Şimdi Ara

Almayı düşündüğüm 2000 Brava sx hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şahinden 200e Mercedese kadar bir çok arabaya bindim, fiyat ve donanımına bakınca Brava iyi bir seçenek gibi görünüyor. Almayı düşündüğüm bir 2000 model Brava sx 1.6 araba var. Lacivert renkli klimalı lpgli. Anladığım kadarıyla ağır bir kazası belası görünmüyor. 305 bin km de. Satıcının dediğine göre motoru komple yeni yapılmış. Sesi ve gidişi güzel. İçi neredeyse sıfır gibi tertemiz. İçine oturup kapıyı kapatınca dışarıdan izole bir ortam oluyor. Giderken sessiz ve konforlu. Herhangi bir rolanti dalgalanması vs yok. En son 14 bin tl istiyor. 20 senedir arabalarıma bakan aynı zamanda arkadaşımda olan ustamı aradım böyle bir araba bulduğumu bakması için getireceğimi söyledim, sakın getirme bakmam alırsan çok başın ağrır ve arabayla kardeş olursunuz satamazsın dedi. Açıkçası moralim bozuldu. Arabayı tecrübe etmek için ilk kez kullandım ve neredeyse 200e mercedes konforunda olduğunda gördüm ve heveslenmiştim. Bomboş şahinin 12 13 bin tl ye satıldığı piyasada 14 bine böyle bir arabanın alınabileceğini düşünmüştüm. Aldığım arabalara uzun süre binmeyi seviyorum alıp satıcı değilim. Bu araba hakkinda tecrübesi olan arkadaşlar ne der acaba gerçekten başım ağrır mı. Özellikle bakıp incelemem gereken yerleri var mı. Şu çokça bahsedilen stop etme sorununu her brava yapar mı. Çok uzattım :)
    Şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.