Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Petrichor33 , mssttf Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.882
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sitenizde komisyonlarınız cok yuksek ne zaman dusereceksiniz acaba ? böyle giderse sitenizden alisverisimi kesmek zorunda kalacagım bana hic bir karı olmuyor çunku.
  • Kredi kartı ekstresinde işlem açıklaması olarak "sitenin ismi veya altın" yazmayan hangi siteler var acaba? Yani kısaca ekstrede altın sitesinden altın alındığı belli olmayacak.

Mesela, altungold'da moka sanal posu varmış sanırım. Oradan işlem yaparsam, ekstrede moka mı yazacak altungold mu?

İkinci olarak, bazı sitelerde bkm express geçiyor, onların işlem açıklaması ne olarak geçiyor?

Kartım İş Bankası.
  • _GNC_ kullanıcısına yanıt
    24 ayar külçe al. Banka hesabın varsa oradan al. Bızururken o anki kurdan bozarsın. Çeyrek, ata, gramse yada bilezikte zarar edersin. Çünkü alım ile satım arasında fark var ama 24 ayarda bu yok sayılır. Heleki bankadan hesabına alırsan en fazla 1 TL oynar alım satım farkı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar.
    Öncelikle cevap yazmak için müşteri seçimi yapmıyoruz, ayrım yapmıyoruz. Bir müşteri yasmıstı buradan da onun için yazma gereği hissettim.
    Sitedeki fiyatları seçim üstü artırmak zorunda kaldık, bunu da pop up ile müşterilerimize bildirdik ki alacak olan kişiler bilinçli bir şekilde alsın.
    Altun puan konusunda ise gerekli araştırmalar yapılarak alınmış bir karar. Kendi adımıza patentini de aldığımızı bilmenizi isterim.
    Bahsi geçen site de de buna benzer bir uygulama var. İllegal bir durum yok. Para toplamıyoruz, para toplayıp (mevduat) değerlendirmiyoruz. Avans hesabı olarak tutulup altun puana çevrildiği anda faturasını kesiyoruz arkadaslar. Burada illegal bir durum yok, ayrıca bugune dek puanını kullanmak isteyip kullanamayan bir müşterimiz dahi olmadı.
    Altun puanın miktar kısıtlamasına gelince, birden fazla çok küçük miktarlarda çekimler bankalar tarafından hoş karşılanan bir durum değil. Bundan dolayı bir aksiyon alındı. Var ise bir öneriniz değerlendirelim.

• Gg dan altin aldigim zaman taksit yapmiyor. Altingold dan moka pos diye bsiey var. Ordan cektirsem olur mu? Ziraat in kampanyasindan yararlanmak istiyorum da

• paraf bahar kampanyası gecıyormu ag de?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara taksit olayı hala işlemiyor mu altungoldda ?
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için altın hesabım yok mobil bankacılık kullanıyorum.Açılış vs komisyon oranları kuyumcudan alıp satmaktan daha mı karlı anlamadığım için
  • 14 ayar takı grubu en uygun ve güvenli olarak hangi siteden alınır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Herkese selamlar.
    Öncelikle cevap yazmak için müşteri seçimi yapmıyoruz, ayrım yapmıyoruz. Bir müşteri yasmıstı buradan da onun için yazma gereği hissettim.
    Sitedeki fiyatları seçim üstü artırmak zorunda kaldık, bunu da pop up ile müşterilerimize bildirdik ki alacak olan kişiler bilinçli bir şekilde alsın.
    Altun puan konusunda ise gerekli araştırmalar yapılarak alınmış bir karar. Kendi adımıza patentini de aldığımızı bilmenizi isterim.
    Bahsi geçen site de de buna benzer bir uygulama var. İllegal bir durum yok. Para toplamıyoruz, para toplayıp (mevduat) değerlendirmiyoruz. Avans hesabı olarak tutulup altun puana çevrildiği anda faturasını kesiyoruz arkadaslar. Burada illegal bir durum yok, ayrıca bugune dek puanını kullanmak isteyip kullanamayan bir müşterimiz dahi olmadı.
    Altun puanın miktar kısıtlamasına gelince, birden fazla çok küçük miktarlarda çekimler bankalar tarafından hoş karşılanan bir durum değil. Bundan dolayı bir aksiyon alındı. Var ise bir öneriniz değerlendirelim.
    daha önce gruptan kaç kişi aldık fatura falan da gelmedi, sakata getirme bizi sonra altungold

• yucesoy.ali Y kullanıcısına yanıt
    :)
    2019 itibariyle e-fatura sistemine geçtik yasal olarak. 2019 sonrası altın alımınız var ise faturanız gelmiş olması gerekir.
  • e fatura olarak yaptığımız bütün alıverişlerin faturası geliyor mail adresimize. Ama şöyle bir sıkıntı var, uzun süredir yaptığımız alışverişlerin hiç biri rozet hedefimizin kotasından düşmüyor. Daha önce mesaj yazmıştım cevap veren olmadı.
  • mirana1 M kullanıcısına yanıt
    Rozet hedefini açıklayayım;
    Rozet hedefleri yalnızca "Tamamlanan" olduğunda artar. Dolayısıyla örneğin 100 altun puan aldınız. Sipariş hazırda bekler, bu 100 altun puan ile altın aldığınızda altını gönderir ve tamamlanan yaparız. Tamamlanan olduğunda hedef artar.
  • tamamlama olduğunda da hedeften düşmüyor hocam, dikkat ettim özellikle.
  • World HB sarıkız süt veriyor. denendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Rozet hedefini açıklayayım;
    Rozet hedefleri yalnızca "Tamamlanan" olduğunda artar. Dolayısıyla örneğin 100 altun puan aldınız. Sipariş hazırda bekler, bu 100 altun puan ile altın aldığınızda altını gönderir ve tamamlanan yaparız. Tamamlanan olduğunda hedef artar.
    Şubatta aldığım hesabıma geçen altın için hala sipariş hazır yazıyor 2 ay olmuş tamamlanan yazması gerekmez mi?

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Altun puan alımlarını tamamlanan yapmıyoruz, otomatik hesabınıza geçiyor zaten. Altun puan tamamlanan olduğunda rozet hedefi etkilenmiyor. Sadece altın alındıgında (puanla veya puansız farketmez) hedef etkilenir. Örneğin;
    1000 altun puan aldınız rozet hedefi etkilenmez. 1000 altun puan ile altın aldınız rozet hedefi etkilenir.
  • Istanbul kapali carsida world posu bulunan kuyumcu biken varsa yazabilir mi.

• 4500 TL ye 20 gr bilezik yapıp köşeye koymak mı daha mantıklı

yoksa teb altın hesabından gram altın olarak almak mı daha mantıklı sayın arkadaşlar nasıl birşey yapmamı gönderirsiniz ?
  • Mekanikizm kullanıcısına yanıt
    işlemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.