Şimdi Ara

Alper potuk 1.4 milyon, holmen 1.3 milyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diyecek söz bulamıyorum.Yedeğin yedeği için aldığımız adama ilk 11 oyuncusu kadar para veriyoruz.Hemde yabancı!!!

• Bu takımda selçuk 1 milyon alıyorsa holmenin aldıgı para bana normal geliyor
  • En azından Holmen çıkar senede 15-20 maçta çatır çatır oynar. Verdiğin paraya üzülmessin. Peki sadece önemli Avrupa maçlarında oynayıp da 1m euro cukkalayan Selçuk'a, senede 2-3 maça çıkan kulübede uyuklayan Serkan'a verilen 900.000 euro ne olacak?
  • birde bonservis'le birlikte maliyetlerine baksan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

birde bonservis'le birlikte maliyetlerine baksan?

Adamın bonservisi yok soylecek laf bulamıyorsanız yazmayın arkadaş birsey kimsenin 1 m altında almadıgı takımda ne kadar almasını bekliyorsun baroni gittikten sonra onun maasından kurtulmus olcaz ve ondan daha istekli birini daha düşük maaş ile oynatıyor olcaz sırf laf olsun konu olsun kon açmayın artık biraz düşünün.
  • holmen kötü futbolcu değil ama fenerbahçe'nin futbolcusumu tartışılır neler yapacak veya yapamayacak bu sene görücez kağıt üstünde evet yıllık 1.3 milyon fazla görünüyor.ama oynadığı futbolla belki ilk 11'in vazgeçilmez oyuncusu olur o zaman işler değişir.bu transferle bir gerçek daha ortaya çıkmıştır ki türkiye futbolcular için cennet'tir yabancılarımız oynamadıkları halde gitmek istemiyorlar ben de olsam gitmem mesela krasiç yıllık 2.3 sevilla istedi yıllık 1.5'tan fazla vermedi adamlar. biz saçıyoruz nasılsa taraftar keriz kombinesini alır fenerium'a her sene rekor kırdırır.doğru yolda olmadığımız gün gibi aşikar aklı başında adamların bir an evvel yönetime gelmesi lazım aziz ve ekibi yıpranmıştır yeni bir kan ve ruh lazım acil olarak
    benim adayım SADETTİN SARAN ama getirmezler.
  • bence holmen kendisine edilen bütün lafları yedirecek bir performans sergileyecek, ben buna çok inanıyorum.
  • Yav parasını geçtim bu adam İ.B.B de ne kadar alıyodu ?Anadoludan gelen yabancı oyunculara orda aldıkları paraların maximum 250.000 Euro fazlası verilip transfer edilmeli.Zaten büyük takıma transfer oluyosun adam her türlü transfer olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rihannaa

Yav parasını geçtim bu adam İ.B.B de ne kadar alıyodu ?Anadoludan gelen yabancı oyunculara orda aldıkları paraların maximum 250.000 Euro fazlası verilip transfer edilmeli.Zaten büyük takıma transfer oluyosun adam her türlü transfer olur.

dogrusuda bu zaten ama bizim yonetim para dagitmayi seviyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım nokta şu Yabancı sınırlamasına karşı çıkıp , elinizde 10 yabancı + bolca ortasaha olmasına rağmen ortalama bir yabancı almak ?

Gerçekten niye neden alındı çözemediğim bir oyuncu
  • Bu takım senelerdir selçuğa para yediriyor saçmalayın hem baroni gidince holmen bu takımda forma şansı bulup çoşacaktır inanıyorum ki böyle kendini ıspatlama çabasındaki futbolcular daha çok katkı sağlıyor, bakın webo ya ustunde baskı vardı bumu aranılan topçu vs diye herkesin dibini düşürdü holmen de de bu olacakdır..
  • En ucuz maliyetli futbolcular her zaman en iyi performansı gösteren adamlardır.
    Çünkü üstlerinde zorunlu başarı baskısı yoktur.
    Bu sayede rahatça kafalarını futbollarına verirler, tribünlerde onların gözünün içine bakmaz.

Ama 20 milyon verip aldığınız adamlarda bilirlerki tüm gözler üzerlerinde olacaktır. Hata yapmaktan korka korka hata yaparlar.

Bkz: Kuyt
  • İstanbul Büyükşehir Beledeyesi'nden alınan Holmen'in, İnter, Napoli, Sivas, Bursa ve Beşiktaş gibi takımların tekliflerine rağmen, tercihini Fenerbahçe'den yana kullandığı öğrenildi.

Bir siz biliyorsunuz herşeyi kimse anlamıyor bir tek siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venganza

İstanbul Büyükşehir Beledeyesi'nden alınan Holmen'in, İnter, Napoli, Sivas, Bursa ve Beşiktaş gibi takımların tekliflerine rağmen, tercihini Fenerbahçe'den yana kullandığı öğrenildi.

İnter, Napoli,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

quote:

Orijinalden alıntı: Venganza

İstanbul Büyükşehir Beledeyesi'nden alınan Holmen'in, İnter, Napoli, Sivas, Bursa ve Beşiktaş gibi takımların tekliflerine rağmen, tercihini Fenerbahçe'den yana kullandığı öğrenildi.

İnter, Napoli,

inanasım gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Holmen' i neden küçümsüyorsunuz ki, bence küçümseyenleri utandıracak yeni sezonda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Holmen' i neden küçümsüyorsunuz ki, bence küçümseyenleri utandıracak yeni sezonda.

ölüyü dirilten bir hoca gelsin.bonservissiz holmen seviyesinde bile doldursak kadroyu şampiyonluk kolay olur.
    http://www.youtube.com/watch?v=zOEtVMYTaEI
    gollerine bir bakayım dedimde adı bile güçlü Holmeeeen diyince.
    Hem bedava hem böyle oynarsa

• quote:

Orijinalden alıntı: go girl baby

quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Holmen' i neden küçümsüyorsunuz ki, bence küçümseyenleri utandıracak yeni sezonda.

ölüyü dirilten bir hoca gelsin.bonservissiz holmen seviyesinde bile doldursak kadroyu şampiyonluk kolay olur.
    http://www.youtube.com/watch?v=zOEtVMYTaEI
    gollerine bir bakayım dedimde adı bile güçlü Holmeeeen diyince.
    Hem bedava hem böyle oynarsa

Herkes onu konuşacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

birde bonservis'le birlikte maliyetlerine baksan?

Adamın bonservisi yok soylecek laf bulamıyorsanız yazmayın arkadaş birsey kimsenin 1 m altında almadıgı takımda ne kadar almasını bekliyorsun baroni gittikten sonra onun maasından kurtulmus olcaz ve ondan daha istekli birini daha düşük maaş ile oynatıyor olcaz sırf laf olsun konu olsun kon açmayın artık biraz düşünün.

+1
  • adam holmen i bir kere izlememiş yedeğin yedeği diyor holmen ilk 11 oyuncusu olur fener'de.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.