Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yucesoy.ali

4 taksit sadece takıda geçerliymiş, ama altungold buna da bir formül bulur eminim, adamlar altun puan diye milletin parasını tutuyor normalde illegal bir şey zaten bu, 4 sene maliye okumuş biri olarak şaşkınlıkla izliyorum cesaretlerine hayranım tebrikler arkadaşlar sağolsun biz faydalanıyoruz Allah razı olsun ama kendilerini büyük riske atıyorlar.

Alıntıları Göster
    Turna.comdada kredi kartı puan biriktirme var. İllegal bir durum yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Diğer linkteki ürün kapanmış. Yakın zamanda linkteki ürünü alıp da chip para yüklenen oldu mu arkadaşlar?

https://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/4-5-gr-2-5-2-kulce-altin-iar-24-ayar-429536748

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar bir acemi sorum var

şu anda döviz.comda 1 gr altın 231 lira

şu linkteki 1 gram altın iste 261 lira
    https://urun.n11.com/kulce-altin/nadirgold-1-gr-kulce-altin-P62143610

şimdi bu gram altını banka altın kabul gününe götürdüğünüzde ne kadar sayıyorlar?

fiyat farkı ayardan mı kaynaklanıyor?

teşekkürler
  • emresarı kullanıcısına yanıt
    Yüklendi , alabilirsin

• cenkee kullanıcısına yanıt
    Hiç bir farkı yok.
    Banka 24 ayarı 1 grup olarak hesabına geçer.
    En ucuz hangisi ise oradan al. 24 ayar yani 995 saflık olmalı. Nadir, iar, kuveyt Türk, Nizip vs logolu olsun yeter.
    Satıcı olarak Tuğrul kuyumculuk, harem altın tavsiye ederim.

• Haftasonu gittigidiyordan altın alınır mı? makas açılmış mıdır? Fiyatları bilmiyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trbist

Altungold dan chip para karşılığı altın aldım gram 240 ken 250 civarına geldi ama beni boşuna alışveriş yapma zahmetinden kurtardı.bundan sonra puanları böyle değerlendireceğim.
    hocam keske puan alip bekletseydin altın dusdugunde altına cevirirden hemen suanda ag fiyat cok yuksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkee

selamlar bir acemi sorum var

şu anda döviz.comda 1 gr altın 231 lira

şu linkteki 1 gram altın iste 261 lira
    https://urun.n11.com/kulce-altin/nadirgold-1-gr-kulce-altin-P62143610

şimdi bu gram altını banka altın kabul gününe götürdüğünüzde ne kadar sayıyorlar?

fiyat farkı ayardan mı kaynaklanıyor?

teşekkürler
    231 den alirlar. Zaten altının gramı 231 tl kulce altın olunca işçilikdi kargo ucreti filan oyuzden pahalı oluyor.bU Aralarda makas farkı bayag acıldı

• Tobey T kullanıcısına yanıt
    İlk defa kullandım bu siteyi güvenilir mi bilemedim.puanı sonradan kullanabiliyoruz o zaman bunu bilmiyordum.teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: trbist

İlk defa kullandım bu siteyi güvenilir mi bilemedim.puanı sonradan kullanabiliyoruz o zaman bunu bilmiyordum.teşekkür ederim hocam
    evet hocam puanı alip sonrada kullanıyorsun ben suan öle yapiyorum altının dusmesini bekliyorum fiyatlar cok yukseldi
  • Merhaba. İninal kartı AG websitenizde kullanamıyor muyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bmözdemir16 -- 30 Mart 2019; 15:49:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bmözdemir16

Merhaba. İninal kartı AG websitenizde kullanamıyor muyuz
    En son gumlemisti buradaki çok değerli arkadaşlara bo..nu çıkarmayın dedik ama yok biz zekiyiz akilliyiz dediler siz paranoyaksiniz dediler sonra bizim dediğimiz çıktı

• Vefa1453 V kullanıcısına yanıt
    Hep öyle olmuyor mu?Ergenlikten yeni çıkan bir arkadaş nolcak ya,abartmayın aha aldım,nolcak diyor.Bi zaman sonra bankalar siteler uyanıyor engelliyorlar bizde uyarmıştık diyoruz,o ergen arkadaşlar sırra kadem basıyor.Bu düzen böyle gelmiş böyle gider

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

Hep öyle olmuyor mu?Ergenlikten yeni çıkan bir arkadaş nolcak ya,abartmayın aha aldım,nolcak diyor.Bi zaman sonra bankalar siteler uyanıyor engelliyorlar bizde uyarmıştık diyoruz,o ergen arkadaşlar sırra kadem basıyor.Bu düzen böyle gelmiş böyle gider
    Hocam ergenler değil okuyupta cahil kalmış kalmış kesim. Sadece ben bilirim diyen tipler yapıyor

• yucesoy.ali Y kullanıcısına yanıt
    Maliyeye boşa okumuşsun, üzüldüm senin adına.

• AG’den bütçene göre altın kısmından 1 grama karşılık gelen 244 liraya altın aldım. Pazartesi 1 gram mı yatacak hesabıma kesin yoksa pazartesi günü altının fiyatına göre değişebilir mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GizliÖzne35 kullanıcısına yanıt
    İşlemin detayına girersen tam olarak kaç gram yatacağı yazar. Pazartesi günkü fiyata göre değişmez.

• Paraf kart çalışmıyor sitede.

• Altunpuan neden 10tl altlimitli oldu?

• Merhaba,

4000 Tl civarında nakit gecti elime Ağustos'a kadar 2 ata altın alsam beklesem yatırım amaclı değil tasarruf amaçlı mantıklı olur mu?

Agustosta %80 bozdurmam gerekecek
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.