Şimdi Ara

Altın hesabı için banka önerisi olan? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
91.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bsm248

Merhaba teb bankasi gram altin makas 1 tl oldukca cazip geldi varmi teb kullanip gram altin al sat yapan ?
    Merhaba,

Uzun zamandır kullanıyorum ve şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Hadi hafta sonlarını anladım da, hafta içi geç saatlere kadar kur dengeli gitse tadından yenmez mecburen mesai saatleri arasında işlem yapıyorum.

Seninbankan.com üzerinden hesap açtım orada 5/24 olduğu için ama açmaz olaydım sinir krizlerine soktular beni. Kurye geldi kimlik fotosu çekti ama adam akılı çekemediği için hesabımı açmadılar bende sinirlendim tekrar başvuru yapmadım.
  • Arkadaşlar selam,

Bende altın hesabı açmak istiyorum ama karar veremedim yatırımım şuan ing de vadeli olarak duruyor..

Sizce hangi banka?
  • Whisper kullanıcısına yanıt
    Kuveyt'in makas aralığı 60-70 krş idi şuan 1.20₺
    Cepteteb 1.19₺
    Türkiye finans 50-70 krş arası değişiyor.

Al-Sat yapmayacaksan hangi banka olduğunun pek önemi yok. Al-Sat için makas aralığı en düşük banka daha iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır altın düşüyorken hangi bankayı tercih edelim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AsTraLL A kullanıcısına yanıt
    yapi kredinin 2 lira civari almis bulundum tasiyacagim en uygun makas olan bankaya al sat yapmayi dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf*Yilmaz -- 3 Mart 2020; 21:27:34 >
  • Yusuf*Yilmaz Y kullanıcısına yanıt
    Türkiye finans o zaman Al-Sat için en uygun banka şuan ayrıca tfx target ile 5/24 işlem yapılabiliyor

• Bankada ki altınlarada el konuluyor isterseler.
    Yastık altı en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 4 Mart 2020; 12:52:7 >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bahsettiğin çok ama gerçekten çok olağan dışı durumlarda olabilecek birşey... Kıyamet senaryolarının ortalıkta cirit attığı ortamda olur. Venezuella da bile olmadı... Aksiye yatırımı bankada tutmalı ki piyasaya kan gelsin... Bu tamamen ilkel bir yöntem... Ekonomiye en ufak faydası olmayan bir yordam...
  • R50 kullanıcısına yanıt
    Ekonomiye katkıyı yapıcaz diye sen ben düşünmeyelim bırakta

• radko kullanıcısına yanıt
    Hayır altını veya dövizi bankada tutmanın ne sakıncası olabilir ki? Hani bu çok mu zahmet olacak?

Valla o bu şu diyerek kimse el atmazsa olmaz bu işler, şikayet ettiğin ülkenin bu halde olması sen kaynaklı (şahsın değil), birey kaynaklı... Tüme varım gibi düşün...
  • Ben iki hafta önce Enpara'dan altın hesabı açtım denemek için. 100 tl lik gram altın aldım. Şuan baktım 89 tlye düşmüş. Altın mı düşüşte yoksa haftasonu olduğu için mi böyle oldu. Ufak tefek yatırım düşünüyorum ayda 300-500 bir kenara atmak gibi. Bes filan uğraşamam altın uzun vadede iyi kazandırıyor gördüğüm kadarıyla. Ben al sat yapmayacağım çok önemli bişey olmadıkça birkaç sene dokunmam birikime. Ne tavsiye edersiniz nereleri okumam gerek hiç anlamam biriminden de ekonomiden de.

• Altın hazır düşmüşken pazartesi alınmalı mı sizce?
  • Alış satış için hangi kurum / banka kullanılabilir ?
  • hala ddüzgün bir banka bulmuş ddeğilim..

maka aralığı en ddüşük ve sürekli işlem yapabileceğğim bir banka hesabı söyler misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper

hala ddüzgün bir banka bulmuş ddeğilim..

maka aralığı en ddüşük ve sürekli işlem yapabileceğğim bir banka hesabı söyler misiniz?
    ben kuveytturke başvurdum o gözüküyor.

Cepte Teb hesabım vardı onunda makas aralığı düşüktü.

bence ıkısınden birini seç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

ben kuveytturke başvurdum o gözüküyor.

Cepte Teb hesabım vardı onunda makas aralığı düşüktü.

bence ıkısınden birini seç

Alıntıları Göster
    24 saat işlem yapılabiliyor mu? kuveyttürk makas aralığı yüksek gibi? 2 tl kadar görünüyor şuan

Alış Satış Günlük (%)
    ALT (gr) 306,8205 308,7223
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper

24 saat işlem yapılabiliyor mu? kuveyttürk makas aralığı yüksek gibi? 2 tl kadar görünüyor şuan

Alış Satış Günlük (%)
    ALT (gr) 306,8205 308,7223

Alıntıları Göster
    İdeal bankayı bulabildiniz mi hocam?
  • mertözden M kullanıcısına yanıt
    türkiye finanstan hesap açtım
  • Ben de geçen hafta TR Finanstan vadesiz TL, vadesiz USD ve Gram Altın/Dolar(YAU/USD) hesabı açtırdım. TFX Target uygulamasını da takip ediyorum. Hesap açmadan evvel makas aralıklarını hem çevremden soruşturdum hem de forumda göz gezdirdim. 5/24 zaman dilimi içerisinde makas aralığı düşünüldüğünde şu an en mantıklı banka diye düşünüyorum.
  • Enpara neden bu kadar makası açtı.
    başka bankaya kaçacam.
    önerisi olan?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.