Şimdi Ara

Altın hesabı için banka önerisi olan? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
91.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün alım satımda Tfx ve kuveyte alım satımda sorun çıktı.Sisteme giriş yapılamadı.Kuveyte başvurmuştum 15 gün geçmesine rağmen hesap açılmadı ve bugünde makası çok artırmışlar.Cepteb düşünüyorum kullananlar öneriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan_Pasha

Dün alım satımda Tfx ve kuveyte alım satımda sorun çıktı.Sisteme giriş yapılamadı.Kuveyte başvurmuştum 15 gün geçmesine rağmen hesap açılmadı ve bugünde makası çok artırmışlar.Cepteb düşünüyorum kullananlar öneriyor mu?
    kuveyt türk seninbankan'ı bende bugün bir kaç kez girmeyi denedim hata verdi bazen giriyor bazen girmiyor.

Ayrıca yazılan gibi degil altın alımında ara tutar yok yada ben beceremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Enpara neden bu kadar makası açtı.
    başka bankaya kaçacam.
    önerisi olan?
    üstad şu anda bütün bankalar kendini korumaya aldı. hepsi aynı konumda şu an. bende enparalıyım fakat beklemedeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

satış fiyatına bakmayayacaksın hocam. al-sat farkına bakacaksın. bazı bankalarda saflık 995/1000 bazılarında 1/1 . ziraat in satışı o yüzden yüksek
    vakıfbank ve vakıfkatılım farklı bankalar.
    ben vakıfkatılım ve kuveyttürk seninbankan kullanıyorum. bunlarda saflık 995-1000 anlık al-satları yazayım
    seninbankan 301,93-303,04
    vakıf katılım 301,65 - 303,14

seninbankan da h.içi 24 saat makas değişmiyor çoğunlukla , vakıfkatılım da da makas 21.30 a kadar açılmıyor.

teb de de saflık 1-1 orada 303,21-304.35 .

katılım bankaları az da olsa kar payı verir.

Alıntıları Göster
    Garanti bankası makas aralığı vede altının saflık oranı nedır bilginiz varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

Garanti bankası makas aralığı vede altının saflık oranı nedır bilginiz varmı ?

Alıntıları Göster
    +1

Aynı şekilde ben de garanti ve qnb finansbank hakkında bilgi alabilir miyim konuya hakim arkadaşlardan? Hangisi daha mantıklı ise ondan altın hesabı açmak istiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackthunder -- 21 Nisan 2020; 14:29:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jackthunder kullanıcısına yanıt
    garanti su son 3 haftadır makas 3.15-3.16 tl.
    kuveytturk 2.12-2.13
    fx lere bulaşma ekonomi filan ne olucagı bellı olmaz ben kv ye bıle guvenemıyorum.

YTD.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 21 Nisan 2020; 15:5:40 >
  • Bankada altın tutanlar zararda görüyoruz en mantıklı olanı her zaman ki gibi yastık altı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fx nedir onu bile bilmiyorum ki hocam ilk defa bu tarz bir işe kalkışacağım. garanti ile çalışmak mantıklı mı yoksa güvenmemeli ve TL olarak mı tutmalı yani? şu an çift sarılı hesaptan günlük 10-12 lira getiriyor mevcut param qnb'de, altına çevirmek daha mantıklı olur diye düşünmüştüm her iki bankadan birinde ..
  • jackthunder kullanıcısına yanıt
    bende acemiyim bu yatırım konusunda. o yüzden fazla bişeyler yazamıyacağım size. yanlış yönlendirmek istemem.
  • eyvallah hocam teşekkür ederim. bekleyeyim o zaman, fevri karar vermeyeyim ..
  • yok mudur konuya ışık tutabilecek birileri?..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackthunder

yok mudur konuya ışık tutabilecek birileri?..
    Ne öğrenmek istiyorsunuz ?

• mtyg kullanıcısına yanıt
    merhabalar hocam. altın hesabı qnb finansbank'tan mı açmak mantıklıdır yoksa garantiden mi? hangisi bizi daha az öper onu merak ediyorum ..
  • quote:

merhabalar hocam. altın hesabı qnb finansbank'tan mı açmak mantıklıdır yoksa garantiden mi? hangisi bizi daha az öper onu merak ediyorum ..
    En uygunu Vakıf Katılım Bankası

gidip hesap açma şansım yok, bu yüzden mevcut çalıştığım bankalardan hangisini tercih etmem gerektiğini sormuştum hocam..
  • quote:

gidip hesap açma şansım yok, bu yüzden mevcut çalıştığım bankalardan hangisini tercih etmem gerektiğini sormuştum hocam..
    İkisini de tavsiye etmem 🙂

peki alternatifi günlük bir gelir elde etmek olsa dahi mi hocam? ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackthunder -- 23 Nisan 2020; 21:9:14 >
    Bende bu konuda araştırma yapıyordum,vakıf bank hesabım vardı em hesaplısı vakıf mı bu konuda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

peki alternatifi günlük bir gelir elde etmek olsa dahi mi hocam? ..
    Ben banka tercihi olarak fikrimi belirttim. Yatırım konusunda uzun vadede altın almanı tavsiye ederim 1 yıl gibi. Kısa vadede altın tavsiye etmem ytd.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bende bu konuda araştırma yapıyordum,vakıf bank hesabım vardı em hesaplısı vakıf mı bu konuda?
    Hocam öyle görünüyor Vakıf Katılım Bankası. 21.30 a kadar makas değişmiyor 1.41 sabit, sonra makas açılıyor. Tabi dalgalanmalar olduğu zaman Mart ayında 6-7 e çıkardıkları olmuştu her banka gibi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.