Şimdi Ara

ALPİNE SES SİSTEMİ HAKKINDA YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar toyota yaris marka aracım var bu aracın orjinal teyibini değiştirip ALPiNE CDE-150E modelini bağladım hoparlör olarak bağaja Alpine SXE-6925S 6X9 Koaksiyal 2 Yollu 280 Watt Hoparlör monte ettim fakat aracın orjinal ön hoparlörler sesi bozuyor temiz bir ses istiyorum aşağıdaki bakmış olduğum ürünleri alsam bağlatsam randıman alabilirmiyim veya önereceğiniz başka ürünler varsa yardımcı olursanız sevinirim saygılar.

Sony XM-N1004 4/3/2 Kanal,1000 Watt Stereo amfi
    Alpine Sbg-844Br 20Cm Kutu 120W, Bass Reflex (Mavı Işıklı) Subwoofer 120 Watt Rms
    Pioneer TS-S20 200 Watt Titanyum Dome Tweete veya Sony XS-H20S Tweeter veya Alpine SXE-1006TW 3cm Titanyum Tweeter

• yamali53 Y kullanıcısına yanıt
    Ön tarafta sadece tiwitir olması sesi iyileştirir fakat bozulmanın önüne geçmez.
    Hoparlörlerin tek tek + ve eksisine dikkat ettiniz mi ? Birisi ters bağlı ise bass verimi düşer ve sesi daha fazla açmak isterken bozulur..
    Öndeki hoparlörleri degistirmezseniz,, bass hoparlör ve tiwitir baglamak şu an tam çözüm değil..
    Ön arka denge ayarını, arkaya 2-3 birim kaydırın, sesi açınca arkadan fazla gelir ama önler kısık olduğu için, ses daha geç bozulur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet hoparlörler + - ye dikkat ederek bağladım peki twetter olarak Pioneer TS-S20 200 Watt olan modeli tavsiye edermisin veya önerebileceğin bir tiwiter markası varmıdır
    Önereceğim marka yok, orijinal marka olsun yeterli.. zaten ön hoparlörler yetişmiyor diyorsunuz, benim önerim twitir parası üstüne biraz daha koyup, 60-70w Rms takım alabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin-Firtina -- 6 Kasım 2016; 14:06:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Firtina

Önereceğim marka yok, orijinal marka olsun yeterli.. zaten ön hoparlörler yetişmiyor diyorsunuz, benim önerim twitir parası üstüne biraz daha koyup, 60-70w Rms takım alabilirsiniz..

cevabın için teşekkür ederim arkadaşım twitir anfi ve bass siparişi verdim ürünlerin gelmesini bekliyorum büyük ihtimalle pionner ts20 twiter ile sesi düzelteceğim gibi görünüyor olmazsa ön takımı değiştireceğim saygılar.
    Takip ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.