğumsal kas zayıflığı vs.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

quote:

quote:

Ben fizyoterapistim açıkçasını söylemek gerekirse menisküsün türleri var fakat eğer yırtık boyutu çok büyük değilse ameliyatı önermem. Çevre kasları güçlendirerek ağrıdan kurtulabilirsiniz. (Anatomik olarak bir sıkıntınız yoksa, doğumsal kas zayıflığı vs.)

İlk teşhiste bıcak atmaya çalışan doktorlara mesafem vardır.

Menüsküs öncesi de bir ürolog çocuk olmuyor diye şeyimi kesmek istedi olmadım.

Sorun yoktu çok şükür.

• Cevaplar için teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

quote:

quote:

İlk teşhiste bıcak atmaya çalışan doktorlara mesafem vardır.

Menüsküs öncesi de bir ürolog çocuk olmuyor diye şeyimi kesmek istedi olmadım.

Sorun yoktu çok şükür.

Benim de spor sakatlığı yaşamış insanlara sporu bırak dinlen geçer diyen doktorlara acayip bir mesafem var. Üroloğa selamlar belki seni beğenmiştir de ondan istemiştir o uygulamayı zira Hollanda'da değiliz

• Spor aletleri maalesef evde efektif olarak kullanmak için özel bir oda şart. 2+1 evde yaşayan çoğu insan bulaşmamalı bu işlere. En güzeli şınav mekik barfiks gibi vücut ağırlığı ile çalışmak. Dynamic eliptik bisiklet aldım zamanında 500 lira ödedim şimdilerde 900 liralara çıktı baya profesyonel seri almıştım toplasak 200km yaptım yapmadım işgal ettiği yere değmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Spor aletleri maalesef evde efektif olarak kullanmak için özel bir oda şart. 2+1 evde yaşayan çoğu insan bulaşmamalı bu işlere. En güzeli şınav mekik barfiks gibi vücut ağırlığı ile çalışmak. Dynamic eliptik bisiklet aldım zamanında 500 lira ödedim şimdilerde 900 liralara çıktı baya profesyonel seri almıştım toplasak 200km yaptım yapmadım işgal ettiği yere değmedi.

Dynamic manyetic eliptik piskileti 200 liraya aldım.

Yer kaplamadığından yatak odasın elbise askısı olarak kullanyoz

• 2010 yılında askere gidecek olan bi arkadaştan 300 liraya almıştım o da ikeadan 450 liraya almış dunlop marka evde yeriniz yoksa boşuna almayın.. spora adam gibi başlayacak olanlar için gerçekten iyi.. spor salonuna gittim hareketleri ve temel programları öğrendikten sonra eve küçük bir salon kurdum.. sırt ve göğüs hareketlerine 10X3 ve 8X4 olarak 18 kg ile başlamıştım 6 ayda 35 kg kaldırabilir hale geldim..

eminim burdada peeh 35 kg mu kaldırıyosun diyen herküller çıkacaktır.. :D :D asla kimsenin gazına gelmeyin spora yeni başlayan birinin boş bar kaldırarak spora başlaması bile çok çok çok normal doğal bir durumdur utanılacak bişey değildir.. ilk ay hamlığı attığınızı 2. ay açıldığınızı 3. ay ağırlık arttırmaya ihtiyaç duyduğunuzu farkediyosunuz.. yeterki nefes alışverişinizi ve hareketleri doğru yapın ve işin mutfakta bittiğini unutmayın.. spor programının yanı sıra ciddi bir beslenme programı ve bazılarınız olumsuz baksada kısa zamanda verim almak için protein tozu desteği şart..

sadece bu alet yetmeyecektir.. bir bar sehpası ve 20-30 kg lık döküm bir dambıl setiyle küçük bir spor odası yapabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 28 Kasım 2017; 23:53:18 >

• yıllardır spora giderim, dedim artık her şeyi biliyoruz nasıl olsa. Evde yaparım, salona vereceğim parayıda yerim. Yaklaşık 1000 liralık set aldım eve. 2 yıl boyunca sadece 2 kere kullandım. Bu aletler yüzünden spor hayatım bitti, taa ki satana kadar. Elinizin altında diye çalışası gelmiyor insanın. Ekstra olarak şunu söyleyeyim, hiç bir zaman spor salonundaki aletlerle aynı görevi görmüyor ve odayı kapladığı için yaşam alanını boğuyor.

Özetle alma.
  • evde çok zor işler hocam, en mantıklısı spor salonuna gidip en az haftada 3 gün ağırlık çalışmak, ben 4-5 yıldır yapıyorum bir çok faydasını gördüm ve doğrusu pek hastalanmıyorum,
    bence almamak daha mantıklı.
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Eliptik bisikletin bu güzelliği var kolları tam bir askılık. Şaka bir yana her gördüğümde sinirim bozuluyor. Tut boğazını iki şınav çek kilo ver. Bu kadar spor yardımcısına gerek yoktu ama işte heves..
  • Spor salonuna para verince aylik 150-200 ,mecburiyetten gidiyor insan. Daha zevkli oluyo para verip her ay gidince gibi bi dusunce var

• Almak istedim fiyat yanlis girildi heralde 1450 diyor simdi

• JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Bu diger satici. Diger urun bitti sanirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.