Şimdi Ara

Almanya vizeyi reddetti, ne yapmalıyım? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
10
Favori
84.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Itiraz dilekçe örneğini nerden bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şado

Almanya ile fransa ile uğraşmıyorum yaşasın komşu. vizemi aldıktan sonra yunanistana yaya olarak pazarkule gümrük kapısından giriş yapıp bir kahve içip geri dönüyorum ondan sonra dilediğim zaman istediğim AB ülkesine gidiyorum
     Almanya vizeyi reddetti, ne yapmalıyım?

Yunanistan'dan kaçıncı aldığınız vize bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: umutbaran

quote:

Orijinalden alıntı: şado

Almanya ile fransa ile uğraşmıyorum yaşasın komşu. vizemi aldıktan sonra yunanistana yaya olarak pazarkule gümrük kapısından giriş yapıp bir kahve içip geri dönüyorum ondan sonra dilediğim zaman istediğim AB ülkesine gidiyorum
     Almanya vizeyi reddetti, ne yapmalıyım?

Yunanistan'dan kaçıncı aldığınız vize bu?

Sanırım 4. Vize önce 6 aylık ardından iki kez bir yıllık ve son olarakta iki yıllık verdiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce istanbul üzerinden idatadan başvurdum.evraklarım tam 14 yaşındayım 15 tatil günlerinde gideceğim babamın üzerine 10 tane ev var 2 araba tarla 3 araba vs. banka hesabında 180 bin civarında para var önceden almanyaya gidip geldi bana vize verirler mi
  • quote:

Yunanistana girip çıktıktan sonra yani (Shengen alanına girip çıktıktan sonra aynı vizeyle tekrar gire biliyormusun shengen alanına?
  • maikside30 M kullanıcısına yanıt
    Eğer girişi multi ise girebilir.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Şubat 16sından sonra Almanyaya gitmeyi düşünüyorum. Daha önce yurt dışına çıkmadım. seyahatim 15 gün filan sürecek eğer vize alabilirsem. Uçak bileti henüz almadım. Vizeyi aldıktan sonra almayı düşünüyorum. Şuan öğrenciyim ve diğer evraklarda da sıkıntı yok. ancak 10 gün içinde mezun olucam. Elimde yeni tarihli öğrenci belgeleri var. Vize görüşmesinde problem olur mu ? Turistik vize için başvuracağım. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • Merhaba ağustos ayında vize reddine itirazda bulundum cevap olumlu zaman aşımına uğrayan evrakları tekrarlamam gerekiyor sadece uçak rezervasyonunu tekrarlamaya gerek var mı acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? ve tavsiyem evraklarınızı bizzat teslim edin imkanınız varsa.
  • annemle babama kasımda yaptığımız başvuruda red verdiler. dilekçeyle yaptığım itiraz 3 ayda sonuçlandı. itirazı kabul ettiler ve 6 aylık çok girişli vize verdiler. yeni tarihli evrak olarak sadece maaş bordrosunu verdik. uçak rezervasyonu falan istemediler. bir de eğer sona ermişse seyahat sağlık sigortasını gitmeyi düşündüğün tarih aralığında düzenletmeni istiyorlar.
  • Davetiye ve sağlık sigortasını tekrar düzenleyeceğiz rezervasyonu yaptırmazsam umarım bir sorun teşkil etmez çok teşekkür ederim...

• tanselh T kullanıcısına yanıt
    merhaba,

benim de vizem red yedi bugün itiraz dilekcesi yazdım cuma günü uçuşum var uçak bileti de yandı vizem de yandım :(
  • ebroski E kullanıcısına yanıt
    keske bilet almasaydın rezervesyon yapsaydın ıtıraz dılekcelerı artık 2 aydan once sonuclanmıyor
  • günesmld G kullanıcısına yanıt
    Cvp daha yenimi geliyor ne kdr sürede cvp geldi birde geri dönüşü nasıl yapıyorlar posta yoluymi tel mi açıyorlar tskler

• Arkadaşlar merhaba, bu itiraz dilekçelerine ortalama ne kadar zamanda cevap veriyorlar ? Ya da kesin cevap veriyorlar mı =) Arıyorrum konsolosluğu her zaman olduğu gibi hep meşgul.
  • Afyonteam kullanıcısına yanıt
    Evet 7 ay sonra cvp geldi onlar aramıştı açtığım halde kapandı peşine düşmeden olmuyor tam umudu kesmiştik

• tanselh T kullanıcısına yanıt
    Almanya Vize Reddi

Vize reddi sürecinde; İtirazınızı yapabilmeniz için ne bir itiraz dilekçesi örneği, ne de sizi bu sürecin çözümüne götürebilecek teknik ve donanımsal bilgiye sahip çalışan bulabilmeniz mümkündür.
    Almanya dünyanın en çok göç alan ülkeler sıralamasında ilk 3. sırada ve hal böyle olunca bir çok sebepten dolayı örnek vermek gerekirse başvuru formunda yapılan en ufak bir yanlışlık Almanya Vize Reddi ile sonuçlanabiliyor bu en basiti idi. 3. 8. 9. Maddelerden genellikle red kararları verilmekte. Almış olduğun red kararı hangi madde den iseo maddelere ilişkin evrakları ve hatta ekstra evraklar dahi hazırlaman gerekir. Başvuru sürecin en başından tekrar etmen, başvuru formu, Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, 2 adet Biometrik fotograf, gelir belgeleri,gelir belgeleri olmaması durumunda sponsor gelir belgesi evraklarını tekrardan hazır etmen.
    Bu zorlu süreç sizi Berlin idari mahkemesinden dava ederek hakkınızı aramanızı istemenize kadar götürebilmektedir. Acil yardımıza ilişkin
    ]www.almanyavizemiz-vizereddi.com adresini tavsiye edebilirim.

Saygılar, Kolaylıklar..

• Arkadaşlar itiraz için konsolosluğa mı gitmek gerek ?şayet öyle ise oraya gitmek için nerden ve nasıl randevu alacağım ?
  • Randevu alınmıyor itiraz için sadece kendi durumunubelirten bir dilekçe yazıyorsun eksik evrakların varsa onlarla birlikte bizzat konsolosluğa gidip vize bölümüne teslim ediyorsun ne zaman sonuçlanacağı bilinmez 0212 334 61 67 vize hattı

• Mr.Boombastic kullanıcısına yanıt
    Almanya'ya çalışma vizesi olarak başvuru yaptım. Almanya'da çalışacağım şirketide buldum. Evraklarımı ve pasaportumu konsolosluk aldı size 1 hafta veya 10 gün sonra geri dönüş yapacağız ve pasaportunuzu kargo ile yollayacağız dediler. Bu işlemlerden sonra red yeme şansım var mı?
  • bende başvurumu yaptım Almanya dan red aldım sonra danışmanlık firmasına verdim onlar itiraz etti 1 hafta sonra tekrar pasaportu isteyim onayladılar

bildiğim kadarı ile sadece dilekçe bırakıyorsunuz elçiliğe randevu alıp görüşme sağlayamıyorsunuz o zamanlar çok uğraştım olmadıwww.vizekapida.com die bir firmaydı benim sağlık sigortam yoktu sağlık sigortası falanda kesip sonradan teslim ettiler elçiliğe 20 gün vize çıktı sonra hollanda dan 3 ay vize aldım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.