Şimdi Ara

Altınbaş Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği Dgs ile geçis koşulları nelerdir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Altınbaş Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği'ni Dgs ek terch ile kazandım. Vizeler başladı büyük ihtimal. İngilizce hazırlık zorunlu yazıyor koşullarda. Dgs ile geçişte nasıl bir yol izlenir. Programcılık okudum muah ders ne kadar olur acaba. Fikri olan var mı bu konuda.

• aynı soruları bende merak ediyorum.
  • hazırlık sınıfı ingilizce sınavı yapılıyor diye biliyorum hazırlık için yeterli ise 1. sınıftan başlıyoruz puan yetersizse mecburi hazırlık okunuyor.

ders seçimi sistemde aldığın dersleri tekrar almak istemiyorsan sistemden dersleri es geçebiliyorsunuz .
  • Eğer A1'den başladıysanız okulun otomatik olarak yarım dönem uzama ihtimali muhtemel. Beykentte bilgisayar programlama okuyup DGS ile gelen arkadaşımın sadece türk dili ve inkilap derslerini saydılar. Birinci sınıftan sıfırdan başladı devam ediyor. Eğer bir sorunun olursa yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faithl3ss -- 13 Kasım 2017; 23:13:17 >
  • Okuldan ve bölümden memnun musunuz acaba bilgi verebilir misiniz bende geçiş yapmak istiyorum da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesajı yeni gördüm, 3 yıl önce açmışım konuyu. Temmuz ayı itibari ile mezun oldum. Güzelde ders saydırdım okula girişte. İyi ders saydırmama rağmen fazla ders alıp normalden fazla efor sarfetmeden 2 senede bitirmek imkansız. Ben hazırlık ile başladım 3 senede biraz fazla koşarak bitirdim şükür.
  • Merhabalar,

Altınbaş üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunu olarak; okulu ve bilgisayar mühendisliği bölümünü tavsiye edermisiniz? oğlum bu sene tercih yapacak. bu konuyu takip eden başka arkadaşlar konuyla ilgili ise onlarda yanıt verirse memnun olurum. saygılarlarımla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.