Şimdi Ara

Alone in the Dark Türkçe Yama [DeepL] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
4
Favori
2.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yapabilirsen minnnettar oluruz hocam. Korku oyunu seveni çok :)

• dicey ahmet D kullanıcısına yanıt

Rica  

• Yama V2 sürümüne güncellenmiştir. 

• Emeğine sağlık hocam, eksik olma :))

• umcoder kullanıcısına yanıt

Çok fazla yama ile uğraşıyorum,müsait zamanda ne zaman bakarım bilemiyorum.Bakmaya çalışırım.

• ThePlunderGuy kullanıcısına yanıt

Rica ederm  

• Teşekkürler
  • KristalTürk K kullanıcısına yanıt

• sevgili admin su Call of Duty Black Ops Cold War a bir tr yama gelirmi=)

• hocam yama için ellerinize sağlık. ff 7 remake tr yama yapmayı düşünüyor musunuz acaba ?

• parola13 P kullanıcısına yanıt

teşekkürler,hiç sanmıyorum .Uğraştırıcı çok baya.

• dicey ahmet D kullanıcısına yanıt

Malesef :)

• Teşekkür ederiz. Oyun ilk anlarda oldukça güzeldi. Fakat kolay modda oynamama, trainer kullanmama ve gameplay videosundan yararlanmama rağmen bir noktadan sonra o kadar bulmacaya ve kapalı-kilitli kapıya boğdu ki, bir yerde takıldım ve ilerleyemedim kaldım. Neden bu kadar aşırı bulmaca ve kilitli kapıya boğuyorsunuz ki oyunu? Resmen beter etmişler güzelim atmosferi ve heyecanlı tempoyu. Yahu bu kadar üst üste bulmaca ve nereye dönersen kilitli kapı mı olur? El insaf. Yazık olmuş.

• lostideas L kullanıcısına yanıt

Bulmaca sevdiğim için ben çok şikayet etmiyorum.Aksiyon ağırlıklı çoğu oyun artık,bulmaca göremiyorduk hiç,sevmeyeni için eziyet olur bulmacalar.Ona bişey diyemem.

• enis423 kullanıcısına yanıt

keyifli oyunlar

• Yama V3 sürümüne güncellenmiştir. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Story Master -- 24 Mart 2024; 16:54:52 >
  • Yama V4 FİNAL sürümüne güncellenmiştir.Bu sürümle birlikte bizzat oyunu komple bitirip tüm gördüğüm yerleri düzeltmiş bulunmaktayım.Herkese keyifli oyunlar.

• Her zamanki gibi süpersin hocam eline sağlık.

• Story Master kullanıcısına yanıt

Hocam bu v1 ile v4 final yamasındaki farklılıklar genel olarak nedir ? v1 ile v4 arasında dağlar kadar fark var mı ?

• obasar84 O kullanıcısına yanıt

Dağlar kadar yok aslında,bazı özel terimleri karşılığı olmadı için yanlış çeviriyor mesela (steamer trunk) "buharlı pişirici sandığı" olarak çeviriyor bazı cümlerlerde "Gerçekten bu şekilde mi bırakıp gideceksin?" diye soruyor cevap olarak "Ben Yaparım" diyor.Ben bunlarıda düzeltiyorum o şekilde bırakmak istemiyorum.Final sürümler bitirdiğim oyunlarda oluyor genelde ,tüm ufak tefek hatalara denk gelmiş oluyorum.Burada maksat daha temiz bir deneyim almak.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.