Şimdi Ara

Altın birikimi nasıl yaparım birisi detaylı anlatabilirmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaşım 22 Geleceğe dönük altın birikimi yapmak istiyorum tabi sizin daha karlı düşünceleriniz varsa dinlemeye hazırım.

Yapı kredi altın birikim hesabı var buna 2 gündür kafa yoruyorum, her ay, 2 ayda 1 , 3 ayda 1 tl hesabına belirlediğin mevlada para atıyorsun ve bunu kaç kere tekrarlıyacağını seçiyorsun diyelimki 15 kere ben seçtiğim mevlayı her ay ödücem 15 kere ödedikten sonra galiba bu biriken tutar altın olarak sana geri dönecek fakat kafamın karıştığı yerde tam burası, 15 kere dersek 15 ay sürecek 15 ay sonra seçtiğim mevlayı tl hesabına attım 15 ay sonunda bu biriken mebla altın olacak fakat 15 ay sonra altın fiyatı alış fiyatı çıkarsa ve birde altın satış fiyatının yükselmesini beklersem zarara girmiş olmazmıyım ? Birisi bana bu olayı detaylıca anlatabilirmi , yani ben bu altın birikim hesabına diyelimki 2 ayda bir 250 tl attım ve bunu 15 kere tekrarlamak istedim ben bu altın birikim hesabına para attıkça bu para ne olacak kalacakmı biriktikçe altınmı olacak zarara girecekmiyim yardımcı olursanız çoook mutlu olurum. Öğrenciyim ve geleceğime yatırım yapmak istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.