Şimdi Ara

ALMANYA DOĞUMLU ÇOK TECRÜBELİ HOCA SKYPE İLE GARANTİLİ ALMANCA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SKYPE İLE ETKİN ÖĞRENME GARANTİLİ ALMANCA DERSİ A1-C2

Değerli Öğrenciler
    Sizlere kendimi biraz tanıtmak istiyorum.Almanya doğumluyum.İlk ve Ortaokulu Almanya'da,Liseyi Türkiye'de (edebiyat bölümü) üniversite lisans ve master eğitimimi ise tekrar Almanya'da bitirdim.Cocukluğumdan beri çok kültürlü kişiler olan anne ve babamdan düzgün Türkçeyi öğrenip kullanmaya başladım ve Liseyi de Türkiye'de edebiyat bölümünde okuduğum icin türkçem Almanya veya yurtdışı doğumlu birçok kişide olduğu gibi bozuk değil kusursuz.Almancam ise kusursuz olmakla kalmayıp ayni zamanda Almanya'da üniversitenin alman dili ve edebiyatı ve almanca Öğretmenlik bölümlerinin lisans ve Yüksek Lisans bölümlerini bitirdim. Almanya'da yaşıyorum ve 15 seneden beri türk ve dünyadaki çok sayıda farklı ülkeden kişilere birebir ve online olarak A1 den C2 seviyesine kadar almanca dersi veriyorum.

SKYPE; Skype kullanarak birebir ders almanın avantajları çoktur.Skype bu yüzden çok verimli bir yol olarak bilinir.İlk başta yer ve zaman kaybı problemini ortadan kaldırır.Sonra online dosya ve ders paylaşımına olanak sağlar.Ev ortamında bilgisayar karşısında özel hocayla rahatça ders alıp kendinize güveniniz gelir.Evinizin rahatlığında öğrenmenin tadını çıkarın.3 Ayda almanca konuşacak düzeye gelin.Özellikle başlangıç düzeyindeki arkadaşlar almanca'dan korkmayın.Doğru yöntemle kısa sürede almanca konuşabilirsiniz.Skype üzerinden almanca öğrenerek hedeflerinize ulaşın.

Yaşınıza,alt yapı ve seviyenize,mesleğinize ve almanca öğrenmedeki amacınıza göre,size uygun özel dersler hazırlıyorum.Size özel dersler hazırlarken göz önünde bulundurduğum konular ise sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyor olması ve derslerin içeriğinin hoşunuza gitmesi.

Başlangıç seviyesi A1 den C2 ye kadar her seviyede ders veriyorum

A1 den C2 seviyesine kadar sizleri garantili olarak bütün sınavlar için hazırlıyorum
    Almanca aile birleşimi,oturma izni için yeterlilik sınavı
    Goethe-Zertifikat A1 -C2 sınavları
    Goethe-Test PRO sınavı (Almanya'da Meslek için )
    TestDaF sınavı (Almanya'da yükseköğretim görmek, araştırma yapmak ya da çalışmak için)
    DSH sınavı (Yüksek Okullara Giriş için Almanca Dil Sınavı)
    DSD (Deutsches Sprachdiplom sınavı)
    BULATS Testi (Iş dünyası ve şirketler için)
    TELC Deutsch sınavı
    Her seviye için okul takviyesi
    Gramer
    Anlama
    Yazma
    Konuşma
    Günlük konuşma dilinde kullanılan yaygın deyim ve ifadeler
    Almanca doğru telaffuz etmek
    Almancayı pratik ve gramer kolaylıklarıyla,konuşmaya dayalı bir şekilde öğretiyorum
    Sizin hobi ve ilgi alanlarınızı kullanarak almanca egzersizler
    Almanya,Avusturya ve İsviçre tarihi ve kültürü ve her türlü bilgiler
    Turistler için pratik ve hızlı almanca kursları
    İş adamları ve şirket yöneticileri için İş Almancası ve Yoğun İş Almancası kursları

Ders ücreti 75 tl/saat ve haftalık minimum ders sayısı 2 derstir.Haftada 3 saatten itibaren indirim yapılır.Ders ücretini Ders aldıktan sonra rahat bir şekilde türkiyedeki banka hesabıma havale ile gönderebilirsiniz.
    Ders Malzemeleriniz tarafımdan sağlanacak ve ek ücret alınmayacaktır.(Ders kitaplarının pdf halleri,ünite özetleri,yaprak test ve deneme sınavları,konu anlatım videoları,animasyonlu dersler,mp3 ve daha fazlası)
    Hafta içi ve hafta sonu ders alabilirsiniz.

İLETİŞİM: Bilgi ve randevu almak için bana lütfen adınızı, cep numarası ve SKYPE adresinizi gönderin.En kısa zamanda size geri dönüş yapacağım.Skype ile buluşup 30 dakika konuşup tanışalım.(ücret alınmaz) Görüşmek üzere !

• Merhaba ismim metin bilisli sizinle konusabilirmiyiz?? emailim: metinbilisli@gmail.com
    iyi gunler ve tesekkurler
  • pro Stunde 75

wahrscheinlich vermutet er, geheimnis von der Unsterblichkeit zu raten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.