Şimdi Ara

Alt soğutucu bölümü yazın az kışın çok soğutuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arçelik 5796 nf buzdolabım var.1 yıldır kullanıyorum.Bu süre içinde şunu farkettim.Kışın ortam aşırı soğuduğunda soğutucu bölümü en yüksek ısıya da ayarlasam(8derece) çok fazla soğutuyor.Yazında tam tersi.Mesela bu aralar havalar çok sıcak.Alt bölümü en düşük olan 2 dereceye ayarladım.ama yine de yeteri kadar soğutmadığını görüyorum.bunu en iyi içeceklerin ısısından anlıyorum.
    Eski dolabımda böyle bir sorun yoktu.Dolabın ortam ısısından bu denli etkilenmesi yalıtımının iyi olmadığını gösterir mi?
    Veya başka ne gibi sorun olabilir? Ya da normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorun benim siemens buzdolabımda da var. İçeçekler bi türlü soğumuyor gibi servis geldi ölçtü normal dedi. Ben bi türlü ikna olamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhanayvaz G kullanıcısına yanıt
    Bende arçelik yerine keşke siemens alsaydım diyordum.Bu arada dolabınız yeni mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üç senelik yeni bi buzdolabı buzluğu altta olanlardan servis gelip bakmak için bile arıza yoksa para istiyor. Geçen gün ankastre ocak falan almıştım içini termometreyle ölçtüler ayarlanan değerde olduğunu gösterdiler ama içindeki suyu içecekleri hala iyi soğutmuyor. Anneme ucuz diye aldığım Profilo buz gibi su veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.