Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesaba havale için WORLD üye iş yeri bilen var mı??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gülayların internet sitesine bakmadan fikir yürütüyorsun. Sen al yararlan bize de haber ver. Biz de bir şeyler öğrenmiş oluruz.
  • Alacağın chip parayı nerde harcamayı düşünüyorsun, mağazada acaba çeyrek varmı, puan kullanacağım deyince verirler mi? Tabi birisi olmazsa birisi olur her cadde başı gülaylar mağazası var.

Tek çekim acaba axes posundan çekecek mi bir de bu var. Taksit olunca verse bile aldığını fazlasıyla geri verirsin. Fikir yürütmekten ziyade mağazayı arayıp sormak lazım.
  • Hocam haklısın çoğunlukla, ancak öncelikle sormaktan çok kendim araştırıyorum ben genellemeye kurban gitmişim sanırım. Bulunduğum şehirde gülaylar mağazası yok. Ve internet sitesinden bir kolye aldık. Chip para geldi sadece mağazada geçerli olarak. Mağazalarında sarrafiye bulunuyor ise öyle kullanmam da bi engel yok diye düşündüm. O yüzden sordum.

• hepsiburada e-altın magazasından satın aldığım 6 gr altın havale edilmediği halde teslim edildi yazıyor. hepsiburadayı aradım teslim edilmiş diyor araştırmamız gerek 1-2 gün için dönüş yapılacak diyor. güncel e-altın telefon numarasını bilen var mı sitedeki numara geçersiz
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    aynı durumdayım, aradım aynı şeyler.

e-altının numarasını yada firma ismini bilen varsa yazabilir mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: historical2012

aynı durumdayım, aradım aynı şeyler.

e-altının numarasını yada firma ismini bilen varsa yazabilir mi acaba?
    şunu buldum şuan açmıyorlar öğlen yemeğindeler herhalde 0212 512 9193
  • alfonso.. A kullanıcısına yanıt
    https://www.nadirgold.com/hesaba-altin-havale-transfer/
  • Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: selo33

World anneler günü kabul olurmu, nadirgold ile?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mkaragoz58 M kullanıcısına yanıt
    sanırım olmaz. listede ismi yok.
  • CardFinans puanlarını kullanabileceğim bir site bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaragoz58

quote:

Orijinalden alıntı: selo33

World anneler günü kabul olurmu, nadirgold ile?

Alıntıları Göster
    nadirgold da min 500 tl var
    o acıdan kampanyaya uymaz

• historical2012 H kullanıcısına yanıt
    0530 670 69 34

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif46

0530 670 69 34
    teşekkürler hocam sayenizde ulaştım siparişte hata olmuş yarın ilgileneceklermiş
  • gülaylar axess işi sıcak fırsatçıya göre değil şu an bir ata lira + çeyrek ata lira 1581 tl ve 50 tl kargo var.1631 tl. 200 tl çippara ile yine çeyrek atalira alınsa 316 tl + 50 tl kargo ücreti 166 tl fazladan ödemek gerekecek. totalde bir tam ata lira ve 2 çeyrek ata lira için cebimizden çıkacak para 1797tl. kuyumcuda da aşağı yukarı bu fiyat zaten. hatta al sat yapacaksanız zarar edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

gülaylar axess işi sıcak fırsatçıya göre değil şu an bir ata lira + çeyrek ata lira 1581 tl ve 50 tl kargo var.1631 tl. 200 tl çippara ile yine çeyrek atalira alınsa 316 tl + 50 tl kargo ücreti 166 tl fazladan ödemek gerekecek. totalde bir tam ata lira ve 2 çeyrek ata lira için cebimizden çıkacak para 1797tl. kuyumcuda da aşağı yukarı bu fiyat zaten. hatta al sat yapacaksanız zarar edersiniz.
    Chip para internet sitesinde geçerli değil. Mağazalarda geçerli. Mağazalarda chip para harcamak için ise ziynet alamıyorsunuz. çünkü mağazalarda yok. Gidip kıytırık para değeri az olan işçiliği yüksek ürün almak zorunda kalacaksınız. Tabi mağazaların bulunduğu bir kaç ilde ikamet ediyorsanız olur bu. Sizinki çok iyimser bir tablo. Zarar dahada büyük.

• Maximum kampanyası nedeniyle Sanalpazar üzerinden (firma harem altın) alışveriş yapmıştım altınlar dün elime ulaştı, bilgi vermek istedim.
  • Kuveyttürk bankasına havale yapan firma var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.