Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.070
Cevap
1.361
Favori
2.120.293
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niyetinizin farkındayım ama yapacağınız ya da umduğunuz kârı altının gerçek fiyatı ile aradaki farka kurban etmeyin diye bir uyarmak istedim.
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    bütün puanlarınızı altın alımında kullanabilirsiniz. sıkıntı yok.10 larca defa almışlığım vardır hızlıal dan.
  • memmet77 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşekkür ederim. ayrıca konuyu açan arkadaşa da böyle faydalı bir konu açtığı için teşekkür ediyorum.
  • cesar2005 C kullanıcısına yanıt
    Evet World sitesinde altın hariç demiyor. Aradım kampanyayı buldum. World sitesinde "Altın harcamaları kampanyaya dahil değildir." diye yazıyor. Tabi ben de bu kadar zaman harcamış oldum. Sevgili arkadaşım, siz hangi World sitesinden bu kampanyayı okudunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

Evet World sitesinde altın hariç demiyor. Aradım kampanyayı buldum. World sitesinde "Altın harcamaları kampanyaya dahil değildir." diye yazıyor. Tabi ben de bu kadar zaman harcamış oldum. Sevgili arkadaşım, siz hangi World sitesinden bu kampanyayı okudunuz?

hocam o ibare benim açtığım kayıt sonucunda eklendi :)

ancak ereyon da da var WP kampanyası orada halen altın hariç yazmıyor, çok düzensiz çalışıyor dikkatli olmak lazım
  • Ben de Kliksa dan 7 çeyrek alıyım dedim.dün 1030 tl den aldığını yazmış arkadaş ama düne göre bugun altın daha da düştüğü halde 1064 ten aşağı inmiyor neyapsak acaba?

http://www.kliksa.com/urun/ceyrek-altin-darphane-7-li-paket-2014-/902274013
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: skayacik

Ben de Kliksa dan 7 çeyrek alıyım dedim.dün 1030 tl den aldığını yazmış arkadaş ama düne göre bugun altın daha da düştüğü halde 1064 ten aşağı inmiyor neyapsak acaba?

Bence Kliksa duruma uyandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: elegance_84

quote:

Ben de Kliksa dan 7 çeyrek alıyım dedim.dün 1030 tl den aldığını yazmış arkadaş ama düne göre bugun altın daha da düştüğü halde 1064 ten aşağı inmiyor neyapsak acaba?

03 11 de aldigim altinlar Pazartesi gunu kargolanacagi ogrendim. Fiyatin artmasini soyledim. kliksa da ilgileneceklerini soyledi. 1033 den ve 1044 den almıştım. Fiyatin dusmesini beklerken daha da artirdi kliksa

• Ve bu arada fiyat 1088 tl olmus...

• ntorenci kullanıcısına yanıt
    Altın fiyatları dolar bazında düşüyor ve siz bunu gram/tl bazında anlıyorsunuz. Altın düşerken dolar Türk lirası bazında yükseldiği için fiyatlarda bir değişiklik olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntorenci

quote:

Orijinalden alıntı: elegance_84

quote:

03 11 de aldigim altinlar Pazartesi gunu kargolanacagi ogrendim. Fiyatin artmasini soyledim. kliksa da ilgileneceklerini soyledi. 1033 den ve 1044 den almıştım. Fiyatin dusmesini beklerken daha da artirdi kliksa

Aynen bende 4 ünde 1045 tlden sipariş verdim 2 iş gününde kargolanacağı yazıyordu ama hala ses seda yok

• ntorenci kullanıcısına yanıt
    1045 civarıydı az daha bekliyeyim 1000 civarına düşünce alayım diyordum 1086 civarı şu anda
  • ben ilk baktığımda 1026tl idi. 100tl düş ve 7ye böl 132 ye geliodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

ben ilk baktığımda 1026tl idi. 100tl düş ve 7ye böl 132 ye geliodu

yeniden 1030 lara dussede alsak

• Yine de iyi fiyat aslında ufacık bi yatırım 4 taksit avantajı ile ama 1030 lara düşse tadından yenmez..
    Birde şu access kapmanyası her 1000 tl de 100 tl olsa ben daha fazla alıcam ama niye "her kişiye sadece birkere" ibaresi koyarlar bunu anlamıyorum..
    Bir arkadaşımda dolar bazında fiyatlandırmadan bahsetmiş ben muhtemelen bundan dolayı yanıyorum hesap yaparken,
  • bu kliksa altınları ne zaman gönerecek bilgisi olan varmı
  • Neden adetli çeyrek altın alıyorsunuz. Adetli aldığınıza göre yatırım amaçlı diye düşünüyorum
    Yahu çok yanlış yapıyorsunuz. Altına yatırım yapacaksanız çeyrek altınla mı yapılır
    Gram altın alın hatta fiziksel altın hiç almayın internet üzerinden gam altın alın.
    Fiziksel altını evde saklamak risk..çeyrek altında al-sat arasında makas büyük
    İnternet bankacılığından gram altın alın değerli kardeşlerim
    Çok özel bir alım formulu bulmuşsanız o ayrı.
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    Aynen katiliyorum internet şubesinde aradaki fark 60-70 kuruş oluyor gramda çeyrek 1.75gr geliyor sanirim bozdururken 10-15 lira asagisina veriyorlar

• Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    hocam burada herkes kredi kartıyla almak - taksit yaptırmak yada kredi kartı puanını harcamak için altın alıyor. yatırım için altın alma konusu burası değil.
    yatırım altın konusu burada
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=48015268

yani anlayacağınız yatırımlık değil.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.