Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (9. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 6 Misafir - 8 Masaüstü3 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
19.996
Cevap
1.355
Favori
2.107.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Git gide düşüyor bu ani düşüşlerin bir de abi yükselişleri olacaktır elbet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahir1

Ben dün kliksadan 7 çeyrek aldım axses cip para yatmış.

hocam dün ne kadar ödeme yapmıştınız 7 çeyrek için

• arkadaşlar 5000 liralık altın alayım diyorum yatırım amaçlı benim bu işlerde şansım pek yoktur hangi altını alsam daha az zarar ederim. param nakit kuyumcudan alsam daha mı karlı olur yoksa netten mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedemirtas

arkadaşlar 5000 liralık altın alayım diyorum yatırım amaçlı benim bu işlerde şansım pek yoktur hangi altını alsam daha az zarar ederim. param nakit kuyumcudan alsam daha mı karlı olur yoksa netten mi.

Kuyumcu dan. Pazarlik da yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wallace_son -- 5 Kasım 2014; 12:37:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

Orijinalden alıntı: mahir1

Ben dün kliksadan 7 çeyrek aldım axses cip para yatmış.

hocam dün ne kadar ödeme yapmıştınız 7 çeyrek için

1040 tl
  • FED Doları Abd ye çektikçe altın dahada düşecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

kampanyalar müşteri bazındadır. 2 defa kazanamazsınız. altın siparişleride iptal edilemiyor ama kliksaya yazın, arayın yarın ki belki siparişinizin 2. sini iptal edebilirler belki.

Ama müşteri bazında dır diye bir ibare yok her kart bir kere yararlanır diyor

http://www.kliksa.com/bilgi/axess-kampanyasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbaba

quote:

kampanyalar müşteri bazındadır. 2 defa kazanamazsınız. altın siparişleride iptal edilemiyor ama kliksaya yazın, arayın yarın ki belki siparişinizin 2. sini iptal edebilirler belki.

Siz haklısınız bu durumda, müşteri bazında demiyor, kart bazında diyor kampanya için, bence işin peşini bırakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucastorn

quote:

Orijinalden alıntı: serkanbaba

quote:

Siz haklısınız bu durumda, müşteri bazında demiyor, kart bazında diyor kampanya için, bence işin peşini bırakmayın.

Bu tip kampanyaların şartlarına bankanın kendi sayfasından takip etmelisiniz.

Kampanya detayları:

Kampanya 1-15 Kasım 2014 tarihleri arasındawww.kliksa.com.tr web sitesinde geçerlidir.
    Axess’e özel tek seferde yapılacak 500-999 TL arası işlemlere 50 TL chip-para , 1000 TL ve üzeri işlemlere 100 TL chip-para kampanyası 1-15 Kasım 2014 tarihlerinde, sadecewww.kliksa.com adresinden, Axess, Wings ,Fish, Free, Neo ve de sanal kart ile tek seferde yapılacak 500 TL üzeri tek ödeme ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 100 TL olacaktır.
    Kampanyaya Ticari kartlar ve Bank o'card Axess dahil değildir.
    Kazanılan chip-para lar aynı gün karta yansıyacaktır.
    Kampanyadan her müşteri 1 kez yararlanabilir.
    Chip-para nın son kullanım tarihi 23.11.2014 olup, kullanılmayan puanlar 24.11.2014 tarihinde geri alınacaktır.
    Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

• quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

quote:

Orijinalden alıntı: kedemirtas

arkadaşlar 5000 liralık altın alayım diyorum yatırım amaçlı benim bu işlerde şansım pek yoktur hangi altını alsam daha az zarar ederim. param nakit kuyumcudan alsam daha mı karlı olur yoksa netten mi.

Kuyumcu dan. Pazarlik da yapabilirsiniz

Tüm siteleri ara?tyr.en uygun olan siteden 50 gram nadirgold yada iar külçe al.ben geçen sene N11 den altyntedarikçiden 2 kez aldym.yatyrym için iyi oldu.yüksekken bozup kazanç bile sa?ladym
  • Geçmiş sayfala vaktim da pek anlamadım axees var altına yatirim yapacagim 1000 tl de var :)

Kuyumcudan daha ucuza mi geliyor , taksit önemli değil :) lütfen yardim kardeslerim :)

• tanıdık kuyumcudan nakit olarak daha ucuza alırsın
  • memmet77 kullanıcısına yanıt
    Az önce bende fark ettim bankadan ziyade kliksa yanlış yaptı. Bende tüketici hakem heyetine şikayet etitim. Bugün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

Geçmiş sayfala vaktim da pek anlamadım axees var altına yatirim yapacagim 1000 tl de var :)

Kuyumcudan daha ucuza mi geliyor , taksit önemli değil :) lütfen yardim kardeslerim :)

Daha ucuza gelmiyor. Puanla beraber kafa kafaya geliyor. Şöyle düşünebilirsin faizsiz 4 taksitle nakit avans.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

Geçmiş sayfala vaktim da pek anlamadım axees var altına yatirim yapacagim 1000 tl de var :)

Daha ucuza gelmiyor. Puanla beraber kafa kafaya geliyor. Şöyle düşünebilirsin faizsiz 4 taksitle nakit avans.

Anladım hocam çok teşekkürler o zaman puan derdine hiç girmeyeyim yarın kuyumcudan alayım :) tşkler

• kredi kartı puanıyla altın alabileceğimiz en güvenilir site nedir arkadaşlar?
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Hızlıal.com
  • memmet77 kullanıcısına yanıt
    4-5 günde anca geliyor diyorlar hocam ama siz daha önce aldınız mı? bir de 147lira çeyrek altın 2.5tl kargo alıcam hepsini puan kullanıp alabilirmiyim?
  • altın 82lere inmişken 90küsürlerden altın mı alınır? Açın bir altın hesabı. Çıkar çıkmaz bozdurup kar edersiniz. Alış satış arasındaki komisyon da fazla olmaz. Saklama derdi de olmaz. Almak için bundan daha iyi zaman da olmaz. Altının ons değeri enflasyon farkı ile düşünülürse son 15 yılın en düşük seviyelerine gerilemiş durumda.
  • hocam burada herkes kredi kartıyla almak taksit yaptırmak yada kredi kartı puanını harcamak için altın alıyor. yatırım için altın alma konusu burası değil.
    yatırım altın konusu burada
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=48015268
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.