Şimdi Ara

Almanya'daki Türklerin %69'u çifte vatandaşlık kaldırılırsa (devamı içeride) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yalan haber 95 ten aşağı değildir alman vatandaşlığı seçecek olanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitsin artık bu sıla hasreti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qweqweqwe123456789 -- 22 Nisan 2017; 22:18:43 >
  • yurtdisindaki turklerin oy kullanmasinin zararini gurbetciler eninde sonunda cekecekler. bence bu gereksiz uygulamadan yol yakinken vazgecilmeli. cok oy kullanmak isteyen biner ucaga gider turkiyeye, kullanir oyunu doner.

vatan icin evete basiyorum diyerek yaygara koparip, sonra ya vatanin ya burasi dendiginde boynunu onune egip burasi diyen ve o anda vatanini sattiklarindan bir haber olan insanlardan turkiye ne kadar fazla kurtulursa o kadar kardir diye dusunuyorum.
  • bunlar alman vatandasi olabilmek icin almanyada yasamak icin binbir takla atmis adamlar,sirf alman vatandasligi icin evliligi bile kullanan bide cocuk parasi icin cocuk yapan adamlar bunlar.

Almanyaya gidin ortalik babasiz cocuklar kocasiz kadinlar kayniyor sirf avrupa vatandasligi icin en kutsal degerlerini kullanmis insanlar.

Bakmayin siz bunlarin biz memleket hasretiyle falan yaniyoz diye zirvaladiklarina,

Bunlar sirf hacli yavur vatandasligi alabilmek icin anasini babasini dogdugu topraklari bi cirpida birakmis insanlar.onun icin bunlar hic dusunmeden alman vatandasligini secerler.

(Orda dogmus buyumus yada meslegi icabi orda olanlari ayiriyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmeta60 -- 23 Nisan 2017; 7:0:22 >
  • ahmeta60 A kullanıcısına yanıt
    Bunlar dünyanın en tehlikeli insanları işte. Kaypaklıkta üstüne yok, küçük köylü kurnazı yeri geldi mi anasını babasını satar.
  • Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    Sahi karikatür tam olarak konuyu özetliyor.

Biri bana açıklayabilir mi lütfen Hem referandum da evet kullanıp hem de Türkiye'de yaşamak istememelerinin hikketi nedir? Çok değişik bir düşünce yapısı gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crash95

Sahi karikatür tam olarak konuyu özetliyor.

Biri bana açıklayabilir mi lütfen Hem referandum da evet kullanıp hem de Türkiye'de yaşamak istememelerinin hikketi nedir? Çok değişik bir düşünce yapısı gerçekten.

Mercedes'ten inip Türkiye'de belediye otobüslerinde sürünmek zor geliyor tabi.

Gerçi çoğunun güzel eurolar ile biriktirdiği parası vardırda niye gelip aynı paraya Türkiye'de alt model arabaya binelim daha fazla vergi ödeyelim diyor olabilirler.
  • birsey olmaz.

hatta kendileri kaybeder. çunku secimde oy kullanamazlar.

• facebook'da birisi "demek akşına öldükleri ırmak alman ırmağı" yazmış
  • Takriben %85-%90'ı Alman vatandaşlığını seçer.
  • Türkiye aşığı reisçilere bak hele. Boşuna demiyoruz, savaş çıksa ülkesini ilk satacak tayfa bunlar. Kefenimizle çıktık derler, savaş olunca kefenle önden kaçarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 23 Nisan 2017; 11:58:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Türkiye aşığı reisçilere bak hele. Boşuna demiyoruz, savaş çıksa ülkesini ilk satacak tayfa bunlar. Kefenimizle çıktık derler, savaş olunca kefenle önden kaçarlar.

Ne savaşı hocam bu kefenlileri ortadoğuya bir gönder bak ne oluyor arkalarına bakmadan geri gelirler
    T.C içerisinde osmanlıcılık oynuyorlar e tamam ortadoğuya git gör? yok klavye üzerinden anca

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.