Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.728
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garanti ve axess puanlarımla, garantiden açtırdığım altın hesabına havale yaptırıyorum. Şubattan beri 2.53 gr biriktirdim sadece puanlarla. Şimdiye kadar hep harcıyordum markette ve yakıt alımında artık altın alıyorum.

Sürekli altungold dan aldım ben. Ama arkadaş yazmış site ve puan kullanımını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam bilgileriniz için
    altın hesabı açmak için yıllık ücret veriliyor mu yada komisyon alıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plutonium35

Geldi
    Kampanya şarlarına göre gelmemesi gerekiyor, ortada bir gariplik var yatırsalar dahi daha sonra geri alabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41861B983

Bu mesaj silindi.
    altın siteleri, ama çok oynamaz. normal kargo getirmez, loomis firması zırhlı araçlarla dağıtımıni yapıyor

ya da kapalıçarşı, ama tehlikeli olur taşımasi, çarşınin içinde yapıkredi ve halkbank var, onlara sorarsınız fiziki altın alıyorlar mı diye, oraya yatırırsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Garanti ve axess puanlarımla, garantiden açtırdığım altın hesabına havale yaptırıyorum. Şubattan beri 2.53 gr biriktirdim sadece puanlarla. Şimdiye kadar hep harcıyordum markette ve yakıt alımında artık altın alıyorum.

Altungold a yeni üye oldum hem hesaba hem fiziki alımlarda kargo ücreti gözüküyor. Kargo ücreti ödememenin bir yolu var mıdır?
  • fthasln F kullanıcısına yanıt
    Hesaba altın alımında kargo ücreti çıkmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

teşekkürler hocam bilgileriniz için
    altın hesabı açmak için yıllık ücret veriliyor mu yada komisyon alıyorlar mı?
    Altın hesaplarından ücret alınmıyor ama diğer bankacılık işlemlerinden alınabiliyor,
    Benim tavsiyem Cepteteb'den hesap açmanız ki böylece diğer bankacılık işlemlerine de ücret ödememiş olursunuz,
    birçok site Teb=CepteTEB Altın hesaplarına gönderim yapmakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Hocam altın hesabına yıllık hesap işletim ücreti alıyormu garanti
  • teşekkürler hocam
    bugun cepteteb altın hesabı açtırdım daha önceden normal hesabım vardı
    ama burdaki arkadaşlar kuveytürk ziraattan falan açtırmışlar bide garantiden,acaba satarken daha az mı zarar ediliyor o banklarda merak ettim
    200tl lik gram altın aldım açılış olarak altungold dan hesaba 1.13gr geldi ve satınca 191tl yazıyordu yani 8-9tl zarar oluyor ceptetebde
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

teşekkürler hocam
    bugun cepteteb altın hesabı açtırdım daha önceden normal hesabım vardı
    ama burdaki arkadaşlar kuveytürk ziraattan falan açtırmışlar bide garantiden,acaba satarken daha az mı zarar ediliyor o banklarda merak ettim
    200tl lik gram altın aldım açılış olarak altungold dan hesaba 1.13gr geldi ve satınca 191tl yazıyordu yani 8-9tl zarar oluyor ceptetebde
    Öncelikle TEB'in Altın bozdurma kuru en iyi bankalardan biridir,

Diğer bankaları tercih edenlerin türlü türlü sebepleri olabilir, kimisi maaş aldığı banka ile çalışmak ister, kimi faizli banka ile çalışmak istemez vb.

Gün içi kur dalgalanması olsa da Bozdurma kuru olarak büyükten küçüğe(gramında 10-20 kuruş gibi farklar var) ZiraatBank, DenizBank, TEB, Garanti, Kuveyttürk şekilnde bi sıralama mevcut gibi,

Kaldı ki küçük tutuarlı alım satımlar için hangi bankayı seçtiğiniz çokta önemli değil, gramında max ~1 TL civarı farkedecektir, yüksek tutarlı alımlarda en yüksek Bozdurma kuru olanı ve EFT ücreti olmayanı tercih etmek daha makul olacaktır tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 30 Nisan 2018; 18:49:1 >

• bbaday kullanıcısına yanıt
    Şimdilik almadı ama garanti bu alabilir. Mecburen kullanıyorum çünkü havale yapan siteler ağırlıklı garantiyle çalışıyor.

• Altın hesabına hiçbir banka hesap işletim ücreti almaz.
  • Hb %4 altın indirimi bekliyoruz bakalım...
  • Gülaylar da 1500tl altın alışverişine 200tl chip puan var
    ama kazanılan chip puanlar yine Gülaylarda kullanılacağı yazıyor
    altın fiyatları pahalı Gülaylarda çok kar bırakmaz sanırım(çeyrek 304tl,cumhuriyet 1215tl)
    50tl de kargo varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rosmisal -- 1 Mayıs 2018; 11:51:23 >
  • Hepsiburada da axess kampanyası olmayacak mıydı?

• rosmisal kullanıcısına yanıt
    Mağaza dahil mi, bir de, önceden ben mağazasına gittim çeyrek için, darphane çeyreği değil gülaylar çeyreği vardı, gram aynı, baskı farklı

• agtr A kullanıcısına yanıt
    evet gülaylar mağazaları ve gülaylar.com.tr de yazıyor
    o kadarını bilmiyorum darphane mi sadece axess uygulamasında gördüm ve bulunduğum yerde gülayların magazası yok daha önce hiç alışveriş yapmadım
  • Uygulamaya düşmüş, kazanılan çippara gülaylar mağazasında geçerli, olmamış, kesin ziynet alamazsın derler, sormadım ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 1 Mayıs 2018; 13:6:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

Altın hesabına hiçbir banka hesap işletim ücreti almaz.
    Hiçbir mevduat hesabından hesap işletim ücreti alınamaz. Bunu biz demiyoruz yasa diyor, alınacaksada haber ya da sosyal medyada duyar; forum konularında duyururuz.

Bunu defalarca dedik, fakat bazı arkadaşlar inadına mı yapıyor bilmiyorum, milleti yanlış yönlendirmek için ellerinden geleni ardına koymuyorlar. Ben bu tarz muhabbetleri eskiden düzeltiyorum artık görünce mesajlarını düzeltmiyorum.
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    evet ben de aynı şekilde düşünüyorum.200 tl chip parayı ziynette kullandırmazlar...

ayrıca online chatten sordum ve kampanya ziynet ürünlerinde geçerli değil cevabını aldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seasqua -- 1 Mayıs 2018; 13:38:6 >
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.