Şimdi Ara

Alp server lag sorunu (az önce gm konustu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar galiba alps serverinda jangan kısmında lag var baya(neyseki ben downhang kısmındayım)
    az önce gm gargamel konustu ama bi cözüm getirmeyecek gibi daha yeni acıldıgı icin problemler var falan dediler ama bu aralar kolay kolay düzelmeyecek gibi. bu arada biz kasarken siz öyle kalacaksınız bu kötü oldu bizim bol bol türke ihtiyacımız var serverlarda yardım ederim eger isterseniz bana oyundan mesaj atın
    nick: el_cinmax

• Dostum teleport ile downhang a gelsem ordan da at ile çakilerin oraya geçsem biraz kasmama yardımcı olabilir misin peki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinmax

arkadaslar galiba alps serverinda jangan kısmında lag var baya(neyseki ben downhang kısmındayım)
    az önce gm gargamel konustu ama bi cözüm getirmeyecek gibi daha yeni acıldıgı icin problemler var falan dediler ama bu aralar kolay kolay düzelmeyecek gibi. bu arada biz kasarken siz öyle kalacaksınız bu kötü oldu bizim bol bol türke ihtiyacımız var serverlarda yardım ederim eger isterseniz bana oyundan mesaj atın
    nick: el_cinmax

güzel kardeşim ben lvl 13 üm ve aslında lag olmasa 20 lere ulaşmıştım.eğer destek sözü verebilirsen downhang a akabilirm.

nick RocKmaN_TR
  • quote:

Orjinalden alıntı: niko_

Dostum teleport ile downhang a gelsem ordan da at ile çakilerin oraya geçsem biraz kasmama yardımcı olabilir misin peki?

ikimizde aynı şeyi yazmışız:D

bari beraber oynasak destek olsak diyorum...

ne dersin?
  • Arkadaşım oyundaki nikin neydi ? buluşalım oyunda sonra at ile downhang a teleport yapalım.
    Ordan da çakilerin orda worker çaki keselim.2 miz bitanesini rahatça keseriz heralde:)
  • arkadaslar su andan itibaren lag gitti yazdı az önce gargamel hallettik diyor ama ne kadar dogru bilemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: niko_

Arkadaşım oyundaki nikin neydi ? buluşalım oyunda sonra at ile downhang a teleport yapalım.
    Ordan da çakilerin orda worker çaki keselim.2 miz bitanesini rahatça keseriz heralde:)

ok kardeş ben sana özelden msn atıyorum ekle beni:)
  • Lan o gargamelin ismine kılım ztn 5 yaşında velet GM oldu gibi geliyo ya nese... ama bu lag düzelmediyse hapı yuttuk orası kesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.