Şimdi Ara

Altın hesabı için banka önerisi olan? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
91.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam kuveyt özel kur kullanıyorum. 2.22 benim kurum. Kaç kere aradım iyileştirme yapmıyorlar. Genel anlamda vakıf katılımdan memnun musunuz? Hazirana doğru 5/24 olacakmış doğru mu? Günlük altın veya gümüşte alıp satmada belli bir limit var mı?? Özel kur tanımlamada 100 bin tl limit mi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, elimde bulunan altini vadeli olarak bir bankanin altin hesabina koymak istiyorum. Bir sene ihtiyacim olmayacak. Hangi bankayı tavsiye edersiniz?

• Vakıfkatılım dan aç hesap anında atm kartını verıolar subeden.

Makas dusuk masraf yok eft havale ücretsiz

Suanda 09.00-21:30 arası makas aralıgı yokda

5/24 geçilecek dendi bana şubeden.

Kt seninbankan kullanıyordum bütün paramı vakıfkatılım a geçirdim burdan al sat yapıp birikim yapıyorum

• Şubeden hesap acılıyor sanırım sadece

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vakıf katılımın uygulaması nasıldır acaba, tfx yada senin bankan gibi uygulamadan atma sorunları oluyor mu acaba, kullananlar fikir verebilir mi?

• Uygulama konusunda daha gelişmiş değil kuveyt veya tfx oranla. Fakat atma sorunu yaşamadım hiç. Daha yrni geçtik 1 ay olmadı. Kur farkı olarak çok memnunum.

• Vakıf katılım 5/24 e uygulamaya geçti mi?Birde bazı bankalarda 456 yerine akşam saat 22 de 435 gibi rakamlar gördüm. Bu Nasıl olabiliyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vakıfkatılım vs sıkıntılı dediler. kuveytten 2dir para kazanıyorum. kafam rahat.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.